0
dzoni

Udarac prilikom dodavanja gasa

Recommended Posts

Zdravo, vec par dana mi se desava ovaj problem na Passat 6 1.9 2007. Znaci kada sam u prvoj ili drugoj brzini, prilikom svakog dodavanja gasa osjetim ne previse intenzivan tup udarac negdje ispod u prednjem dijelu. Kada mjenjam brzine, sve uredno, ali cim sam u prvoj ili drugoj kad prebacim dam gas, pustim gas, i prilikom samog davanja gasa osjetim taj "udarac". Skoro svaki put, mozda se ne desi kad vrlo njezno dam gas. Sta bi mogao biti problem? Ne mogu cak ni reci da je to tup udarac, kao da nesto "otkukne" kad dodajem gas bas me brine sta bi moglo biti... Prvi put sam to osjetio kad tek krecem u prvoj, ali evo sada se to fino osjeti i u drugoj brzini. Na vecim brzinama ne osjetim da udara.

Edited by dzoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredi si post, jer si jedan te isti tekst kopirao nekoliko puta pa da upit bude pregledniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se slično čulo na Golfu 5,pri kretanju i naglom kočenju najviše,i ispostavilo se da mi je letva volana pukla,da se dio koji se odlomio stalno sudarao sa glavnim dijelom.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosač motora možda.

 

Poslano sa mog SM-T210 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nosac mjenjao prije 2 mjeseca iz drugih razloga. Sad sam opet probao zvuk je "ck ck ck" kad dodam gas u drugoj i prvoj samo tada se desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Homokineticki - unuratnji ili vanjski provjeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je tako bilo kad je otisao donji nosac onaj dog bone ilitiga pendulum tak ameri zovu.Meni se manifestiralo u nizim brzinama kad pipnem papucicu kao na motor klacka

Share this post


Link to post
Share on other sites
0