2 2
0005GT

Golf V - SET KVAČILA

Recommended Posts

Pase zamajac od golfa 3 tdi, al nije to to razguli mjenac kao mom prijatelju. Ako je plivajuci onda zamjeniti sa plivajucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjeorajtno si gleda od golfa 5 SDI (bdk motor) kod njega je jednomaseni

ai imaš kit za konverziju sa dvomasenog na jednomaseni obično su od Valea

ali ne preporučam ti konverziju na jednomaseni, razlika nebo i zemlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ok ali nije mi jasno po cemu je neki golf drukciji  recimo MK 6 ima ih sa  krutim zamajcem i plivajucim , a MK 7 ima kruti tvornicki , e to mi nije jasno  kako njima neodlaze mjenjaci ? Hvala!

A na Golfu 7 TDI sam mjenjao kvacilo nakon zamjene a kupio sam "Sachs " identican je bio kao i orginal ,,kvacilo je bilo tvrdo ?

A na Golfu 6 sam stavljao MAPA kvacilo mekano za nevjerovat i a golf je isao ko zmaj :)

Nesta tu nestima kao orginali a kopija kopije orginala sve na njemu pise kao na orginalu ali cini mi se da nije !

 

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24. 09. 2019. at 12:49, Jole112 said:

Pozdrav! Htio sam narucit  kvacilo sa obicnim zamajcem za Golfa 5 1.9 TDI 77kw !

Dobio odgovor

""Vaše vozilo ima dvomaseni zamašnjak, te navedeni set nije za vozila sa dvomasenim zamašnjakom. ""

U cemu je problem nemoze stat nepase zasto? Hvala!

Mnogi idu jeftinije.... Da sad neponavljamo istu pricu s prosle stranice... odi na youtube i potrazi kako radi dvomaseni zamasnjak i zasto je tako konstruiran....

 

P.s netko kaze necrkaju mjenjaci na mk7..... e nebih se slozio.... puno ih zuji a bude i rastepanih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam majstor ali kad oslabi dual mas zamasnjak on lomi sve zivo jer ima velike trzaje ,sve je OK dok je nov ali kad malo oslabe opruge  mislim da je gori od fixnog zamajca,,, Koliko sam vidio na raznim videima...Moze polomit sve,...Ima razlicitih misljenja o tome !

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2