0
CreedIV

ATE Golf 5 diskovi i disk plocice

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Auto Golf 5 1.9 TDI 77kw PD 2006 godiste.

Danas sam bio na servisu mijenjao prednje i zadnje diskove i prednji i zadnji set disk plocica.

Nakon sto su zamijenili u kutije su stavili stare diskove i plocice. I tek sad vidim da na kutiji od disk plocica pise Golf 4 i jos drugih auta a ne pise golf 5.

Isto tako na kutijama od diskova prednih i zadnjih pise na jednoj Golf 5 2003 godiste a na drugoj Golf 5 2006 godiste.

Nekako mi sve to nema smisla da stavljaju plocice od Golfa 4 na Golfa 5.

 

Jel neko drugi imao slicna iskustva?

 

Hvala.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nema to veze

 

jedne celjusti mogu bit na vise auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Auto Golf 5 1.9 TDI 77kw PD 2006 godiste.

Danas sam bio na servisu mijenjao prednje i zadnje diskove i prednji i zadnji set disk plocica.

Nakon sto su zamijenili u kutije su stavili stare diskove i plocice. I tek sad vidim da na kutiji od disk plocica pise Golf 4 i jos drugih auta a ne pise golf 5.

Isto tako na kutijama od diskova prednih i zadnjih pise na jednoj Golf 5 2003 godiste a na drugoj Golf 5 2006 godiste.

Nekako mi sve to nema smisla da stavljaju plocice od Golfa 4 na Golfa 5.

 

Jel neko drugi imao slicna iskustva?

 

Hvala.

 

Pozz

Da mogu biti ali treba pisati na kutiji Golf 5 i jos nekih auta a ne golf 4. Evo recimo ovdje ljepo pise na ovoj kutiji golf 5 a ne kao kod mene golf 4:

 

http://www.njuskalo....ka-23037818.jpg

pa nema to veze

 

jedne celjusti mogu bit na vise auta

Da mogu biti ali treba pisati na kutiji Golf 5 i jos nekih auta a ne golf 4. Evo recimo ovdje ljepo pise na ovoj kutiji golf 5 a ne kao kod mene golf 4:

 

http://www.njuskalo....ka-23037818.jpg

Edited by CreedIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plocice su ti iste golf 4 i golf 5 sa 280mm diskovima

Share this post


Link to post
Share on other sites
0