0
Marcco

Atest opruga, Passat 3BG 4motion

Recommended Posts

Nema nekog roka koliko ce sigurno trajat moze bit za 5 dana moze bit 25 jbg

Ako si blizu VG idi direkt u CVH kazu da tamo bude najbrze gotovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tu di jesam tu ću dat pa ćemo vidit šta i kolko dugo

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas saznao šta mi još od papira treba i sutra idem vagati auto, na špur i moram neku izjavu od majstora koji je kao montirao al i to se več riješilo, TUV imam i sutra dajem u postupak, čovjek koji radi u CVH u ČK mi je rekao da se u ovakvim situacijama na zahtjev piše da nisam mogao proć teh. pregled i da i tom slućaju atest stiže za 2-3 dana znači ak sutra predam najkasnije u utorak dolazi i da je to 100%tak, barem se nadam da me nije lagao, budemo vidli sutra.

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da budem

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da3575dd5b8ed0de4671f51e3f21ee57.jpg

 

Evo jedna sa špura koji je upravo završen i idem u CVH sad da pokrenem postupak.

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varšić se modernizirao, donedavno je imao ''aparaturu'' iz 90'......zato su ga i mnnogi izbjegavali,( osim mene :D ) imas i na glavnoj cesti 200m od njega kvalitetnu optiku, možda i najbolje rade u Međimurju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bivši Unipot?

Ja idem samo njemu već 2-3 godine i već je imao tu opremu onda, zadovoljan sam njihovim radom i vrlo su pristupačni

 

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu se sjete kak se sad zove, odmah poslije Mag commerca, mislim da je AD Potočnjak

2012 sam bio zadnje kod Varšića, onda je još imao staru '''aparaturu'' al meni je dobro odradio, nakon toga nisam se imao potrebe vraćat.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da tak nekak se sad zove, ugl tam je onaj kafić GT ak se ne varam, tam nisam bil ali sam čul samo riječi hvale za njih.

Evo pred kojih pola sata auto poslikan, sve prekontrolirano, sve je uredu, dokumentacija štima, zahtjev poslan u ZG mailom i u postupku sam, tj čekam samo to rješenje jer je ovo sve legalno i kako mora biti, platio sam 814,55 kn plus biljeg 20kn, u utorak mi stiže rješenje iz ZG ali mailom u CVH ČK i tamo ga podižem.

 

I evo krivca

 

2581774915a93b6ff778bd768acda2c2.jpg

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to i jedino tak i hoću, ilegalan mogu od sad na dalje bit jedino od majstora do CVH

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

07c305650c56546f19686a196c029cca.jpg

 

Evo Atest stigao jučer u 18h u STP i odmah odrađen teh. pregled i danas ujutro odma na policiju da riješim tablice i prometnu i eto we're back on the road.

 

 

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0