2 2
nikica.misic

Popravak ključa

Recommended Posts

Našao sam gdje lik unosi pin od sata i dodaje ispred broja pina 0. Koliko vidim onda bi postupak bio u tri koraka. Prvo iščitati SKC kod (pin) od sata sa VAG-Tachom, zatim programirati immobilizer putem VCDS-a za taj dodatni ključ a zatim ga odobriti i dodati isto putem VCDS-a.

How to program your mk4 VW key immobilizer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu nać link, davno je bilo.

Prva dva koraka da, ne znam na šta misliš pod treći korak? Jer ti je drugi korak u biti uparivanje ključa sa tablom, to je dovoljno da ključ može upalit auto. Još samo upariš daljinski sa ccm-om i to je to. A to je najlakši dio posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po ovome sto gore lik navodi u svojim uputama skuzio sam da se postupak sastoji od tri koraka. Pin, immobilizer i dodavanje kljuca a i sam je za svaki korak napravio YT uradak gdje spominje navedeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad narucujes dobro pazi na oznake kljuca i ona zadnja 2 slova (u mom slucaju DA), jer nisu svi kompatibilni...

 

Uparivanje kljuca sa autom da moze upalit je 120 kn u ovlastenom, a iskodirat ga da otkljucava mozes i sam preko brava napravit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sto pazit, ti si mi dao link i ako ne valja budemo se culi haha. Mislim da sve pase, pa gledali smo sve oznake i sve je OK, od oznaka i MHz tako da bi trebalo biti u sve u redu.

 

A ovo oko otkljucavanja bolje je radit ovako preko VAG Tachoa i VCDS-a jer preko brave ne uspije uvijek a bilo je i problema pa bih to bolje preskocio ili otisao u ovlasteni ako mi se ne da cackat ali ovo je zanimljivo i VAG Tacho bi mi dobro dosao kad ionako polaniram full fis pa da mi bude pri ruci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pin i imobilizator za paljenje auta.

Dodavanje ključa za daljinsko otključavanje radiš samo priko vcdsa, ne triba vagtacho.

I jedno i druge je jako jednostavno. Ja sam to radija kad sam tablu minja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno mi je sad, ali pin od sata treba za immobilizer a njega bez VAG Tacho ne mogu izvuć. Znači, on mi treba za pin a sa VCDS-om dodajem ključ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

Ako budemo naručivali onaj kabel FIS->MFD mogu ti usput poslat i vagtacho da ne kupuješ bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može, ali ako to možemo ostavit za početak idućeg mjeseca jer sam sad knap sa financijama a sve ostalo se možemo na pm dogovorit, nadam se da ti nije hića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije bih uzima kompletno kućište sa elektronikom i to baš iz razloga kada sam svog rastavio vidio sam zašto. Kada se pločica izvadi moraju se dvije tiple potrgati koje ju drže a kada se stavlja trebalo bi ih ponovno namjestiti u novom i rastopiti da drže. Vjerojatno to nitko ne radi pa kasnije pločica pleše u kućištu a to mi je lik rekao da će se dogoditi ako ju stavi iz starog u novo. Ja ću si uzeti kompletno kućište koje mi je Sanjin predložio, odnesem ga susjedu da nareže skakavac a kasnije u ovlašteni da ga odobre i vozi Miško.

 

2 Button Remote Key with Blade +ID48 CHIP 1J0 959 753 AG For Skoda VW Seat 434MH_(https://www.ebay.de/itm/2-Button-Remote-Key-with-Blade-ID48-CHIP-1J0-959-753-AG-For-Skoda-VW-Seat-434MH/201460664789?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649)

 

03_dsc_0017bek7h.jpg

 

07_dsc_0030bwkfz.jpg

 

Ovo sa ovim tiplama ti nije nikakav problem i ništa ne pleše, veći ti je problem izvaditi ampulu sa kodom da se ne potrga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci to ključaru koji mi je rekao da će plesat jer on samo bubne unutra pločicu a prodaje ta kineska za 150 kn, jasno ti je koliko to na AliExpressu košta, ako budem uzimao onda kompletno kako sam napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da taj ne radi sa B6 makar pise sturo da radi

 

VW PASSAT VDO B4, B5 & B6 1998-2005

VW PASSAT Bosch/MotorMeter petrol/diesel ?2001-2005

 

B6 modeli su od 2005 pa do 2010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam nedavno si ugradio onaj novi taho, pa zar nisi imao neki program za iščitavanje pina jer kako si upario ključeve onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na b6 imobilizer nije u clusteru pa je plug & play drugi cluster i nikakvo kodiranje kljuceva nije potrebno. Pin mi treba za comfort modul u kojem je imobilzer a njega cu mozda trebati zamjeniti.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje lik traži neki program za išćitavanje skc iz Passata 2006 ali bi se trebalo registrirati pa ako imaš volje ... pitanje je da li je uopće dobio odgovor. Zašto ne napraviš upit kod nekih dijagnostičara koji se striktnoi time bave, vjerujem da oni znaju koji program bi ti za to trebao. Onaj Benz ili El-Cod iz Siska, pa možda i ovima u Sloveniji što dilaju VCDS, možda znaju.

Passat B6 skc - MHH AUTO_(http://mhhauto.com/Thread-Passat-B6-skc)
mhhauto.com › ... › Automotive Airbag, Dash, ECU, IMMO.
15. ruj 2012. - 6 objava - ‎3 autori
Hi Guys I want to pull the skc from a 2006 VW Passat B6. What tools do you know that really work.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regan sam na taj forum, isto i na jos neke druge. Mislim da taj pin mogu dobiti ako iscitam eeprom comfort modula i postam na neke forume. Tako su mi i kilometrazu podesili na satu. Ja nabavio opremu i iscitao eeprom a oni sve podesili.

 

Problem je da mi se ne da raskapati auto da dodjem do modula da bi to iscitao pa opet slagao nazada jer cu ga morati i skidati radi popravka (ili zamjeniti ako se ne da popravit a tad ce mi trebat pin)

 

Rado bi do pina dosao bez raskapanja.

 

Mislim da sam elcod pitao i jos neke pa ne rade to...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da vag to isto moze. Mislim da ce ovaj alat koji imam za chip iz clustera ocitat eeprom biti dobar i za comfort modul i da cu ici na tu soluciju. Kaj sad, jedno skidanje vise suvozacevog pretinca manje vise, tak i onak moram rijesti neke crvrcke...

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ključ od passata b6 vam je u konfort modulu.

Čip mora biti pripremljen sa 7 bitnim CS za vaš auto, inače ga ne možete prijaviti.

a za prijavu treba login,

VCDS to ne može, ni vag taho,

Najsigurnije izvadit čip iz konfort modula, i u njega upisati ključ. Tu treba neki eeprom programator i Tango programator ključeva

Daljinski nema veze s startanjem auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2