3 3
betbos

Gewinde dodatno spustiti

Recommended Posts

To nije auto za vozit...

 

Ljepo je to vidjet samo, stani i gledaj, ali nema svrhu nikakvu, tumi vise logike airride ima...

 

Meni da je tako auto spusten, nakon 10 min nebi imao ni kartera, pragova, branika, blatobrana...

 

Kada je oko 1 cm od blatobrana do gume je idealno, kada je blatobran dogume je vec previse, ne mozes niu zavoj kako treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti to mozes kao ocjeniti, jel za voziti ili nije? znas iz iskustva? :D

 

auto vozim svaki dan i to normalno. rijetko kad zagrebem malo nosacem agregata ili plastikom poda ali s tim se racuna da se moze desiti ako je auto tako spusten.

 

svi koji imaju tako spustene auto malo drugacije voze i paze, ali u biti je sve kao da je stock. kao sto sam napisao, auto mi je daily ride :D

 

kad smo vec kod spustanja... spustanje kod mene pocinje od 6cm nadalje... sve ispod nije nista i nema smisla :D

 

ps: austrijske, madarske, slovenske, hrvatske i talijasnke ceste nisu do sad bile problematicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ocjenit i znam iz iskustva, vozim spustene aute vec 15 god...

 

Ja onda ne znam sta je vama normalna voznja, takav auto se normalno ne moze vozit, ne mozes normalno proc zavoj, prec lezeci...

 

Daleko je to od normalne voznje, vise je to smetanje u prometu :)

 

Kuzim ja sta hoces rec, moze se, ali ne normalno :)

 

Ako mislis da se normalno vozi, daj ga nekom od 60-ak god da se provoza malo, pa ces vidjet na sta ce autolicit nakon samo jednog djira :(

 

 

Imas li mozda koju sliku sa skroz smotanim kotacima?

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

193a649c5d9c3baca574b5d3e6314f95.jpg

 

Znaci krace FK opruge za polo tdi , zapravo ista visina kao polo GTI , ali tvrdje pa spresane 6cm prednje i 7cm zadnje sto bi bili u odnosu na non gti polo cca -9 cm

 

Amortizere sam si sam slozio od dijelova Polo gti , trojke vr6 i golfa keca

preko 60 tkm i sve sljaka , a vozim se svagdje i svakako

Jucer ulazio u donji dio trajketa bez problema.

 

Tako da svatko ima svoje kriterije...

a tu sam bio pretjerao jer sam jos dodatno spustio tanjur na koji sjeda prednja opruga i to se nije moglo vozit :D

 

d100bf1a004a7641427048f63ca7dc46.jpg

 

 

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo idem extra samo za tebe napravit sliku ;)

 

a to sto mislis da znas, ja mislim da neznas. ali nisam za prepucavanje tako da necu dalje diskutirati, jer mislim da nemas pojma o pq35/46.

 

a da bilo kom dam svoj auto - no chance.

 

9fc40c318fb654382a6d9244ad1136b3.jpg2140eaaf9fd4b5a94066c4a2fa3ef1c4.jpge264232ff7695687cafb1d2e59da07e7.jpg4db6aa7996ba3b421ac5dbcba20c1a0a.jpg68abb26703af61fb54971e3c5c8d7300.jpg

 

23fb3f612acc7a4badaee5270d9bdca8.jpg2f6868faa1e7ff51968e9c75d9af4256.jpg

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozljivo je relativan pojam i ne shvaca ga svak jednako. Ove slike sto je kolega RS G60 stavija meni je to vozljivo. Sve je stvar navike. Ja se isto vozin jako nisko i meni je to normalno. Svima ostalima je to nenormalno i nevozljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rallye VR6: Di si ono bio nosit presat opruge? Jesu ih i oni polakirali ili sam bio?

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opruge Jatic Zg pa sam dogovorio da posalju u Plastifikaciju metala Rijeka i tamo pokupio

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve preporuke za Jatica. Vidija njegov rad na nekoliko auta a i na imprezi nasviranoj koja se vozila brutalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se dogodi kada ovaj kotac u zavoju na rupi/pregibu/neravnini ode 2 cm gore?

 

e264232ff7695687cafb1d2e59da07e7.jpg

 

 

 

 

 

 

Imam polota kao ovaj crveni gore, i kada mi je spusten ovako kao na slici gornjoj, plastika ispod motora je oko 2 cm od poda i to grebe na svakoj neravnini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ljudi svakih 6 mjeseci mjenjaju aute jer se raz... komplet ovjes sa ovakvom/sličnom visinom i voze se uvijek kao po jajima, nije to za svakog. :grrr

 

Kod mene stara ide sa šesticom na posao koja je dosta spuštena i to po određenoj ruti inače bi dosla doma bez pola podvozja :grrr( inače ide sa Tiguan, što je sigurno je sigurno :lol2 ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaze da imam jos plastiku motora gore? :D

 

ljudi koji se tako nisko voze, naprave da auto bude u voznom stanju.

 

oni koji neznaju potrgaju pola auta. nevozim se po travi, livadi, nekim rupama i sl...

 

ja se vozim normalnom brzinom kao da passat i nije spusten, mozda cak i brze.

 

oni koji su auto uzivom vidili, uvjerili su se da je to vozljivo.

 

u kojem zavoju pod punom brzinom ti skreces punim volanom?

 

kao sto sam napisao, nema smisla dalje pisati o svemu tome, jer razlicito razmisljamo.

 

betbos-u sam, nadam se, pomogao i problem je rijesen.

 

over & out

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je sve vozljivo naravno, stvar je samo kako. Ovakvi ekstremi su problematicni jer nemres na svaki parking, lezeci su nocna mora, zatim cim se malo natrpa auto isto legne (dakle ekipa, putovanja na more a hrpom prtljage itd..), rupu na cesti ako slucajno ne skuzis ronis suze itd.. Dakle moze se na ok cestama relativno normalno voziti ali za sve ostalo moras jako paziti i mnogo toga izbjegavati i to svakako nije normalna voznja. Svakome kako pase, ali molim bez uvjeravanja kako je sve ok ali eto kao malo moras paziti. Malo moj k, moras bas hebeno fest paziti. Moj je spusten "svega" 40mm pa svako malo negdje zagrebem..

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

rs g60.....pomoga si mi sa informacijom dosta,.u ponediljak to idem napravit,..vidim da su neki dosta raspisali,..o ukusima ne treba raspravljati,..svak slaže auto kako želi i kako mu se sviđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sve to jako lijepo, ali se treba pripremiti na neke kompromise...

Auto mi -50 i lip gore, nema tog rinzola na koji ja mogu, na poslu vise ne mogu u podzemnu, Avenue, Importane i ona garaza u Branimirovoj di je Cinestar mogu zaboraviti.

 

Na dnevnoj bazi skidam sve po redu i Bandicu i Holdingu, i cekam da mi propisa amortizer ili nesto otpadne, da ne pricam da je svaki lezeci izazov za sebe i ako imam nesto u gepeku (iza se mogu voziti eventualno djeca), da grebe i struze..

 

Lijepo to izgleda na parkingu i meetu, i ekipa iz manjih gradova i provincije, kojoj je doseg 10km dnevno po lokalnoj cesti bez šahtova, mozda moze pricati da je to ok, Zagreb i njegovi šahtovi su druga prica.

 

Zaboravim kolika je to jebada dok ne uzmem auto od starog pa vidim da ne moram stati i u prvu za svaki lezeci.

 

Ubuduce ako cu auto ubijati u pod, iskljucivo ako sa strane imam neko malo gradsko prometalo na kojem mi nece izbijati bubrege.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Juicy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to, nekako navikneš i progledaš kad vozis auto sa stock ovjesom, koliki si kompromis napravio sa udobnošću i praktičnosti. Podzemne garaže vise ne idem, i to mi nekako najviše smeta. Al jebiga, spustit cu i iduci auto jer mi ipak pruža veliko zadovoljstvo unatoč svim minusima

Edited by bruiser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rubrika je Tuning inace,koda mi je stari doso ovdje komentirat to ne valja.to ovo.to ono...skrenuli ste s teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

thica slažem se s tobom definitivno.....ovo mi je več 4 spušteni auto.,a vjerovatno ne i zadnji...iako je tu žena i klinka od 10 god...i oni su vec navikli na low...jbg..neko voli na kurve,netko u lov,netko gubi pare u kaficima,na drogu...a mi na aute..rjetko tko može razumit ovaj složeni sklop u glavi,(sto se tice uta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na oprugama eibach sportline,danas 4 osobe u autu,prek lezeceg u prvoj,kroz sredinu i krc,a mogu mislit kak je s gewindama

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je na oprugama eibach sportline,danas 4 osobe u autu,prek lezeceg u prvoj,kroz sredinu i krc,a mogu mislit kak je s gewindama

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel imas problema u podzemnim garazama na tom sportline?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u city centru west nemam,kao ni na konzumu u gajnicama, ostale mislim da nisam ni probo od kad ih iam na autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

u city centru west nemam,kao ni na konzumu u gajnicama, ostale mislim da nisam ni probo od kad ih iam na autu

Nema šanse da ti zapinješ u bilo kojoj podzemnoj garaži, jedine dvije garaže di nemogu ući su Petrinjska i Importane na langiću, a niži je dobrih 7-8cm od tvojeg.

 

Meni je na oprugama eibach sportline,danas 4 osobe u autu,prek lezeceg u prvoj,kroz sredinu i krc,a mogu mislit kak je s gewindama

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Neideš po sredini ležećeg, jučer 4 ljudi u autu rub felge ispod blatobrana zadnji kraj i ne zapinje na ležećem, Naučić ćeš mlad si :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na malim ležećim stružeš da ga jebeš, dok s prednjim kotačima pređeš preko zadnji još nisu gore i jbg.

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3