3 3
betbos

Gewinde dodatno spustiti

Recommended Posts

ne znate prec ,ne zastruzem ni na jednom lezecem a dnevno ih po zg prodem 5-6 minimalno

 

idem u sve garaze osim petrinjske ,cak sa 4 ljudi sam se spustio u cvjetno garazu bez da strugne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tko hoce voziti spusten auto naci ce nacin, tko nece naci ce izgovor. Imao sam i ja spustene aute i kad nisam sve prilagodio kako sam trebao nitko se nije iza vozio i bolio me ku*ac. Nisam taxi da razvozim okolo ljude, za mene je bio dvosjed i vise od toga mi nije trebalo. Kad sam slozio bokove onda su se i iza ljudi mogli voziti i bio je jos nizi i kad bi negdje zastrugao bio je osmjeh na licu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neideš po sredini ležećeg, jučer 4 ljudi u autu rub felge ispod blatobrana zadnji kraj i ne zapinje na ležećem, Naučić ćeš mlad si :lol2

Zapel sam bas dobro u gajnicama na lezecem kolko god sam polako iso, jedan kotac nasred ceste jedan na lezecem :D Tvoje gewinde su tvrđe pa ocito auto na rupama nema takvo 'skakanje' ja iam serijske amortizere i prekratke opruge za njih, mozda to ima veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasni onda kak da pređem prek malih ležećih.

pa izmedu njih

 

ako je po duzini ceste onaj ko rola onda pod kutem i nikada problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam imao golfa, koji je bio spusten, sve lezece sam prolazio pod kutem, ulijevo ili udesno, pa nakoso preko njega. Ostala mi ta navika i sad kad vozim divokozu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

One lezece koji su od ruba do ruba, uski, a relativno visoki ti se idu ukoso, a oni koji su ko kocke i u svakoj traci po jedna, oni imaju spustene rubove i preko njih se ide po sredini tako da kotaci prelaze preko nizih djelova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na tim zagrebe karter i jos iza udari u podvozje. Moram samo jednim kotačem. Jos da sam stavio pragove, ne znam kako bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuzim, ja sam si postavio granicu da mogu preci normalno preko lezeceg kod spustanja, funkcija ispred izgleda u ovom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, evo da ne otvaram novi topic, pa ću se tu javiti.

Zanima me jel stetno kad se izvadi mala opruga sa gewinde?

Edited by NenoVW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam o kojim gewindama se radi ali ja sam na FK kratio opruge i propisale su mi gewinde ubrzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes dat presat opruge

 

 

Imao sam i ja takav problem na ta tehnix pa sam ih prodao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa da ne otvaram novu temu

Trebam  jos bar 1cm dolje na prednjem kraju (golf 6 1.6 tdi)

Opruge eibach sportline 

 

Imam u planu rukavac pobrusit biaxom da skinem granicnik i da zabijem dublje amortizer u stup.

 

Da li je itko ista slicno radio?

Na motociklima se moze tako

 

Evo slika koji dio bi skinuo

Screenshot-20230318-192941-Chrome.jpgwhere can i exchange foreign currency near me

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje ti je skratiti kućište amortizera sa donje strane ako ima "mesa", na gewindama se to tako može napraviti vidi na slici

black-evolution-gewindefahrwerk-vw-golf-vi-variant-typ-1km-bj-05-09-max-achslast-va-1100kg-ha-1150kg-va-federbein-r-55mm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, T o m a said:

Bolje ti je skratiti kućište amortizera sa donje strane ako ima "mesa", na gewindama se to tako može napraviti vidi na slici

black-evolution-gewindefahrwerk-vw-golf-vi-variant-typ-1km-bj-05-09-max-achslast-va-1100kg-ha-1150kg-va-federbein-r-55mm.jpg

Na oem amortizerima nema mjesta da se to odradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček..... kidao bi rub koji je graničnik.... mislis da sva sila ide samo na saraf koji steze.... pa baš i ne.

Neigraj se

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, AUTOFREAK said:

Ček..... kidao bi rub koji je graničnik.... mislis da sva sila ide samo na saraf koji steze.... pa baš i ne.

Neigraj se

Pa da dosat je dubok rukavac i drzi velikom povrsinom amortizer kad se zategne.

Ne znam

 

Na motorima i skuterima je jako mali i upustamo i nikad problema kad se stegne. Kud ce

 

A mogao bi i granicnik napravit samo da je dosta nize pa samo zavarim

 

 

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto sampo ću reć da sam imao slucaj da je rub bio nepostojeć a amortizer je proletio i zglob je zakačio u njega.... Preko rupe naravno. Ugl neigraj se..... 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3