2 2
Lavek

Getriba klopoče golf 7

Recommended Posts

Znam, ali svejedno hvala.

Malo sam na vagi da li išta ili ništa raditi po pitanju mjenjača jer po svemu napisanom od drugih koji su imali neke probleme moj nema ništa od navedenog osim što malo zuji i to ako dobro osluhneš ali ne postoji nečujan mjenjač a pošto ne mogu usporediti sa nekim drugim G4 i vidjeti razliku mislim da se radi o normalnoj buci koju mjenjač stvara sam po sebi. Auto je redovito održavan po servisima i kontrolirana je razina ulja u mjenjaču a kilometri znam da štimaju pa stoga mi je sve to nekako upitno osim promjene ulja.

 

Odluku mogu donijeti jedino na licu mjesta kada mjenjač bude dolje jer će mi susjed koji radi u VW servisu odraditi zamjenu spojke i onda ćemo vidjeti u kakvom je stanju mjenjač. Ako pokaže neke slabosti, tipa neki luft ili neko zujanje prilikom okretanja odnijet ću ga Žacu po prethodnom dogovoru a ako se sve bude OK onda samo ulje i vozi.

 

Da je bliže ne bih se dvoumio ali ovako moram ujaka nagovoriti da mi poveze mjenjač do njega po mi je zato nezgodno, no ako se mora, nije teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ide dobro u brzine i nema klepetanja nekih ne diraj nista nemoj si komplicirat zivot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet ću Slavene, kada bude dolje neka ga susjed pregleda koliko može pa ćemo onda odlučiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto to ne bih dirao. A sto se km tice, kvacila na g4 trsju 300 tkm u prosjeku sto se pd motora tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nakon promjene getribe i kuplunga to je sasvim druga priča. Nadam se da će tako i ostati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspitivao sam se o kvacilu za golfa 7 1.6. TDI 2013 g .pitao za zamasnjak i kvacilo Pa sam pitao da li je to isto kao kod golfa 6 TDI. dobio odgovor !

Da li je to tocno da golf 7 ima fixni zamajac*?Vidim ima svasta po svim forumima neki pisu ovako neki onako a istina je ?

Quote

za Vaš model Golfa ne ide zamašnjak. On je fiksni dio motora i nikad se ne
mijenja. Ovaj komplet sadrži: korpu, lamelu, potisni ležaj, vodilicu i
ostale manje dijelove. Kod Golfa 6 je još uvijek postojao dvomaseni zamašnjak, a kod Golfa
7 ga više nema u proizvodnji. Tvornički je ugrađen novi fiksni.

Lijep pozdrav!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/29/2019 at 1:04 AM, AUTOFREAK said:

fiksni osim ako je dsg

 

Bili ste upravu ovaj ima fixni zamajac tvornicki! Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2