3 3
rale

Golf mk5 gti ugradnja tempomata

Recommended Posts

Vjerovatno su mnogi na forumu naknadno ubacivali tempomat u auto pa me zanima sta mi je potrebno osim rucice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ovisi od godista i opreme. Moj 2007g sportline samo sam stavio rucicu, preko vcds-a iskodirao za 10 min i sve je radilo. Radio sebi i frendu.

Za gti po meni bi trebalo biti isto. Samo sta postoji vise modela rucice. Ja kupio prvu koju sam nasao i frend tako i radilo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto u gti-a samo stavio rucicu i iskodirao i radi. U najgorem slucaju moras promjeniti onaj modul ispod volana i provuci jednu zicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modul imas lowline, midline i highline. Lowline ne podrzava nista, midline board comp i tempomat, i highline to dvoje i komande na volanu. Koliko sam upucen svaki gti ima board comp tako da modul ne smije biti problem a vjerujem da gti ima i tu zicu...

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitas milana

???

 

A kako brate, pa prvo nam napises koje auto imas i jos koju informaciju, pa će ti ljudi odgovorit. Ovako kad uletis ko padobranac,kako da ti se bilo sto kaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas putno računalo onda si već na konju, onda ti treba samo ručica najvjerojatnije. A ako nemaš ni putno onda ti treba i modul volana. Sve ovo pod pretpostavkom da se radi o golfu 5 iz profila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal važi isto i za golf 4 ? Imam putno racunalo s velikim displeyom

Koji motor ima golf, jer recimo za modele koji imaju gas sajlu je drugacije

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

74kw 2002, AXR,tvornička oprema je putno racunalo,abs,esp,rucna klima,navigacija....

Ide bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se zamjeni ručica ili ima komplikacija jos? Ako ti nije problem detaljnije objasnit... imam vagcom u slučaju da treba kaj programirat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ista rucica pase u a3 8l ( sa cetvorke) slagano vec u par autiju
a kaj se tice petice treba vidit jel ima provucenu instalaciju, ako nema treba vuc jednu zicu...za modul su vec pisali,ako ima bc vec je na konju ako nema treba modul takoder mjenjat, slozit rucicu i kodirat

moguce sve nabavit i obavit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mogu znat dali mogu ugradit tempomat?

Napisi koji auto koja godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pitam jer sam vidio emu za g.5 di se dodatno vodi žica do ručice pa me interesira dal je to potrebno i na g.4 ? Il bi trebalo bit plug&play ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da i ja odma pitam dal je identicna instalacija za passata 98 i golfa 4? Tdi motori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao,evo maknuo zamanjak,ispričavam se,nije mi bilo ni na kraju pameti da bi moglo postojat takvo pravilo ...al kako se kaže il se prilagodi ili te nema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3