3 3
rale

Golf mk5 gti ugradnja tempomata

Recommended Posts

Sta bi meni tribalo za ugradnju tempomata? Golf plus 1.9 tdi 77kw 2005god..bez mf volana i bez BC..bkc oznaka motora

Edited by Mariofil87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procesor ispod volana i rucica. Imam i jedno i drugo.

Jel znas u kojem je mjesecu proizveden?

Share this post


Link to post
Share on other sites

16.07.2005 sad nezz tocno u koliko sati..;)...koliko tu ima posla za sve to ugraditi i rastavljati?

Onda samo modul i rucicu trebas. A recimo sat vremena najvise. Ugradnja najkrace traje, treba iskodirat i poriktat senzor kuta volana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ti to radis..heh..a vjerojatno si daleko od mene pa cu morati nekoga drugog uhvatit za to napraviti..kako idu cijene toga svega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da radim. U karlovcu sam, sad neznam jel ti daleko.

Rucica 300 modul 100 i ugradnja 100. Tolko ja trazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti lipa..poslat cu ti por na pvt kad se odlucim..ok? Iz Im sam ipak mi je Ka daleko..cijene su ti korektne..hvala ti jos jednom na savjetima..neg mi reci jos jel ima puno zajj sa tim kodiranjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes pitaj slobodno. Nema puno, kodirat ecu i kalibrirat kut volana jel nece radit servo i esp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, golf 5 variant 1.9tdi 2009.DSG7 motor bls. Ugradnja tempomata. Nema putno računalo. U jankomiru me traže 1200kn. Hvala

Edited by toom01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, golf 5 variant 1.9tdi 2009.DSG7 motor bls. Ugradnja tempomata. Nema putno računalo. U jankomiru me traže 1200kn. Hvala

Slozim ti ja za 600kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne otvaram novu temu nadovezat cu ce na ovu.Naime ubacio bih u golfa 5 tempomat i board computer.Nabavio sam sve sto je potrebno obe rucice,km sat i modul te sad trazim nekog na potezu split-trogir i okolica ko ima VCDS da mi to poslozi jer kolko sam razumio nije neki problem kad je sve nabavljeno.Ako poznajete nekog napisite bio bih vam jako zahvalan.lp

IMG_1589371567430.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3