0
Dado

Kupnja Polo Classic

Recommended Posts

Evo ovako, imam u ponudi za kupiti jedan automobil od susjeda.
Znači Polo Classic 1.4MPI, 44kw, 2001.g, kupljen u njemačkoj, prvi vlasnik, svi servisi u ovlaštenom, 125tkm. Iz vana i iz unutra prakticki novi auto u kojem se nikada nije zapalila cigareta. Prije mj dana registriran, mali servis obavljen, ima dva seta guma, novi akumulator itd. od opreme ima samo centralno i prednje el. podizače koliko sam uspio primjetiti.
za voziti sasvim okej za 60ks, sve utegnuto. jedina zamjerka mi je kvačilo. zato me i zanimaju vaša iskustva tko je vozi takav auto. dakle totalno dole nisko odvaja.

i naravno sva vaša iskustva su dobro došla. posebice oko motora. cijena 2500€, i išla bi dolje nešto malo. 100 recimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je cijena malo tu mac al treba vidit stanje... olus da bar ima klimu pa ajd...

Provjerit te servise svakako...

Kuplung i nemora bit problem... njima su sajle od kuplunga znale zadavat probleme (metnit manualnu i miran)

Vidit jel zuji getriba u voznji svakako...

Uvezen iz svabije il je bas gire uzet nov i doveden ovamo?

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

A istina da. Cijena je malo veća al realno nisam vidio očuvaniji auto toga godišta. Provozao sam ga i solidno ide, ništa ne lupa, utegnuto. Pregledao servisnu. Sve od prvog do zadnjeg unutra.. i računi od zadnjih par, koliko sam vidio na brzaka znači uglavnom shell ulje i ono mjenjali su svaki put i šaraf kartera hhh.. Gore kupljen novi i dovežen tu. 2001.g proizveden, prva reg 2001., jedini vlasnik.
uglavnom služio bi sestru za manje relacije tako da mislim da će biti okej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdrzljivi i jeftini za odrzavanje... svakako nestedit na djelovima i trajat ce desetljecima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otac je prodao istog takvog, kupljen sa 140tkm prodan sa 275tkm, problemi su sa elek. podizačima stakala pucaju sajle, električni prekidači stakala, zadnja lajsna na kepeku iznad tablice pukne, rubnjaci na blatobranima otraga prohrđali, brave na vratima otkazale, i tak još neke sitnice. Lijen, puno troši. Čim vidi brdo gotov je.

Iznenađen sam što auto sa 275tkm je trošio 1 decu ulja na 10tkm, auto je služio svojoj svrsi, dijelovi jeftini... imao sam osjećaj da taj auto može još km odradit. Sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takvih kod nas nema.. osim ako si stigli iz unutrasnjosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0