1 1
G2 LTD

Golf 2 - brava

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Danas mi se desilo nesto skroz cudno. Ostavim auto na 10 minuta ispred zgrade te se vracam i zateknem tipa unutra!!! Poludim koji k kako si usao frajer se prepadne i kaze neki mi kolega dao kljuceve od dvojke da ga odvezem negdje i jadan izade ispricava se. Pitam ga kako ga je otkljucao i nesto mi pokazuje sa kljucevima al nije uspio.. ( kljuc od golfa dvojke sa vw znakom ).. ok otisao je a nema kaj ukrast iz auta jer nema niceg pa ni radia... ne znam sto da radim, ima tko ideju?? Se moze kakva bolja brava kupit?

Sad me sve strah vani parkirat nakon ovog. Sta bi bilo da ga je uspio upalit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Danas mi se desilo nesto skroz cudno. Ostavim auto na 10 minuta ispred zgrade te se vracam i zateknem tipa unutra!!! Poludim koji k kako si usao frajer se prepadne i kaze neki mi kolega dao kljuceve od dvojke da ga odvezem negdje i jadan izade ispricava se. Pitam ga kako ga je otkljucao i nesto mi pokazuje sa kljucevima al nije uspio.. ( kljuc od golfa dvojke sa vw znakom ).. ok otisao je a nema kaj ukrast iz auta jer nema niceg pa ni radia... ne znam sto da radim, ima tko ideju?? Se moze kakva bolja brava kupit?

Sad me sve strah vani parkirat nakon ovog. Sta bi bilo da ga je uspio upalit....

 

Kolega, on ti je krao auto a ti nisi pozvao policiju? Sad ce ekipa ukrasti nekome drugome. Hebote svi pricaju da mi je uhvatit lika koji krade ili grebe vrata a tebi se tocno to desi i ti ga pustis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam sta da ti kazem iskreno. I stari mi je rekao zasto nisam zvao. Bio sam izvan sebe jos me danas murija ispred dvorista zaustavi i pregledaju me kao da sam kriminalac ( civilna policija ). Nisam takve pizdarije nikad dozivio pa mi je to sok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista nepoznato sto se tice brava i Golf 2. Cuo sam vise slucajeva da tak neko slucajno otkljuca drugu dvojku, a ne svoju. Cuo i za Ford Fiestu da se znalo dogodit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato trazim rjesenje ako se netko time bavio prije, kako tu bravu rjesiti. Postoji li solucija da se poboljsa to. Pa nemogu si dopustit da mi netko samo tako ude u auto. Sve nesto gruntam neki prekidac povuci skriveni koji onemogucuje paljenje auta dakle elektro ventil na bosch pumpi nema struje niti anlaser za paljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si ga uslikati dok sjedi u autu i pitati ga 'jel dobra dvojka'. :)
Imao bi lijepi dokaz i mogao si ju dati policiji pa neka se ona njime bavi a možda je već otprije njima poznat. Ovako nemaš ništa a pustio si ga da to napravi nekome drugome. Znam da je šok i ne možeš se odmah snaći ali eto, za ubuduće ali nadam se da nećeš imati više takvih susreta.

A ovako naši susjedi kradu duju bez ključeva...
Kako ukrasti VW Golf 2 - KS PRANK/VLOG #2

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi zadnje kvake bez ciindara za otkljucavanje i slozi daljinsko...Iako ni to nece puno pomoci ako je netko bas naumio provaliti...

Inace vrlo poznata stvar da svaku 3-4 duju mozes otkljucati istim kljucem...izlize se brava s godinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzabe sve to, ne znam dal bi one kvake od porsea izdzale i dal mogu da se uglave ili od audija da se ugrade al to je vec poso. Ima 2god golf stoji ispred zgrade, vracam se iz pijanke negde oko 2-3h ujutru vidim nekog lika kako ceka na cosku, reko ma jes bas ce meni nesto da ukrade, ujutru me tera cale da mu donesem alat, kad neko je slomio kvaku i prstom gurnuo pipak ukrao cd plejer i pocepao kozu na volanu. Tako da nikad gluplje resenje za prednje kvake nisam vido, dzabe i nova brava, kad kvaka se lomi i on vec ima pristup autu.

 

Sent from my HTC Desire 816G dual sim using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je normalno sa jedinicam/dvojkama.

Nemoj ništa vrijedno držat unutra.

Moš si smislit nešto tipa spojiš 12V žicu od bobine preko skrivenog prekidača pa nek tip vergla kolko hoće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo blokada motora moze otezati krađu

vrata od golfa 2 se otvaraju bez da se nesto strga i bez kljuceva za manje od 30 sekundi

brava i kvaka je tu za poštene ljude

auta nema za manje od 2 minute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi je puknula kvaka na suvozacevim. Onaj pipac kroz koji ide saraf sastrane ( ne kroz plastiku kvake nego moras vrata otvoriti da bi saraf zavrnuo ). Moze li se brava izvaditi i staviti na drugu kvaku ili moram drugu komplet kvaku kupiti i dati kljucaru da mi je namjesti na moj kljuc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze original brava u original kvaku...u zamjenske vecinom ne pase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze original brava u original kvaku...u zamjenske vecinom ne pase...

Hvala dzinn!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1