0
jankec12

R32 branik na MK5

Recommended Posts

Jel netko od Vas mjenjao mozda na obicnom MK5 2005 godina zadnji nastavak branika te stavio ovaj od r32? Kako ide procedura ? Jel treba i zadnji lonac mjenjati komplet sa topovima da se vide ili ? Dopada mi se ovo pa bi hto da mi tako izgleda zadnji dio..

Screenshot_2016-07-23-13-37-34_1_zps9gtb

Edited by jankec12

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako bi ti "popunio" ove rupe za auspuh?! Pa naravno da se zadnji lonac i nastavci moraju modificirati ako ces da izgleda ko na r32.. kod tebe je sad sve na lijevoj strani, kao i na svakom golfu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skines lonac stavis od r32 sa odgovarajucim ispuhom,skines zadnji branik,odvojis trenutni dojnji dio stavis ovaj od r32 vratis sve nazad. Cas posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel treba ici komplet lonac sa granama i svime ? Il samo zadnji lonac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skines lonac stavis od r32 sa odgovarajucim ispuhom,skines zadnji branik,odvojis trenutni dojnji dio stavis ovaj od r32 vratis sve nazad. Cas posla

Nece pasat linac od r32 na obicnog jer je kod r32 iza sve drugcije i akumulator mu je odmah pored lonca.

Najjednostavnije je skinut lonac i stavit samo nastavke na kraj, tako sam ja kod sebe napravio.

gv8fW4i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oces koju sliku od ispod stavit kako to izgleda ? Znaci tebi je u principu sve isto ko i prije samo si stavio zadnji nastavak branika sa nastavcima topova ?

Edited by jankec12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaa, znaci maknuo si lonac i spojio na granu direktno..a reci mi na tehnickom te nista ne zezaju posto lonca nemas ?Koliko si platio nastavak branika i topove ?

Edited by jankec12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaa, znaci maknuo si lonac i spojio na granu direktno..a reci mi na tehnickom te nista ne zezaju posto lonca nemas ?Koliko si platio nastavak branika i topove ?

Tako je, nisam imao problema na tehnickom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve topove brate, pa nije covjek svercer oruzjem ???

 

Uzeo je nastavke auspuha.. To ti svatko ko radi inox moze napravit po zelji fi koliki hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno tako, inace oko 400kn su me dosli nastavci manje vise svi koji rade auspuhe imaju ih, moji su fi100 u orginalu r32 ima fi90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa gospodo ispricavan se duboko na krivom odabiru rijeci. Bitno da se zna o cemu pricamo tu. Hvala vam na odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno tako, inace oko 400kn su me dosli nastavci manje vise svi koji rade auspuhe imaju ih, moji su fi100 u orginalu r32 ima fi90.

Di si ih uzimao za 400 kn? Kod laste ili?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam original ima promjer 100mm., ja kod lastovčića dva mala lonca i nastavci platio 1300,00 naravno od inoxa s garancijom. Stavio na tdi, i tražio da se ne čuje preglasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di si ih uzimao za 400 kn? Kod laste ili?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

U Rijeci kod toni auspuha.

 

Ako se ne varam original ima promjer 100mm., ja kod lastovčića dva mala lonca i nastavci platio 1300,00 naravno od inoxa s garancijom. Stavio na tdi, i tražio da se ne čuje preglasno.

Ne 90mm je u orginalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0