1 1
golfdvojka6

Golf 4 brisači sporo rade

Recommended Posts

Znači na golf 4 2003god brisaci rade skroz sporo,rade pravilno ali skroz usporeno jel zna neko u čemu je kvar?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastavi skare, ocisti i podmazi.prije nego izgori motoric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam ih preventivno podmazao sa silikonskim uljem kroz one rešetke. Na sprej dozu stavio duži nastavak cijevčice tako da sam ih bez problema mogao podmazati. Pokušaj na taj način ako ne pomaže onda je samo rastavljanje i podmazivanje ostalo kako je gorup savjetovao. Jedan video uradak na kojem se vidi u čemu je inače problem kod tih brisača i kako se može problem riješiti. Lik je izbušio rupu i kroz nju natiskao višenamjensku mast i tako riješio problem podmazivanja a ugradnjom male mazalice bi bilo još bolje rješenje kada je već sve dolje, samo se nareže novoj i stavi se gore.

Wischergestänge Audi TT, Golf 4 schmieren gängig machen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sve rastavio, izbio osovine iz piksi, počistio, s finim šmirglom ispolirao osovinice i pikse, natočio masti i sastavio. Preporod, 3 puta brže brisači rade. Do sad mi je ista stvar bila na A4 b5 i Octavia 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo danas sam samo skino ruke brisaca jer sam jedva uspjeo nabavit onaj alat za skidanje ruku nesto kao mali radapciger,e sad me zanima jel se ona plastika uz šajbu drži samo na kopčama ili ima negdje neki šaraf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo danas sam samo skino ruke brisaca jer sam jedva uspjeo nabavit onaj alat za skidanje ruku nesto kao mali radapciger,e sad me zanima jel se ona plastika uz šajbu drži samo na kopčama ili ima negdje neki šaraf?

trebale bi biti samo kopče ili nikakve kopče nego samo izvlačiš

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabijena je u utor od sajbe... nebi bilo lose prvo naspricat wd jer zna zapet i onda nepaznjom pukne....

Prije vracanja ispusi kanal i naspricaj wd-om i samo lagano prstim krenut s jednog kraja na drugi.... ni slucajno jako udarat

 

Rastavi brisace komplet i uradi ki sta je tomo77 Prije skidanja poluga obiljezi poziciju osovine motora i male poluge radi lakseg sastavljanja.... Marker a moze i mob sljik i miran...

Imas malene osigurace kojew treba smaknut i onda osovina ide van... ako je zapela wd i polako vrti ljevo desno.... imas gumene brtvice i s gornje i s donje strane pa pazi na djelove koje si rastavio...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo skino sam motorić i škare al uopce se neda rukom vrtit i četkice su pri kraju,a i kad ga spojim radi šlus izgori osigurač e sad di nabavit drugi motorić i škare gledo sam po oglasu al nisu isti pa neznam jel ima kakve veze godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1