0
Vedran85

Centralno daljinsko Golf5

Recommended Posts

Pozdrav,radi se o Golfu 5.Imam dva skakavac kljuca i na jednom mi neradi daljinsko otkljucavanje.Kupio sam novu bateriju i stavio ali opet isto.Drugi kljuc radi bez problema.Savjeti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak treba uparit?i kod mene na passatu je prestalo radit dalj samo od sebe.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na youtoube i upario sam ali nista.Na drugom kljucu sam samo promjenio bateriju i radi bez problema.A na prvom sam promjenio isto ali ne radi.Znaci na rezervnom sam promjenio bateriju i radi bez uparivanja.A prvi nece nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako imas samo jedan kljuc kaj onda :-) radilo bez problema i skido tapecirung na vratima i od onda vise ne radi.sve spojeno a ne radi dalj.niti ne blinka lampica na vratima

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak treba uparit?i kod mene na passatu je prestalo radit dalj samo od sebe.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Stavis kljuc u bravu vozacevih vrata i okrenes na zakljucavanje i zadrzis 2 sekunde dok istovremeno stisnes tipku za zakljucavanje i isto zadrzis 2 sekunde, nakon tog kljuc stavis u bravu za paljenje i okrenes na kontakt. Nakon toga bi to trebalo biti to

Gledao sam na youtoube i upario sam ali nista.Na drugom kljucu sam samo promjenio bateriju i radi bez problema.A na prvom sam promjenio isto ali ne radi.Znaci na rezervnom sam promjenio bateriju i radi bez uparivanja.A prvi nece nikako.

A da ti taj kljuc nije ispao pa da se nesto nesto unutar oklopa polomilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi opo niti ista.jednostavno poslje skidanja vozacevog tapecirunga sa vrata je presto radit.sve sam pregledo sve je spojeno ali ne funkcionira.probo sam i ovo sta si napiso ali nula bodova.

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ispo nikad otkad je kod mene.Ujutro otkljuco normalno a popodne vise nije htjelo.Idem u ponedeljak kod kljucka u Osijeku da vidim sta on kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem na golfu 5 zaključivanje vrata daljinsko zaključa sva vrata osim zadnja desna

ključ u bravi zaključava isto tako

kad zaključam sa onim prekidačem na vozačkim vratima iznutra onda se zaključaju sva 5

u čemu je tu problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žice koje idu od auta na vrata, ili elektronika brave ne valjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brava krepala,ništa čudno za golf 5.

Dijagnostika će ti pokazati 100%

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem na golfu 5 zaključivanje vrata daljinsko zaključa sva vrata osim zadnja desna

ključ u bravi zaključava isto tako

kad zaključam sa onim prekidačem na vozačkim vratima iznutra onda se zaključaju sva 5

u čemu je tu problem

 

izgleda da je problem sa bravom bio niska temperatura danas kad je krenulo sa + temperaturom proradila brava na vratima sama od sebe a mjesec dana jedino je bilo moguće zaključati sa unutarnje strane vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites
0