2 2
ivanavwpolo

Auto klima-servis i punjenje.

Recommended Posts

moj savjet ne diraj ništa dok radi

tek ako primijetiš da nešto nije u redu (slabije hladi,il neradi itd.)

je da ovi po ovim autočasopisima pišu svake godine bla bla, al bespotrebno bacanje novaca.

jer ako je u redu ima plina samo izvede tvoj plin izvažu i vrate nazad i dopune "gram" plina i naplate od 300kn pa na više ;-)

i ove priče novo ulje itd.(ubiti ulje nemoš ni prominiti dok neskidaš kompresor)

tako ako je u redu ne diraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako klima dobro hladi i ne primjećuješ razliku ostavi kako je. Kad počne osjetno slabija hladiti nadopuni plin a tako i ulje u kompresoru po potrebi, što možda nije loše spomenuti kod servisa. Filter peludi svakako mijenjaj ili prekontroliraj da nije pun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko cesto bi trebalo napraviti servis klime u autu i koliko cesto se puni klima?

Imas vise tema vezano za auto-klimu, potrazi malo. Pisalo se o tome jako puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko cesto bi trebalo napraviti servis klime u autu i koliko cesto se puni klima?

Kada je zadnji put rađen servis klime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo pitanje je mozda gdje napraviti servis. Da bude posteno i kako treba. Meni na golfiju slabije hladi. Bivsi vlasnik kaze da ju on nije servisiro. A kod njega je bio 6 godina.

 

Preporuke za zagreb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis klime. Nikakav zagreb. U Zagrebu deru a nista od posla ne naprave. Imao sam svakakve borbe s majstorim za klime ;) moja preporuku iskljucivo frigoom draganić. Servis klime sa punjenjem 180kn. Isplati se vozit od zagreba tih 40km ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam puno na odgovorima.Ma zanimalo me to u vezi klime cisto radi prevencije a i da se informiram.Klima u Polu mi odlicno radi i nemam s klimom problema.Sad sam prosli mjesec imala redovan servis i pregledali su mi klimu i napunili je plinom jer je trebalo i to je to.Evo da vas pitam-koliko cesto mi preporucate nekakav redovan servis auto klime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisali su ti gore da nema potrebe dirati dok radi - hladi, kako treba. Filter zamijeniti jednom godisnje i to je to. Sto manje drndas oko toga, bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servis klime. Nikakav zagreb. U Zagrebu deru a nista od posla ne naprave. Imao sam svakakve borbe s majstorim za klime ;) moja preporuku iskljucivo frigoom draganić. Servis klime sa punjenjem 180kn. Isplati se vozit od zagreba tih 40km ;)

to sam vidija na njuškalu prije 3 godine i čak sam se nešto čuja sa čovikom priko maila

i čini se da zna posa i šta radi

al nisam radija ništa kod njega pa neznam i ako je tako onda su mu i cijene kako triba biti :care

al malo mi se previše izreklamira na onom oglasu na njuškalu pa ono izgledalo je kao ja i samo ja

ne kažem da je tako al samo mi je takav dojam ostavilo ;-)

za hrastinskog po internetu i forumima svi kao hvale al znam iz prve ruke 2 slučaja di i nisu baš napravili posa

al opet kažem da se ko ne uvridi to je samo moje mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

možete kod mene u AutoZubaku u Sesvetama za 159kn.samo pošaljite PM da vas naručim ako neko treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

možete kod mene u AutoZubaku u Sesvetama za 159kn.samo pošaljite PM da vas naručim ako neko treba.

Otkad ti radiš u Zubaku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko ko se kuzi u princip tog samog servisa?

Bas me zanima dali odrade sve u toj akciji kako se pojedini servisi reklamiraju.... vakumiranje sustava,dopuna plina i izmjena ulja... ovaj dio s uljem mi je posebno zanimljiv jer čisto sumljam da mogu izmjeniti ulje ali zato pitam jer neznam na koji princip rade ti servisi....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulje (dio) se izvuce sa plinom... vakum i vracanje plina boje ulja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulje (dio) se izvuce sa plinom... vakum i vracanje plina boje ulja...

To me je zanimalo... ovo (dio) jer bio sam prisutan u jednom servisu kada su to radili i ono to mi se čini da se samo nadopuni plin koliko nedostaje i doviđenja...

Malo surfajući naišao sam na cijene tog ulja za klima kompresore i najpovoljnije je cca 190 kn litra e sad ispravite me ako grijesim jer tko bi normalan nadopunio plin, izmjenio ulje i onaj kontrast ubacio unutra za 200kn pa taman da u kompresor ide 2dcl ulja +plin neznam djeluje mi smjesno jer i same cijene tih uređaja za punjenje klime koje su kupili u servisima nisu male...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina ulja je skupo al ide vrlo malo ovisno koliko se izvuce.. par mililitara...

Plin se vrati i razlika koja fali se naplacuje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo baš sutra idem u nabavku Wurth pjene za čišćenje isparivača i skužim da se preporuča izmjena Sušionog Filtera iliti ovo čudo7357ce3a6253e3437cc873dd3600ee3c.jpg

https://www.europaparts.com/ac-receiver-drier-1k0298403a.html

 

a 1000 posto sam siguran da se to baš i ne mjenja na redovnim servisima jer i sam sam imao priliku uvjeriti se da neke stvari bas i ne rade kako bi trebalo...

Dali je itko mjenjao taj filter od vas ovdje na MK6?

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam ga na G4 zato što sam uzimao novi kompresor pa se sve odradilo zajedno sa novim ventilima i ispiranjem sistema. Ne znam kako je na G6 ali vjerujem da se ne mijenja osim u nekim slučajevima kao kod stavljanja novog kompresora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staani.... cistis isparivac koji je u kabini i on apsolutno nema veze s ovim susilom tj susilo je tu za plin koji hladi a isusivac cistis izvani tj tom pjenom kao unistavas gljivice i stetne mikro organizme tj dezinficiras sve to.

Susilo se mjenja saml kad xrkne komoressor il je problem u tlaku jer se s vremenom zacepio.

Kod mnogih ga je lako izmjenit al ima ih i sta su ispod veznog lima.... pa il skidat pr kraj i kiler il krunon napravit otvor za njegovo izvlacenje.

dakle on nespada u kontrolu klime pod redovnu izmjenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staani.... cistis isparivac koji je u kabini i on apsolutno nema veze s ovim susilom tj susilo je tu za plin koji hladi a isusivac cistis izvani tj tom pjenom kao unistavas gljivice i stetne mikro organizme tj dezinficiras sve to.

Susilo se mjenja saml kad xrkne komoressor il je problem u tlaku jer se s vremenom zacepio.

Kod mnogih ga je lako izmjenit al ima ih i sta su ispod veznog lima.... pa il skidat pr kraj i kiler il krunon napravit otvor za njegovo izvlacenje.

dakle on nespada u kontrolu klime pod redovnu izmjenu

Ma našao sam text da se mijenja svake 2 godine ili 4o oookm a filter peludi iliti kabine svakih 6mj kao i dezinfekcija same klime.

Nije mi bilo jasno pa pitam ovdje tko tu koga....

Našpricao sam danas sam isparivač s cjevčicom pa bumo vidjeli dali sam uspio pobiti gamad i smrad...

Filter nov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Text je los il je lose preveden. Nema intervala odrzavanja tj izmjene suila a filter peludi je 30tkm il 2 god....

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2