2 2
Maverick25

Golf 7 - DSG gearbox error

Recommended Posts

Na 25 tisuca novi motor, na 40 000 kvacila , na 65 000 mehatronika, sva sreca pa sam ga prodao sa 90 000, a vidim kvarovi se i dalje desavaju, sta se dogadja s tim novim autima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće zbog nedovoljnog vremena za ispitavanje motora, mjenjača i ostalih dijelova a pošto je konkurencija dosta jaka svi bi što brže stavili novi proizvod u prodaju pa se takvi kvarovi rješavaju u hodu pa kako se kome posreći. Kukalo se da PD motori ne valjaju, skupi su za održavanje a takvi odvale hrpu kilometara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U rucnom se ne mjenja ulje (dobio preporuku od vise majstora) da se ne isperu lezajevi svori luft i slicno ako sam dobro shvatio. dok ide ide.

A sta onda DSG i ostali automatski mjenjaci, oni nemaju lezajave ili su lezajevi suhi???

Mene samo zanima kakve su npr. Toyote ili mercedesi po pitanju kvarova. Jel svaki dan cujem samo za VW da se nesto pokvarilo puklo ili neznam sta. Na 1.9 tdi otide bregasta, pukne klipnjaca, pa zamasnjak, golf 7 zuji getriba Audi B8 2.0 tdi crkla uljna pumpa sve kvarovi koji nimalo nisu jeftini.

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mečka se kvari tek nakon 500k km :grrr ,

Toyote jako rijetko viđam kod nas, ima nešto avensisa i yarisa, a bome nema ni nešto servisa za njih, osim ovih ''kućnih'' majstora.

Moguće da se uopće ne kvare :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sljedeci auto merc pa makar bio kruha gladan.

Ma ima toyota dosta, u zadnje vrijeme gledam i Rav4 ima ih ko govana.

Sad sam u dilemi velikoj, merc ili toyota ?

Mozda se ne kvare jel se ulje uopce ne mjenja ni u motoru

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ove Rav 4 sam zaboravio, kakvo ulje pobogu, kakvo ti tvorničko stave to se ne dira, tu tamo pogledas da ne sfali, da motor ne radi na suho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kojem si forumu to mislis da se i kvari jer nas ima puno i mora nekom nes otic. prosvrljaj po forumima. a mecka je miljama daleko od onih modela koji su bili prije. ovo sve novije je skart.
Toyotu i takve ni ne gledam jer ne zelim imat posla s njima.

A u automatskim mjenjacima imas uljnu pumpu i filter e da to ima rucni, mjenjalo bi se i uvijek vozilo na cistom ulju inace se filter zastopa i kvrc pumpa.

No radi kako hoces ja na svom rucnom ni za zivu glavu ne mjenjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomaš je nedavno kupio merca C-Klasa 220 CDI, 145KS sa turbakom, 2003 godina. Došao je do mene jer je tražio zvučnike za njega ali su dosta skupi pa me je trznuo za popravak. Pošto ih kolega popravlja došao je sa srednjim i visokotoncima jer su svi dobili pa ih je kolega poravio a cijena je bila OK pa mu se sve nekako poklopilo i isplatilo. Otišli na kavu i malo ga proveo po gradu nakon što je ostavio zvučnike. Vidio ga i solidan auto, pitao ga kako stoji sa održavanjem i kaže da je iznenađen cijenom i da popravci nisu skuplji nego kod VAG-a jedino što ga hrđa voli samo tako. :) Iako volim mečku draži mi je VW pa makar 'pleso' oko njega i kudio ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava sitnica. Nadam se da ga vise u svom vlasnistvu neces morati popravljati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako niste rijesili problem ili ako još netko ima sličnih problema sa DSG om javite se na skcelectronic@gmail.com.

 

Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, evo mali update.

 

Kolega na drugom forumu me uputio u sljedeće:

 

208712324-w988-h1385.jpg

 

Dakle, opoziv za DSG7. Ukucavši broj šasije u tamo neki link, i za moj auto stoji opoziv od 16.12.2016. Navodno može narasti tlak (iz iskustva mogu reći da je narastao) pa ovaj opoziv rješava uzrok (softverski). Ja bi sad vjerojatno to trebao otići rješiti tako da mi se ne bi opet dogodila havarija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si imao kvar od 12k kn na dsg-u jel?

Fino je Vw zajebo s tim dsg-om i taman ti se to dogodilo prije opoziva ako se dobro sjećam...

Pa nije ti auto jos bio pod garancijom?

Kolko je sad uopće kod VW 2 ili 4 godine?

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne 12k, 7 600 kn.

Dogodilo se u 9. mjesecu, opoziv u 12.

Nije bio pod garancijom, prvo, iz uvoza je, a drugo i da nije, bilo je 4g ili 100 000 km, moj je imao 105 000.

 

Čuo sam se sa Sopkovom, kaže da softverski jedino mogu snizit tlak (a tako i piše na ovom opozivu) i da on to ne preporučuje jer dugoročno nije dobro. Još će se čuti s kolegama iz Zubaka pa će mi idući tjedan javiti da li bi bilo dobro da to napravim ili ne.

Edited by Maverick25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, golf5 variant 1.9tdi dsg7 DQ200 2009. Motor bls. Auto ina 295tkm i sad mi se cuje kako zaskripi kad razvucem 2 u treću. Inace radi super. Zamasnjak mjenjan prije 40tkm.Set Luk lamela 602000200 dobijem povoljno. Zanima me tko dobro radi izmjenu u ZG? Može i okolica. Gledao sam kako se mijenja i vidio da treba poseban alat. Pa ne želim kod nekoga ovako. U ovlatenom preskupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba alat ustvari sve moze i bez njega al samo treba imat shemu za mjerit odredjene mjere jer to je najbitnija stavka....

U setu bi trebao dobit i polugu za "potisni lezaj" jer je poznato da se vole krivit a i na starijim mjenajcima i oslon na kucistu zna utonut u kuciste.... Trebas majstora tko zna sto radi svakako...

Ima lik iz porsche v.g sta radi i doma a na forumu je (bar je bio) pa vjerujem da netko ima njegov br...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2