2 2
NikolaIV

Golf 4 eu lajsna na usa

Recommended Posts

Zanima me jel ikako mogu popunit onu udubinu gdje stane registracija.

Znaci ovu sad sta imam htio bih napravit da bude kao ona sta se prodaje na Usa modelima?

Sta bi preporucili da koristim kako bi to popunio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporucio bi ti da ne radis cirkus ;)

 

Jer nase tablice kockaste su odvratne, nisu male kao u USA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se misli sta prepravljat po original braniku, onda bi preporucio plasticara koji vari plastike, jer radi se o ABS plastici, a slozit tako da se taj dio razreze, odrezat iz sredine 10-ak cm, priblizit bocnice i sastrane navariti drugi dio ABS plastike, jedino takav posao valja, sve drugo nece valjat...

 

Mislim da je jednostavnije i jeftinije kupit USA branik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto si ispravno napisao je to da se srednji dio treba povarit .. Ostalo je netocno .

Dajes savjete o necemu s cim ocito nemas veze !

Kolega ta igra te kosta oko 200-250 kn a autu dize izgled za 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je netocno?

Neki jeftini plasticari kod tebe, u Ri za povarit napuknuce od 2 cm na braniku uzimaju po 100 kn, a kamoli se igrati sa ovakvim egzibicijama, a to da dize izgled je diskutabilno...

 

Imas koju sliku da me uvjeris kako to dobro izgleda sa Hrv tablicom gore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopće ga to ne zanima o čemu ti priča.

Moras se pomiriti da ćes mi to raditi. :P

Edited by NenoVW

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://goo.gl/images/iti5SY

Nezz oce li vam ovo pomoc, ali treba mi da izgleda kao ovaj prednji dio di je inace udubina od registracije. Trenutno mi je rega ispod toga i nekako mi se svidilo jer nize stoji pa sam isao provjerit jel se ikako moze napravit taj dio. I onda dam vidio da je to do usa bumpera ali meni uopce ne trebaju ti zmigavci na krajevima. A na njukalu kosta 500kn i to jedini primjerak, a ne da mi se davat tolike pare

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2