0
_fery_

TDi safe mod

Recommended Posts

Pozdravw. Imam golf 4 tdi alh 90 ks i baca mi u safe mod i slabije vuce. Ocistio sam egr, promjenio crijeva od vakuma nk i dalje slabije vuce. Maf senzor ne prikazuje na dijagnostici kao ni nista drugo.. e sad primjetio sam da onaj vakum dozer na egru se n pomice kada dam gas u praznom hodu, kada ga pritisnem motor se gasi. Ima li tko sicnih iskustava. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke.. ma odfurat cu na servis auto dosta mi ga je vise,.. nek se neko drugi zeza s time...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam isti problem s istim autom i tim motorom. Jednostavno ga baci u safe mode i auto ne ide preko 120 km/h, i postane trom. Promijenio egr ventil, ista stvar. Problem sam rijesio tako sto sam ga izveo na autocestu i stisnio u visoke obrtaje, vozio u nizim brzinama.. to je bilo prije pola godine i do sada auto radi ko urica.. kako se kaze, "procepio" sam ga..da li ces ti tako rijesiti svoj problem ne mogu garantirati, cisto da ti napisem svoje iskustvo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw ima jo jedan problem njegov auto, vuče tek nakon 3000 obrtaja, do tad je ko SDI..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neno, od kad smo mjenjali crijeva od vakuma sad u cijelom rasponu okretaja vuce labavo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neno, od kad smo mjenjali crijeva od vakuma sad u cijelom rasponu okretaja vuce labavo...

a prije zamijene crijeva bilo dobro?

ako da onda ste pomišali crijeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu pomjesana, na to sam bas pazio. N75 ventil je bio pukao, tj. onaj pipak na koji se nabada cjevcica. Pa je lijepljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto krivca, promini n75. znam jer se ovom jednom to isto desilo.zalipija al 0 bodova

Dok je n75 bio cijel, nakon 3000 je tek vukao, do 3000 vuce ko mrtva krava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neno sjecas se da je meni bilo spalo crijevo do turbine, al jbg puklo na n75.. naci cu rabljeni n75 pa cu vidit al vjerojatno je turbina zacadena ili maf senzor....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam VW Bora 1.9 tdi 96kw, imao sam isto problem.. auto ne vuce do 2200 obrtaja, onda ide ko raketa, ako sam npr u trecoj brzini i spustim na 1600 obrtaja, nece da primi gas, obrtaji padaju, moram u drugu vratiti.. sledece sto se desavalo da mi na 3200 obrtaja ode u safe mod. Promijenio sam dosta mehanicara, svi kazu nema pritiska u turbini i da je treba mijenjati.. slucajno dodjem do jednog covjeka koji se razumije vise nego ovi prethodni zajedno, kaze da nije turbina stradala, nego da je treba ocistiti.. vakum je bio uredan, svi ventili su bili ok.. nakon ciscenja turbine ne desava mi se vise to da obrtaji padaju, isto ga u trecoj vozim na 1600 obrtaja i dam gas, auto prima i ide.. tako da sam rijesio problem za 80€, a ne da kupim turbinu i dam 800€..

 

Jos jedna situacija sa istom autom..na 120km/h kao da ima blokada ne ide dalje.. odem kod istog majstora i bio riknuo neki senzor na interkuleru, nalazi se ispood haube kod desnog fara, dole kraj boce za tecnost od brisaca.. nakon zamjene tog senzora sve ide normalno..proslo je 8 mjeseci otkako sam cistio tubinu, za sad nema problema.

 

Nadam se da ce ti pomoci, pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj sva crijeva, meni puklo jedno sunce mu drag neznam jel dugo 4cm, i naravno od one tkanine ne vidiš da je puklo, zamjenjeno i auto išao i dalje normalno.

 

 

Ovo isto kaj ti Pele kaže, moguče i da ti je samo varijabla začađena, i treba ju očistit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci hvala na pomoci, u nedelju vozim auto kod mehanicara, javim u cem je bio problem. U meduvremenu smo stavili drugi n75 i maf ali ista situacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno. Nadam se da se nisi bacio u veliki i bespotrebni trosak. Kao sto vidis moze biti masu toga.

 

Aktuator, vakum crijeva, eto zamijenio si n75 i maf. Moze bit cadjava turbina. Dic ga pa vidjet kad ga upalis dal uvuce aktuator stangicu i dal pusta kako dajes gas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0