2 2
Maverick25

Golf 7 - rad ventilatora

Recommended Posts

Pozdrav.

 

Evo moje upoznavanje s autom i dalje traje....pa se ispričavam ako su glupa pitanja. Nisam našao ništa slično na forumu.

 

Uglavnom, noćaš auto bio cijelu noć vani i ujutro upalim, odvezem ženu raditi i dijete u vrtić, možda 4-5 km po gradu. Stanem kod vrtića, ugasim auto i ventilator ostaje raditi. Nakon što sam se vratio, bio je ugašen, ali nakon što sam upalio auto, čujem da i dalje radi. Temp. kazaljke unutra još nije stigla do 90, ali je jako blizu, a temperatura ulja po računalu je 76 stupnjeva. U tom trenutku, dok stojim u leru, okretaji su na skoro 1000, ali potrošnja standardno 0.6 ili 0.7 l/h. Ajd pomislim, možda ono govno od DPF-a radi regeneraciju, odem se provozati na obilaznicu, malo u višim okretajima i tako, vraćam se u grad, stajem na semaforu i okretaji su na oko 750 (dakle pali) a i ventilator više ne čujem. Dolazim kući, ugasim auto i ventilator više ne radi.

 

E sad, to je sve možda potpuno normalno, samo me iznenadilo da dok je auto hladan, odnosno nije zagrijan na radnu temperaturu, da pali ventilator.

 

Dakle, jel to normalno? Mislim, možda je glupo pitanje, ali od onog DSG-a pirim i na hladno (kao ventilator). :)

 

E da, da ne otvaram novu temu - kod sporih brzina na većim neravninama, kao da čujem neko škripanje u zadnjem (ili prednjem, nisam siguran po zvuku 100%) točku, onako kao da gumica o gumicu škripi. Nekakav hint?

 

Auto je G7, 1.6 TDI 77kW

Edited by Maverick25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo s ventilatorom ti je normalno, imao istu situaciju puno puta, kratke relacije, ne stigne odradit regeneraciju pa "pamti" za drugo paljenje i tako u krug.

 

Rijesio problem vadjenjem dpf-a, vozim se tiho i mirno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skuzio da mi jedno pola minute, minutu nakon paljenja (auto je u garazi pa nikad nije prehladan) digne okretaje na 1000 a kako do posla imam 6km, ne stigne to obavit i onda kad ugasim auto, ventilator radi jos (po slobodnoj procjeni) 5-10 min.

 

I tako sljedecih par paljenja, ako su mi kratke relacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skuzio da mi jedno pola minute, minutu nakon paljenja (auto je u garazi pa nikad nije prehladan) digne okretaje na 1000 a kako do posla imam 6km, ne stigne to obavit i onda kad ugasim auto, ventilator radi jos (po slobodnoj procjeni) 5-10 min.

 

I tako sljedecih par paljenja, ako su mi kratke relacije.

To je najgore za auto, i dpf se ''napuni'' dok si reko keks, ali ti si sad bez njega pa te to nedira, ali ipak niti se ti zagrije auto pošteno već ga gasiš....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, kad čujem da radi ventilator nakon što ga ugasim, najbolje da sjednem natrag u auto i provozam ga 20 min?

 

Pa i ne, mozes na drugom paljenju, ono tipa ides doma, pa se malo provozas.

 

Al to sam vec pisao, necu robovat autu pa se vozikat okolo jer on eto mora odradit svoje.

 

Iscupaj dpf van i miran si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam iz Osijeka pa ne znam.

 

U ZG ti se to krece 200-300 eura, skidanje plus sve softverski sto treba obavit.

 

To je opcija gdje ti pociste dpf, zavare i vrate natrag da sve izgleda stock ali je nepovratno sto se zakona tice.

 

Imas i drugu opciju gdje ti zavare novu cijev umjesto dpf, kojeg, teoretski mozes kasnije vratit natrag ali u toj prici, po mom misljenju, mozes imat problema s raznim senzorima koji inace ostaju na dpf-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

200eura cca izbijanje DPFa i gasenje u mapi i bok

 

ne utjece na ekotest tako i tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa otvori se dpf izbije celije van i on fizicki iz vana izgleda identicno :)

 

vizualno nitko ne kuzi ,a ekotest prolazi ,neki dan sam 6icu 2.0tdi vozio od frenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Softverski moze sigurno jer sam ga pitao za svoj G5 a fizicki ces morati negdje dalje jer je reko da on to neradi.Ako znas nekoga u Osijeku tko ce ga uklonit javi pa da znam za sebe.Uglavnom Hecim mi rekao cca 150 do 200eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez filtera i s njim zar nebi trebalo biti razlike?

Zacrnjenje?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

dpf ne utjece puno na zacrnjenje ,KAT tu igra ulogu

 

nekima je u komadu kat i dpf pa kad se to radi treba pazit kako se izbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa Hećim mi je ugrađivao i LED svjetla. On može i fizički skinut DPF i još riješit softverski?

Uzmes si slobodan dan, put do Zg s dizelom te ne kosta puno i odradis to u jednom danu. Taj koji ti skida dpf nek odradi i softw da poslije ne bi bilo prebacivanja odgovornosti ako nesto ne radi ili ti pali lampice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dpf bas nije tu samo zbog zacrnjenja.... sve dok na tehnickom nebudu mjerili i jos par stvari iz ispuha...voznja bez dpf-a je bezbrizna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2