1 1
Knedla031

VWCC Rally Vukovar 2016

Recommended Posts

Da ne dizem prasinu u topicu koji nije za to, a vezano za tu kaznu..

 

Ekipa lijepo se provedite sutra i nadam se da će vas vrijeme posluzit.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff :vozi

 

Evo mi stigli u Osijek preko Bosne, sinoć smo gatali kako ćemo i što na kraju smo zamalo otišli sa passatom ali tek bi onda požalili....Odlična turneja do tu sutra čekamo nastavak :)

 

IMG-20161111-WA0003_zpsf5wnxjge.jpeg

 

IMG-20161111-WA0009_zps7bicdaob.jpg

 

IMG-20161111-WA0024_zpsow8z1rme.jpg

 

Presretači su kaznili Zvonu radi felgi i nizine pa eto ako je on nekoga s tim ugrozio mi se ispričavamo i sad idemo :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlaho pa nemoj tako....onda po tebi vise od pola auta sa nase scene nema sta radit na cesti

 

A ekipa koja se provozala do VU svaka cast ja nikako da se pridruzim a relativno sam blizu :(

Samo dajte slika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uffff :vozi

 

Evo mi stigli u Osijek preko Bosne, sinoć smo gatali kako ćemo i što na kraju smo zamalo otišli sa passatom ali tek bi onda požalili....Odlična turneja do tu sutra čekamo nastavak :)

 

IMG-20161111-WA0003_zpsf5wnxjge.jpeg

 

IMG-20161111-WA0009_zps7bicdaob.jpg

 

IMG-20161111-WA0024_zpsow8z1rme.jpg

 

Presretači su kaznili Zvonu radi felgi i nizine pa eto ako je on nekoga s tim ugrozio mi se ispričavamo i sad idemo :zivio

Momci vidimo se sutra,cuo sam se na fejsu sa Zvonimirom jer sam tu OS ponudio pomoc ako treba,sad i tebi kazem..

Vidimo se sutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nita nam neće ovi dan pokvarit

 

Ni kia ni snijeg ni policaci

 

Vidimo se sutra sa voljom i na vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nezalim niti malo za kaznom,samo sam dao upozorenje ostatku ekipe koja je u iatoj situaciji kao i ja. Vrlo dobro znam o cemu govorim jer sam bio u organizaciji vw meeta imotski i zamolili policiju da ne diraju nikoga kao sto i nisuimali su razumjevanja jer smo im fino i kulturno objasnili o cemu se radi,stoga je moje misljenje da je to propust organizatora,al nema veze idemo dalje samo jako i jos nize,vidimo se sutra pozz svima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo odlicno !svaka cast cijeloj ekipi stvarno nas se okupilo ove godine iz svih krajeva HR.

Vidimo se nagodinu!

 

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon puno godina kako sam ovo planirao i uvijek bio spriječen, ove godine nita nam nije moglo stati na put(zasada)..

Želio bih se zahvaliti Srkiju i ostalima iz Osijeka na dočeku i svim dragim ljudima koje sam vidio danas u obilasku Vukovara...

 

Pozdrav iz Požege ;x

IMG-20161112-WA0039_zpshxd79sbn.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjači do sada

Ekipa bilo je dostojanstveno i ba onako kako treba biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujemo se svima koji su prisustvovali susretu i pomogli da sve prode kako treba. Ove godine najveci i najsarolikiji odaziv ikada, bilo je otprilike 65 auta i bilo nas je od imotskog do vukovara. Vrijeme nas je posluzilo i uspjeli smo sve odraditi kako treba. Svi su se korektno ponasali i zbilja je bila lijepo za vidjeti toliku kolonu bez divljanja i slicnih ekscesa.

Zahvaljujemo se Opcoj zupanijskoj bolnici Vukovar na besplatnom obilasku i vodicu, Stickers.hr na naljepnicama i VWCC-u na poklonima za goste.

Nemojte nam sta zamjeriti i nadam se da se vidimo iduce godine u jos vecem broju :)

 

Pozdrav od vwcc Osijek ekipe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko brda i dolina :znoj

IMG_2817_zpsznnv39hl.jpg

 

IMG_2826_zpsght0fjwt.jpg

 

IMG_2828_zpszieic4iy.jpg

 

ABF se pokazao kao ekonomičan :aplauz

IMG_2837_zpsz3xfmkai.jpg

 

IMG_2841_zpsvsa9oath.jpg

 

Vukovar :wub:

IMG_2847_zpsvkbgflcg.jpg

 

IMG_2857_zpsxdxz6skf.jpg

 

IMG_2861_zpsughjxpev.jpg

 

IMG_2874_zps9vvc0xot.jpg

 

IMG_2880_zpsm72cjkpe.jpg

 

IMG_2882_zpsyhyljtqk.jpg

 

IMG_2913_zpsi67qzqmh.jpg

 

IMG_2931_zpsaxo3qgir.jpg

 

IMG_2954_zpsrj3szi0u.jpg

 

IMG_2959_zps5fnckj2n.jpg

 

IMG_2969_zpsfjwpzp56.jpg

 

IMG_2978_zpszpotrumd.jpg

 

Pozdravili smo se sa svima i krenuli kroz snijeg prema Požegi gdje su nas nestrpljivo čekali naši dragi tamburaši i Kićo Ćiro :D

 

15027905_10210793839472880_1709827829394

 

15036524_10210794183041469_4951296642135

 

Sljedeće jutro kafa u centru Požege...

IMG_3021_zpsoukl3rka.jpg

 

i jedan od mojih razloga dolaska u Požegu

IMG_3026_zpscaspbkoy.jpg

 

I preko Banja Luke lagano doma nakon vikenda gdje su mi i srce i duša veliki kao Dunav...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1