1 1
josip_dugi94

Golf 2, problem sa kvacilom

Recommended Posts

Pozz ekipa, ovak danas mi je vjv lamela otisla na autu. Ne hvata brzine dok radi, kad ga ugasim i ubacim u brzinu i onda upalim onda mogu vozit ali pri paljenju nekako cukne i vozim normalno ali ako hocu mjenjat brzinu nema sanse. Sad svasta su mi rekli da moze bit. Ja sam se pripremio na najgore pa me zanima di mogu nabavit lamelu polovnu za duju. U ned idem kod mehe pa cu vidjet kaj ce rec sta je tocno ali ja mislim da je to pa eto zanima me di mogu nabavit polovnu lamelu i otprilike kolko love?

Znam da je bolje nova lamela, ali jbg nemam love, student sam a auto mi ima sentimentalnu vrijednost pa ono volio bi ga nekako "spasit"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set nov (luk) se dade naci za 400kn.... obnova lamele neznam koliko je a pretezno tu uvjek ide cjeli set jer kilometri odrade svoje pa ta polovnjaca il prdne il nesto drugo prdne (tipa šeširić na potisnoj)

Meho ti uzme za ruke istu cifru mjenjo novu il metao polovnu/obnovljenu...

Javi se puksu u jakovlje on sarafi vag-ove a i ima ponudu djelova pa i tih obnovljenih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da mogu nac za 400 kn onda bi uspio nekako skrpat pare makar imam jos stavaka za promjenit ali ovo mi je sad najglavnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da si možda provjeriš sajlu od kvačila?

Bratu na duji nekad davno sjecam se da je bila ona samoštelajuća sajla i taj mehanizam unutra se potrosio i nije odvajalo kvacilo ....

Ako i je kvačilo za duju nije jako skupo ... znam lova je svima frka...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da sam miran duze vremena ali jebe me najvise lova jer studiram i ono radim povremeno i ono stvarno jedva krpam kraj s krajom.

 

Znam, idem str kod mehe pa ce pogledat sta je tocno pa cu vidjet sta ce rec i sta mogu napravit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja polovnih lamela, košara i sajlu za duju 1.6benz (ne znam paše li) ako baš želiš al najprije se odluči želiš li novo ili polovno ugrađivati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu nista mjenjat jer mi stvarno puno love treba da ga sredim da bude u potpunosti ispravan a posto sam student to fkt tesko mogu izvest pa sam se odlucio odustat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ga prodaj...ovako stanje nije za vozit. Onaj 400kn set je u rep.srpskoj tu blizu mene....

Ruke cca 300-400.... Zima stize jebg skupljaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ma znam da sam miran duze vremena ali jebe me najvise lova jer studiram i ono radim povremeno i ono stvarno jedva krpam kraj s krajom.

 

Znam, idem str kod mehe pa ce pogledat sta je tocno pa cu vidjet sta ce rec i sta mogu napravit

Što ti je majstor rekao...

Neki fuš nabaci koji vikend bez izlaska i eto love...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko mi je da je ploca pukla

 

Uopce ne idem van vikendom xD a ovak nekad znam s ocuhom ic fusat kad radi plin i dobim 100 kn tak da se nemrem bas okoristit xD

 

Ma sparam ja stalno, ali jebiga treba uvijek nesto za faks, pa sebi za obuc, pa jos i auto a kad sljakas za 1200 knjesecno nije dosta kak god okrenes

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1