0
pikzibner

1. VW MEET IMOTSKI 08.10.2016. REPORT

Recommended Posts

Dragi prijatejli.

Ja nemogu napisati koliko je moje srce veliko. Znači jedan od naj ako ne i najbolji meet kojem sam prisustvovao. Znači ljudi more, organizacija na nivou. Vrlo kvalitetno proveden vikend. popilo se pojilo, zabavilo. Sve 5.

 

Duja je izdržala 1000km u 2 dana, potrošilqa cca 80Lt. Dogodine se vidimo opet. Kasnije ubacim slike.

 

Pozdrav i HVALA mom kumu Peri, Zvonetu i sivma ostalima koji su sudjelovali u organizaciji ovoga meeta za pamčenje.

 

Pozdrav od Pika i kuma Paje.

 

Slike: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10209304312378620.1073741842.1046976297&type=1&l=d400b9cd59

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam isa nigdi vec dugo jer nisam vise u vw vozilu,prihvacen sam kako i treba,sirokih ruku i nasmijanih lica bez obzira na marku,tako i treba. Ovakav odaziv i tako dobru organizaciju nisam dozivio,nicega nije falilo. Fala na svrmu i cestitke na uspjehu meeta,prvo pa musko. Vidimo se i dogodine

 

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

takodjer samo pohvale za ekipu Imotski...organizacija i sve na visokom nivou...Bilo je jaku ugodno prije svega vidjeti staru ekipu na okupu...Vidimo se i dogodine nadam se samo sa dujom :slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam na laptop posto preko mob ne mogu nista ucitati, uglavnom hvala svima koji ste dosli, pozitivno smo iznenadjeni ovolikom broju koji ste podrzali nas 1. meet, nadam se da niceg nije falilo i da ste zadovoljni organizacijom, dogodine samo mozemo bolje i jace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa sta reci osim svaka cast.Zao nam je sto nismo mogli ostati do kraja ali sta je tu je.Jos jednom svaka cast i skidamo kapu do poda,ovo je u ime svih clanova vw team ljubuski.

 

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isli smo sa idejom da Vas podrzimo u organizaciji, jedno pice pa kuci....nakon 4/5 sati krs, lom I maslina!

 

 

Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ekipa bilo je vrhunski dobra zabava vidio staru ekipu upoznao par novih ljudi sve u svemu vrhunski nemam rijeci same pohvale niceg nije falilo hvala peru i zvoni za sve i vidimo se i dogodine

 

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene.... ;x

 

Nemam riječi da vam se svima zahvalim što ste došli u onakvom broju, samim time i mi smo malo kaskali ali nadamo se da nitko nije otišao doma nezadovoljan....

 

Još jednom se ispričavam na smještaju nadam se da tu nema prevelikih zamjerki jer u četvrtak nam je vlasnik jednih divnih apartmana otkazao rezervirani smještaj pa smo bili prisiljeni na improvizaciju.

 

 

Hvala i našim dragim sponzorima koji su uskakali kako je bilo potrebno, a pogotovo dečkima i curama koji su nam taj dan pomogli i dali sve od sebe da vas ugostimo...

 

Uglavnom drago mi je da je bilo puno naše "raje" na jednom mjestu.... :care

 

 

Izašao je i mali video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=P6SEM5CaR_k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi meet kojem sam prisustovao nakon dugo godina, respect ekipi koji su potegli iz svih krajeva lijepe nase, a i iz susjedstva. Organizacija za 5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bija bacija dir brzinski jer sam zbog obaveza morao brzo otic....uglavnom jako kvalitetan meet, a i ne moze se nikako falit kad pero i ekipa su u organizaciji....decki svaka cast vidimo se dogodine.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican meet, odaziv je bio za sokirat se, dobar rostilj i pivusa, svakako se vidimo i dogodine :)

 

BTW. Jel ima netko slika sa meeta, vidio sam tristo ljudi sa foticima, a samo dvoje okacilo albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve super, malo dosli kasno ali sa namjerom podrzat, popit pice i nazad za ZD, na kraju se bas popilo, odspavalo u autima i u svitanje put pod noge.

 

Ekipa stvarno respekt, ako se ne vidimo na xmas partyu u KA, onda dogodine

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biješe i ja na taj folksvagen meet u Imocki, biješe mnogo dobro! Pohvale ciloj ekipi, ugostiše nas ko veliki :care

Bosanka izdržala cca 1200km u dva dana, podružio se sa mnogo dobri ljudi, upoznao dobrih ljudi! Svaka čast! Viđamo se! :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
0