1 1
Denny

Ebay,pay pal...

Recommended Posts

Skinuo sam wish app na mob,al naravno,nemam karticu da bi mogao narucivat,e sad mi se vise neda tramakat stalno s drugima daj ovo daj ono...

 

Iso bi danas sutra u erste si napravit karticu,a koja tocnije mi treba? Posto su mi jednom govorili nemoj rec u banci da ti treba za ebay,nemogu se tocno sjetit oko cega je prica bila...uglavnom,koju karticu vi koristite i sta je najbolje?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam prije nekolika godina napravio registraciju na eBayu u početku sam kupio VISA poklon karticu od 100 kn i nju prijavio, nakon toga mi se više nije dalo svaki puta prijavljivati niti kupovat nove te prijavio svoju VISA deviznu koju i danas koristim a nju sam prijavio i na AliExpress tako da do sada nisam imao nikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoder. Najlakse. Upises brojeve sa kartice koje te bude trazilo i placas s njom. Zapamti ti je na aplikaciji i zivio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes i ziro racun otvorit, to ti je bolje jer nema naknada za vodjenje racuna, i ne moze u minus, koliko stavis toliko trosis, ja imam od pbz ziro visa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A paysafe? Koristi neko?

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno je da je visa i da uplacujes na nju..tj da je neovisna..

 

a mene zanima jel tko dugovao ebayu od prodaje artikla i da nije platio,?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno je da je visa i da uplacujes na nju..tj da je neovisna..

 

a mene zanima jel tko dugovao ebayu od prodaje artikla i da nije platio,?

Nisan ja platija par artikala.. nikakvih problema nećeš imat

Share this post


Link to post
Share on other sites

hhh,prodao sam nesto ali sam vise oglasa napravio..te prodao tu stvar i oni mi sve oglase sracunali kao 25$..

to je xijena za njihove usluge oglasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni prvi oglas nisu nista , a sad probao drugi i trazi da unesem broj kartice na kraju kad sam zavrsio oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prodao nesto za 560$ i tražili su me 10 posto od prodaje, a to je 56$. Prvo su počeli s upozorenjima, da bi na kraju blokirali račun dok se ne podmiri dugovanje. Ja otvorio novi račun i vozi.

Edited by rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim Visu Web koju sam otvorio preko tekućeg računa.

Na nju si prebaciš sa tekućeg ili staviš na banci onoliko koliko ti treba za neku naručenu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1