2 2
projektilski

Problem s forumom

Recommended Posts

Prosli put je isto bilo za vrijeme nekog meeta.

 

Zalosno je sto nema nikakvih obavjesti, nista se ne zna.

 

Admini postoje samo kad treba trenirati strogocu i za gluposti a za ostalo se prave grbavi.

 

Tko su opce admini? Tko je vlasnik foruma? Ima li neke transparetnosti pa da se zna tko i sto? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji pa s cim se vi sve u zivotu opterecujete.....

 

To ti pitas na forumu na kojem su glavne teme koja guma se bolje strecha, koja metlica brisaca, koje gorivo je bolje te koji sicevi pasu u koji model? Mislim meni osobno to nis ne smet, a sto onda fali da saznamo tko su admini i tko je vlasnik? Zasto je to pitanje tak cudno?

 

EDIT: i zaboravih legendarnu temu, koji automiris koristite. Bas, s cime se vi ljudi u zivotu opterecujete... :grrr

Projektilski budes bananu pobral :)

 

Pa da znas, nije da mi nije proslo kroz glavu ali ak bum zbog takvih pitanja popio ban, onda neka, bum ja napravil svoj forum koji ce biti transparentniji i dosljedniji po pitanju pridrzavanja pravila...

 

Uostalom, i dalje mislim da na jednom ovakom povecem forumu, jedne od najpopularnije marke automobila, ne dobijemo obavijest zasto forum nije radio dan i pol ili duze je sramota. Koliko je tesko napisati, problem s hostingom, providerom, registracijom bla bla...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, zbog updatea na serveru od strane providera, doslo je do greske sa mysql bazama na vwcc accountu. S obzirom da admini nisu svaki dan na forumu, vracen je backup cim je primjeceno.

Jedino ne razumijem pozivanje na transparentnost foruma i konstantno degradiranje (mogu reci nekad i vrijedjanje) admina i moderatora. Morate shvatiti da ovo ljudi rade u slobodno vrijeme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice gresaka sa forumom, to je sve ok, i nitko ne ocekuje da radi od 0-24 ali da se mogla dati kakva obavijest nakon sto je proradilo bome je. Nesto tipa imali smo s tim i tim problema - odmah bilo bi profesionalnije.

Sto se tice admina bas nitko ne vrijedja admine ali ako ako ne reagiraju uopce na prijave i direktno vrijedjanje a onda davaju opomene za nekakve gluposti tipa slucajno (i kad se tocno zna da je slucajno) komentiranje u projekt onda se ponekad i zapitas sto tocno ne valja jer ne postoje ikakvi prioriteti. I to nisu jedini primjeri, jer ima primjera gdje kaznjavaju samo jednu stranu gdje se onda i vidi pristranost. Primjera ima dosta. To nema nikakve veze sa volonterstvom. Svaka cas adminima sto volontiraju i to im nitko ne moze osporiti ali da ne stima bas sve na ovom forumu vec duze vrijeme to je cinjenica. Ima ljudi ovdje koji bi svjesnije i transparentnije obavljali posao odnosno volontirali. Ako se vrhu foruma ne svidja sto ocekujemo da svi imamo jednaka prava onda neka zatvore forum, puste samo podobne i gotovo.

 

Definitivno nisam jedini koji misle kako admini lose ili bas nikako ne obavljaju svoj posao, a kad ga rade, rade ga pristrano. Mene jedino nije strah to i reci, drag mi je forum jer bez obzira na stanje, jos uvijek ima super ekipe, puno toga se nauci, ali da forum postaje labaviji to je cinjenica.

 

Ima tu jos par stvari koje bi trebalo poboljsati/popraviti ali dobro, to je sve stvar dogovora, vremena, volje i drugih faktora.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedostatak ljudi nazalost. :)

Ja sam danas popodne saznao da site ne radi, a info o radovima nam nije najavljen niti smo mogli pretpostaviti da ce nesto kiksati. Oko ostalih stvari necu komentirati jer nisam upoznat sa time, ja sam tu samo tehnicka podrska. Ali sve primjedbe mozete poslati Miri, pa cemo uvaziti svaku kritiku ili prijedlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To ti pitas na forumu na kojem su glavne teme koja guma se bolje strecha, koja metlica brisaca, koje gorivo je bolje te koji sicevi pasu u koji model? Mislim meni osobno to nis ne smet, a sto onda fali da saznamo tko su admini i tko je vlasnik? Zasto je to pitanje tak cudno?

 

EDIT: i zaboravih legendarnu temu, koji automiris koristite. Bas, s cime se vi ljudi u zivotu opterecujete... :grrr

 

 

Sve to sto si naveo i treba bit na ovakvom forumu ovo je forum vezan za automobile tako da ne vidim problem u tim temama

A zaboli me ona stvar tko je vlasnik...svi koristimo ovaj forum besplatno i kakav god je dobar je...

Al ima ekipe koja konstanto pljuje forum u sve po redu....pa ljudi moji kome se nesvidja ne mora dolazit na forum jer stvarno je smjesno to vec forum ovakav onakav...a nitko nista nije poduzeo da se nesto popravi od iste te ekipe....jbg decki

Projektilski sad ne mislim na tebe s ovim zadnjim djelom teksta govorim opcenito da se ne bi netko uvrjedio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To ti pitas na forumu na kojem su glavne teme koja guma se bolje strecha, koja metlica brisaca, koje gorivo je bolje te koji sicevi pasu u koji model? Mislim meni osobno to nis ne smet, a sto onda fali da saznamo tko su admini i tko je vlasnik? Zasto je to pitanje tak cudno?

 

EDIT: i zaboravih legendarnu temu, koji automiris koristite. Bas, s cime se vi ljudi u zivotu opterecujete... :grrr

 

Pa da znas, nije da mi nije proslo kroz glavu ali ak bum zbog takvih pitanja popio ban, onda neka, bum ja napravil svoj forum koji ce biti transparentniji i dosljedniji po pitanju pridrzavanja pravila...

 

Uostalom, i dalje mislim da na jednom ovakom povecem forumu, jedne od najpopularnije marke automobila, ne dobijemo obavijest zasto forum nije radio dan i pol ili duze je sramota. Koliko je tesko napisati, problem s hostingom, providerom, registracijom bla bla...

 

Kad ti je vec tako dosadan i glup onda se jednostavno odjavis,napravis svoj forum i uzivas....a vjerujem da ces svima nedostajati :pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to sto si naveo i treba bit na ovakvom forumu ovo je forum vezan za automobile tako da ne vidim problem u tim temama

A zaboli me ona stvar tko je vlasnik...svi koristimo ovaj forum besplatno i kakav god je dobar je...

Al ima ekipe koja konstanto pljuje forum u sve po redu....pa ljudi moji kome se nesvidja ne mora dolazit na forum jer stvarno je smjesno to vec forum ovakav onakav...a nitko nista nije poduzeo da se nesto popravi od iste te ekipe....jbg decki

Projektilski sad ne mislim na tebe s ovim zadnjim djelom teksta govorim opcenito da se ne bi netko uvrjedio ;)

Ni ja ne vidim probleme u tim temema, dapace, neka ih je. Svatko ce naci nesto sto ga zanima a mene sve zanima pa citam forum od glave do pete :)

Ali nesto sto dzinn16v izbjegava odgovoriti i namjerno izbjegava poantu je zasto se i ne bi na forumu potegnulo pitanje o stvarima koje ne stimaju i zasto se i o tome ne bi raspravljalo u podforumu koji sluzi bas za to. On je taj koji je posprdno komentiral (i nimalo pridonjel temi) a ja sam samo naveo apsurd njegovog komentara posto stvarno postoje prilicno banalni topici (kao sto rekoh, mene ne smeta, on je taj kojeg smeta moj topic).

 

Znam da ima ekipe kojima se ovaj forum ne svidja u smislu tema i sto bi trebalo biti, taj dio ne ulazim jer smatram da treba biti tema svih vrsta ali kad netko komentira da admini ne rade svoj posao, to nije pljuvanje, to su cinjenice nazalost.

 

Sto se tice promjena odnosno poboljsanja foruma, za to i oni odgovorni moraju pokazati interes. Sta ja ili drugi mozemo napraviti ako odgovorni (i admini) sute?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito nemas nista bolje radit, pa si sad dva dana bio u zivotnoj krizi

I to se tebe tice kako i kakve veze ima sa temom? Svrbilo te da nekaj kazes?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admini i moderatori su se davno predali

Forum je prepusten bezakonju, anarhiji i ulici

Pravila koja su utvrdjena niko ne postuje

Spasavaj se ko moze

 

Zivimo od susreta do susreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admini i moderatori su se davno predali

Forum je prepusten bezakonju, anarhiji i ulici

Pravila koja su utvrdjena niko ne postuje

Spasavaj se ko moze

 

Zivimo od susreta do susreta

 

Znam da se zafrakavas ali si rekao vise istine nego sto si htio. Rekao da nisu bas digli ruke nego da djeluju, kad djeluju, po blago receno sumnjivim kriterijima ;-)

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema kriterija nikakvih

Svatko pise sta ga volja

Oglase ne diramo

Rasprave ne kocimo

Topice ne uklanjamo

 

Procitajte pravila pa provjerite, 97% oglasa je neispravno, 93% novih topica je visak jer isti vec postoje, 84% mi je baterija na tabletu....

 

Vrh

Avatare i profilne podatke necu niti spominjat

Kriminal

Srce mi se steze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roko legendo! :) dok si ti vodio racuna o forumu, i bilo je nekog reda. Sad je sve to banana.. Admini i moderatori skoro pa nista ne rade vezano za sankcioniranja zbog kojekakvih stvari, pravila foruma nitko i ne cita, nove teme nicu ko gljive poslije kise i tako dalje i tako blize.

 

Tako da je ovo sto Roko kaze i vise nego istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skoro da je, osim sto ipak ponekad reagiraju pa recimo banaju THC-a jer je dirnuo u svetu kravu, ali ostala vrijedjanja su im cist ok i ne reagiraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisan samo ja vodia racuna o forumu, ima nas tu dosta

Samo san ja bilde ulazia javno u rasprave

Postiga nisan nista

Dobia san gomilu prijetnji, uvreda i neprijatelja pa san odusta

Sad gutam pilule i super mi je

 

Tako da zivio forum

Odjava, pusa svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo drago za cuti da su se digle ruke od foruma i da osim ako se nekom bitno ne stane na zulj nema ikakvih posljedica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocito nemas nista bolje radit, pa si sad dva dana bio u zivotnoj krizi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam najnoviji primjer

meet od skoro 300 ljudi a na forumu ni jedne slike

svi ste na fejskuku

 

tako da da

forume forume

 

opet pisen,evo kraj,cao

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2