0
T0mB1ll

passat b6 - čudno paljenje..

Recommended Posts

od frenda stari ima problema s autom.. passat 2.0 TDI motor.. 2005. godina.

 

ovako je on to meni objasnio...

 

kad pali auto (neznam sad da li na hladno ili na toplo, al pretpostavljam na oboje), motor se upali pa ugasi. i tako par puta mora napraviti da normalno upali.. S tim, kako je on to meni objasnio, da mora točno stisnuti kvačilo do kraja, dosta jako i onda upali normalno...

 

neznam dal je to kod novih auta da obavezno moraš stisnuti kvačilo prilikom paljenja ( ja sam tek do golfa 3 došo :D pa neznam)

ali ako je, dal ima taj prekidač kao i kod recimo kočnice koji aktivira svjetla ili nekako drugačije riješeno?

 

jer veli da je gledao na drugom passatu, tamo ne treba stinuti kvačilo prilikom paljenja i pali normalno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On mora upalit i kad nije stisnuta spojka

 

Moj je to radio, upali se i ugasi, kljuc bio riknuo. Nek proba drugi kljuc. I nek ode nekome da ocitaju greske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakom sa manuelnim menjačem treba stisnuti kvačilo , čak piše i na instrument tabli kad daš kontakt ne možeš ni da zaverglaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.. rekao sam mu da ode kod nekog da spoji na dijagnostiku. kaže da se događa isto s oba ključa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

promjenit prekidač na papučici spojke odnosno hall senzor i radilo bu sve ok. najbolje cijeli cilindar komplet. susjed imao slićan problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
0