0
Huho

RCD310 i Bluetooth Tiguan 2010

Recommended Posts

Ako može pomoć, u opcijama mi se pokazuje da mogu Bluetooth upaliti /ugasiti ali ga mobom ne mogu nikako naći. Ili ga nema, premda vidim da ima ugrađen mikrofon (dva mrežasta otvora kod pretinca za naočale), ili ga se možda mora samo softverski otključati ili nešto treće? Unaprijed zahvalan na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima vecina auta te mrezice,to ne znaci da imas 100% mikrofon samo mjesto predvideno za isti. Moze ti se lako to skinit oa pogledaj jel unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem pogledao, hvala na informaciji. Ja isto mislim da nema, ali opet zna biti iznenađenja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako upaliti Bluetooth na RCD310 u Cross Touranu, 2008. godište? Te povezati ga s mobitelom?

U postavkama radia našli smo BT-Audio i postavili opciju na ON. Na par videa na YT napominju da je potrebno povezati se s mobitelom u prvih 3-5 minuta nakon davanja kontakta jer je tada Bluetooth vidljiv, ali u našem slučaju to nije bilo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preko tipki na volan uđi u "phone" i stisni na "device search", tad bi te trebalo pitati kod za povezivanje. Osim ako imas mobitel koji nije kompatibilan sa auto sustavom

Share this post


Link to post
Share on other sites
0