0
master

p0627 malfunction or open circuit

Recommended Posts

Ovako,

 

Upalila se ta greska, auto je Golf 6 2.0tdi 140ks cbab motor

 

Jednostavno ugasio auto, i krenuo poslije i odmah se upalilo i auto otisao u safe mode

 

Jutros obrisao gresku, vozim se i kad ugasim auto, na sljedecem paljenju opet se pojavi.

 

Neki put cak i ne

 

Jel zna tko sta činiti, kud gledati, gdje je relej pumpe goriva?

 

Nedjelja i naravno nema mehanicara, a treba mi auto jer sam svaki dan radi posla na putu.

 

Jedino sto je specificno, jucer je full padala kiša i prosao kroz par velikih lokava, a ovo se desilo nakon ajmo reći malo jace vožnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod volana skini plastiku... nađi relay-e sa oznakom 449 izvadi, provjeri kontakte i ispitaj

Vrati natrag obrisi greske pa vidi kako ce se ponasat

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinilo se da nešto skljoca pod relejima dok je auto bio u safe mode-u, probao prodrmao malo i trenutno nema greske.

 

Tri su 449releja, pustio sam auto kod mehaničara da sutra provjeri.

 

Malo mi je cudno bilo kad izvucem kabel iz obd-a pocnu blicati grijaci, i tad kad ponistim gresku odmah se ista pojavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima tri komada 449 onda je sigurno model prije 09.2009...

To su oni manji relay-i koji bi trebali imati trakice preko sebe ako ih netko vec nije vadio....

Nek ih majstor ispita jer nesto ti je sigurno u banani cim se greska vraca odmah nakon brisanja

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, taj model auta je.

 

Na njih sam i sumnjao, jer kad sam i kupovao auto jedino sto je ikad kvar imao bila je pumpa goriva, bar je tako u servisnoj povijesti

 

I jucer kad sam rastavio vidio sam da nema trakica, a znam da moraju biti, tako da se nadam da je nesto s njima samo, al o struji pojma nemam pa ce mehanicar danas pogledati jer sam mu rekao da krene od njih

 

 

 

Nadam se da je samo nesto od njih, ili relej na pumpi

 

Btw ovo je greška bila

 

f8f0f24f76c3e12b625c5dd29d9b6b24.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0