0
Pegaz

VW Golf 6 sportske pedale

Recommended Posts

Ja sam kupio takve prije vise od godinu dana i nikakvih problema...jedino sam isto morao malo skalperom popraviti gume da sjedne kako treba i super sve samo sto sam uzeo od lika sa njuskalai izasle su me 150 kn mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje 2 god, jos kao nove, sjele bez problema i bez prepravljanja, oko 5$ kostale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosle mi aliexpress papucice za G5,gledao sam na youtubeu i cini mi se malo zamrseno za moje znanje sve to rastaviti i sastaviti,jel mogu zeznuti sta i po kojem tutorialu se voditi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosle mi aliexpress papucice za G5,gledao sam na youtubeu i cini mi se malo zamrseno za moje znanje sve to rastaviti i sastaviti,jel mogu zeznuti sta i po kojem tutorialu se voditi ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je zamrseno?

Ma nije u biti nego sam ja baksuz pa se cimam da ne potrgam nesto i peterostruko platim popravak haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije u biti nego sam ja baksuz pa se cimam da ne potrgam nesto i peterostruko platim popravak haha

Kolega rox ti je stavio video pa pogledaj prije zahvata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra se onda bacam na sastavljanje,samo su ove malo plavenkaste,ali dobro

 

ba1f9c8b1f7498e0512c8ebc63941cd2.jpg

 

2a9e8f2dcd47bf1c105eab2ba4fefb3a.jpg

 

I ako nekome treba led svjetla tablice sa kucistima,plug and play za 35 kn ( Ebay ).

 

a3c2e83cc3e36b9921ed77d44bd5d85a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra se onda bacam na sastavljanje,samo su ove malo plavenkaste,ali dobro

 

ba1f9c8b1f7498e0512c8ebc63941cd2.jpg

 

2a9e8f2dcd47bf1c105eab2ba4fefb3a.jpg

 

I ako nekome treba led svjetla tablice sa kucistima,plug and play za 35 kn ( Ebay ).

 

a3c2e83cc3e36b9921ed77d44bd5d85a.jpg

Plavkaste? Ti se salis malo ili si ozbiljan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se cudis,vidis na slici da je plava boja,a u opisu stainless steel osim ako ja nisam daltonista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je zaštitna folija,da se ne izgrebe

pa jesi ih otvorija?pogledaj pa odlijepi :zid

Nisam obracao paznju,samo sam fotkao i ostavio tako da,iskrena pogreska hehe
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra se onda bacam na sastavljanje,samo su ove malo plavenkaste,ali dobro

 

ba1f9c8b1f7498e0512c8ebc63941cd2.jpg

 

2a9e8f2dcd47bf1c105eab2ba4fefb3a.jpg

 

I ako nekome treba led svjetla tablice sa kucistima,plug and play za 35 kn ( Ebay ).

 

a3c2e83cc3e36b9921ed77d44bd5d85a.jpg

Plavo je zastitna folija. A i ta svjetla ti sig nisu led

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce zamijeniti gas pedalu bez skidanja posto ja ne mijenjam komplet sve kao na videu nego samo kako bi rekao pokrove ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce zamijeniti gas pedalu bez skidanja posto ja ne mijenjam komplet sve kao na videu nego samo kako bi rekao pokrove ?

Moguce je stavi se ta navlaka alu i ucvrsti kopcama sa strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je stavi se ta navlaka alu i ucvrsti kopcama sa strane

Kako se tocno skida navlaka sa gas pedale,na koju stranu vuci,jel kopcama ucvrstita ?

 

Ovaj footrest ne mogu nikako,tj.skinuti plastiku da dodem do vijka,vani -10 pa ostavljam za servis,a ovaj gas pedalu bi barem zamijenii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se tocno skida navlaka sa gas pedale,na koju stranu vuci,jel kopcama ucvrstita ?

 

Ovaj footrest ne mogu nikako,tj.skinuti plastiku da dodem do vijka,vani -10 pa ostavljam za servis,a ovaj gas pedalu bi barem zamijenii

Ne skida se nikakva navlaka ta sad sta si kupio se stavlja na postojecu.. okani se ti toga daj nekom mestru da ti ugradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusao sam ja ali prc, moras bas skinuti pedalu od gasa, cak i kad ju skines imas zahebancije... jer za ove oši koje moras smotati nemas bas previse zazora na samoj pedali...barem nije bilo kod mene na Golfu 6 Plus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusao sam ja ali prc, moras bas skinuti pedalu od gasa, cak i kad ju skines imas zahebancije... jer za ove oši koje moras smotati nemas bas previse zazora na samoj pedali...barem nije bilo kod mene na Golfu 6 Plus

Ja sam uspio papagaj klistima ostrim bez problema

Uspio sam,drzi dobro :)

c40a8c853c711de42759c1849711ef82.jpg

Bravo Edited by markol5
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Footrest ostavljam za decke u servisu jer sam evo skuzio da je popucala plastika kod ulaza u vrata jer je neki idiot lijepio trajnim ljepilom da prikrije i super mu drzi...2b9bf572ff738c8b22066725450fe4e1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0