0
Pegaz

VW Golf 6 sportske pedale

Recommended Posts

Ovdje je riječ o kvaliteti , a ne odakle su....

Iako sumnjam da se OEM rade na dalekom istoku, ako i je onda je rigorozna kontrola kvalitete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih kupio danas na aliexpressu i platio 46 kn. Pa ako ne budu valjale bas me briga za tih 46 kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjače mi je kak se uvijek sere po kineskim proizvodima...ne kažem da su jednako kvalitetni ko ostali ..ali u 90% slučajeva su super kupnja ..ko kak su svi srali po dephi rcd510 ja mislio to je katastrofa..naručim ga i bolji je nego bosch..jedino što rds ne prikazuje..zvuk isti ,ako ne i bolji + što ima usb, aux i ulaz za rikverc kameru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolji je od Boscha jer se i on proizvodi u kini. Uopće nije bitno odakle dolazi, nego kontrola kvalitete, što sami kineski proizvođači nemaju i proizvode sve i svašta bez ikakvog reda.....

Kad dođe EU tvornica tamo ili se daje nekom posao zna se razina kvalitete koja mora biti.

Pa i Iphone je u Kini proizveden i vrhunski je proizvod isto kao i Samsung......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nije ko Samsung, puno je bolji ;)

Edited by dodoonn

Share this post


Link to post
Share on other sites

iphone vs android jer cisto stvar ukusa i preferencija, tvrditi da je jedan bolji od drugog je bedastoca.

 

bas me zanima kakve ce biti te papucice od 45kn.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, čovjek kaže.... ja sam zbilja svašta naručivao sa aliexpressa i 99 % stavri mi je super bilo. jedino što me razočaralo je maglenka za passata..nisam zadovoljan kvalitetom, ali da ju montiram ne bi se ni kužila razika, a košta 9 dolara skupa sa žaruljom

Share this post


Link to post
Share on other sites

iphone vs android jer cisto stvar ukusa i preferencija, tvrditi da je jedan bolji od drugog je bedastoca.

 

bas me zanima kakve ce biti te papucice od 45kn.

Samsung je smece tesko, zivi na staroj slavi. Nekada je bio odlican telefon, ali ovi zadnji modeli su bas smece. Imam s5 katastrofa, sestra i cura isto i njima katastrofa, 2 frenda a5 2016 isto lose itd itd. Covjek koji popravlja samsung telefone kaze ne kupuj samsung svaki dan ih radim i uzasno je pala kvaliteta. Iphone nisam imao ali sumnjam da je los kao i samsung. Ali to nije tema ovog topica pa nema smisla ni raditi raspravu oko toga.

 

A za papucice od 45 kuna kako kazes, poslao mi je rox slike kad ih je stavio i nakon 20 tisuca km i iste su tako da cijena nije uvijek mjerilo kvalitete.Kao da te u ovlastenom kostaju u nabavi vise od 20 kn, samo imaju ime. Ko i xy dijelova koje proizvodi npr bosch i u ovlastenom 3 puta skuplji nego isti dio u autodijelovima di su na identicnom dijelu pobruseni kataloski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi u firmi smo na Samsunzima od s5 pa na gore, razliciti modeli i nemamo skoro nikakvih problema. Pricam o 50+ uredjaja. Uostalom nisam rekao iphone vs samsung nego android zato jer postoje i druge firme sa androidom i pariraju samsungu a neke ga i sisaju. Ja sam bio dugodisnji korisnik iosa pa sam presao na android i super mi je. Zato rekoh, da je sve stvar prefrenca i nema tu bolje ili losije.

 

Sto se tice papucica znam da cijena ne govori uvijek o kvaliteti ali ipak mi se cini poprilicno jeftino.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

0f07b208e986596791d9091323ccc2dc.png

 

Ja sam te kupio. Kad bi rekao da ne valjaju lagao bi. Ne kližu se i kao nove su, a napravio sam najmanje 30000 km s njima.

Ne znam kakve su original. Sigurno su bolje ali su i ove super :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve kupuju ovi zapakiraju u vw kutiju i to je kao original a vw neproizvodi pedale nego auto

Isto ko recimo kocnice kod njih kupis original a ono ate unutra i kosta 3 put vise nego da odes u neke autodjelove jer ovo je kak ti neki original daj me nemoj jebat :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ti kad uzeo u ruke OEM i kineske, da možeš uspredit ? Ili ovako na pamet pričaš?

Samo ću ti reć na kilometar se vidi razlika jer sam ih osobno uspoređivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam razliku imam s line kineske a frenki mi ima kao oem isti kurac nevidim razliku ni u materijalu ni gumi mi nis i evo vozi vec 20.000 ko nove su nisu se poderale ni nis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika polemika oko pedala. Uzro kineze, ako stavim i sklizu se ili se raspadnu za 27 kilomezara bcim i kupim original.

 

Danas bio kupiti brtvu oko antene i 35 kuna dode. Pa ta vrtva ne vrijedi vise od 5 kn ali eto ovlasteni. Isto tako kupio i antenu 28 kn u ovlastenom original ali univerzalna, a za moj auto po broju sasije identicna 300 i nesto kuna. Toliko o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigle cuvene papucice od 46 kn sa ebaya. Slozio ih, malo se poigrao oko pedale od kocnice dok je sjela i sad sve savrseno stoji i apsolutno nista se ne klize kad udem sa mokrim nogama.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
0