0
Zsurjan

Golf V , 2.0 TDI , moguce zamjene

Recommended Posts

pozdrav, prodajem navedeno vozilo, uvezeno iz njemacke prije 3,5 godine s 155000 km.od prvog vlasnika, ja sam drugi u zivotu ( u hrv prvi)sada trenutno 212000 km. oprema GT sportline, dakle sve ima osim koznih siceva, ima tempomat, grijanje sjedala, dvozonska klima, rcd510, 10 zvucnika ,pioneer aktivni sub, automatska svijetla, automatski brisaci,10 air baga, ja sam ugradio bixenonsku leću s angel eye-om ,gti branik, zadnji kraj od abt s ispuhom , led svijetla zadnja,plus sve sto je izmjenjeno ide s njim (original djelovi)

auto nikad karambolirano,unutrasnjost 10/10 ,cuvan maximalno, vani 9/10 ,(na parkingu poklonili sitne crtice)

moguce zamjene, preferiram za golf 6, takoder s istom opremom, ili cak i boljom, losiju nemojte nuditi...a moguca zamjena i za jeftinije ....cijena 8000 e i spreman sam spustit malo za ozbiljnog kupca,

u zadnji mjesec dana u njega ulozeno : registracija prije 20 dana, takoder i gume dan prije reg i komplet prednji trap,( 9000kn) prije 10 dana komplet disk plocice prednje i zadnje i baterija (ciak 2 godine garancije)1400 kn.(za sve imam racune) auto je full ispravno i aktraktivno.

vise informacija na mobitel 0917338925, viber whats up,

evo i njuskalo link : http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-2.0-tdi-oglas-20676144

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0