2 2
goran98

Golf 7 - prvi servis

Recommended Posts

Golf 7 kupljen novi u kolovozu 2015.god. Sad ima 8500km...malo vozim jer sam pomorac. Ali na displeju mi je već počelo davati upozorenje za promjenu ulja zato jer je prošla godina dana. E sad malo mi je glupo mjenjati ulje na 8500km. Inače u knjižici stoji da se mjenja na 15000 ili nakon godinu dana. Mislim da ulje u godinu dana ne izgubi toliko na svojstvima i kakvoći da ga je potrebno mjenjati ako auto nije prošao veliku kilometražu.

Što Vi mislite i što biste napravili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako oces imati garanciju napravi servis. Ako neces nemoj samo poslije kad nesto krepa da si cupas kosu i pitas se je li vrijedilo ustediti 1000 kn

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi obavezno servis zbog garancije

 

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega pomorac nemoj biti cicija za 1000kn. To je jedna dnevnica i miran si sto se tice garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa uljem, jer ulje je LongLife i da je do ulja ide 2 godine ili 30 tis km...

 

To je njihovo od autokuce da si osiguraju malo para :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da da, svi mi mjenjamo radi sigurnosti ali nema sanse da se ulje toliko promjeni samo od starosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio 2015 godine Pola u 4 mj ove godine u 4 mj imao 4300 km otišao na servis....bolje riješi si to...

 

 

Sent from my iPod touch using Tapatalk Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad bilo na starijim autima. Novi motori prakticki i ne prave nikakve strugotine dok se razrade pa vise ni nema potrebe za nultim servisom. Ako mislis da je 2g ili 15000km previse za zamjenu uvijek mozes u medjuvremenu promjenit ulje i filter sam ili kod nekog mestra pa opet na redovni servis na 15000 bez gubitka jamstva,

U pravilu i jest tako ali treba uzet u obzir dan proizvodnje jer ima modela sta stoje u salonima po god dana a komp broji dane tek kad ga se isporuci kupcu...

5litara i filter je ajd nit iljadu kn a ako garancija uvjetuje to i to onda bolje rjesit

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2