2 2
gavranovic

Climatronic kvar

Recommended Posts

Bok momci,

 

prije dva tjedna sam primjetio da mi se magle stakla. I prednja, bocna i straznja. Stavim da mi puse po sajbi. Sajbu razmagli, bocne prednje tesko, al iza nikako. Sjetim se ja da mi je na dijagnostici pokazivalo "greška koračnog motora" jos prije mjesec dva, neki dan bio u ovlaštenom gdje su mi rekli da mi jedan motoric klapne ne radi (U71 iako sam na netu nasao gresku za V71) i da kosta 1000+kn zamjena, da se ne isplati. Ne da mi vrag mira, surfam ja i naletim na onu tehniku "econ + recilkulacija" da napravi self test. Izbaci mi gresku 4FA 00. Malo sam guglao i pise da je to greska servo motora klapne recilkulacije.

 

Ono sto me zanima, gdje se nalazi taj motoric i da li se netko susreo sa tim problemom, da li se da popraviti motoric ili mora novi?

 

golf 4 2002 godina

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas vise tih motorica. Na kutiji su ispod armature i otvaraju klapnu koju treba da nekud puse.

Imam ti ja rabljenih motorica po 100kn komad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Tomaš je imao istu stvar na svom G4 i napravio lijep tutorijal kojeg je ostavio za buduće naraštaje. :) Može se to srediti samo hebeno sada po zimi petljat. Kupio je posebno motorić za neku siću i sam složio sve. U njegovoj temi str.3, #44. pa listaj, sve je lijepo objašnjeno tekstom i slikama pa nema nejasnoća. Inače, jedna od boljki kod G4 i zna se dogoditi pa je najveći problem sve raskopat a ovakav motorić bi trebao. 1J1907511A Für AUDI A3 TT TT Roadster VW Umschaltventil, Lüftungsklappen

 

Golf Mk4 1.9 TDI , Generation_str.3


Oko ponude od kolege Leica nemaš što razmišljat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff zakon :) hvala tdi. vidim da je. posao za toplija vremena. ali ako kalibracija od sinoc nije pomogla, tj. ako ce i dalje magliti nma druge vec zamijeniti :)

 

kolega leic javim se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu, stvarno koristan tutorijal koji ti može pomoći da uštediš jer motorića ima samo je problem sve to rastaviti sada po zimi ali kada je preša nema druge nego navali. Već si imao prilike zavrnut rukave i dosta toga si rastavio na njemu tako da će ti iskustvo od prije dobro doći ili prepusti posao nekome. Ako kalibracijom nisi ništa riješio onda znaš što te čeka a sve govori da je klapna zacvikala pa nema druge nego vidjet što je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu, stvarno koristan tutorijal koji ti može pomoći da uštediš jer motorića ima samo je problem sve to rastaviti sada po zimi ali kada je preša nema druge nego navali. Već si imao prilike zavrnut rukave i dosta toga si rastavio na njemu tako da će ti iskustvo od prije dobro doći ili prepusti posao nekome. Ako kalibracijom nisi ništa riješio onda znaš što te čeka a sve govori da je klapna zacvikala pa nema druge nego vidjet što je.

Nema druge. Sad jedan dan ide dolje. Nisam nista dobio rekalibracijom i dalje magli. Kad saltam recirkulaciju ne cuje se ama bas nista tako da cini se da je dao svoje :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nema druge nego rastaviti, koliko sam procitao motor se zna zaglaviti u nekom nezgodnom polozaju jer je povezan onim polugama pa se ne moze vratiti u nulti polozaj a tu reset ili rekalibracija ne moze pomoci kada je fizicki zaglavio. Mozda ga samo treba vratiti u neutralni polozaj ali skidanje ti ionako ne gine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega TDI hvala što si se sjetio i pohvalio moj rad oko motoriča, evo ipak nekome bude od pomoči ;-) Ja bi na tvom mijestu kupio novi. Zato jer sam rastavio stari i detaljno proučio u čemu je kvaka! Stvar je ta da se mehanizam tj, plastika PODERAO i tu pomoči nikakve nema! Ako kupuješ rabljeni riskiraš da ti se to opet dogodi! Inače motorič je bio ok kvalitete koji su mi poslali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne bih kada si sve lijepo pojasnio a i mene je zanimalo pa sam sve fotke spremio za svaki slucaj ako mi se isti problem dogodi. :) Znaci tu je caka ta plastika se potrosi, no vidjet ce kada sve rastavi u kakvom je stanju i sto je otislo a oko motorica mora sam odluciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ante,

dolje sam ti stavio dva YT uradaka po pitanju tvog problema, da vidiš kako sve to funkcionira a možda ti bude od koristi. Nakon što je Tomaš riješio problem htio sam se nešto bolje upoznati s principom rada cijelog sustava, ali nisam ulazio pretjerano u detalje.

 

Climatronic wireless



01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno. Vec sam sve pregledao.

 

Situacija je sljedeca:

- pre pre previše mi je maglilo, pogotovo ako nas je 2+ u autu. Pa sam maloprije skinuo pretinac, ventilator, vidio klapnu koja uvlaci iz kabine, stiscem gumb nis se ne cuje. Maknuo sam vodilicu i stavio klapnu da vuce izvana. Cekam sad neki topliji dan, vise vremena i da stigne motoric.

 

Zafrknuto je doc do motorica moram priznat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, jedno od hebenijih popravaka na G4 a strefilo te bas u nezgodno vrijeme kada trebas grijanje. A nis, dobro se obuci i otvori prozore pa se nece magliti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, jedno od hebenijih popravaka na G4 a strefilo te bas u nezgodno vrijeme kada trebas grijanje. A nis, dobro se obuci i otvori prozore pa se nece magliti. :)

Vidjeti cemo sad kak ce bit :) ne bi smio vise vuc iznutra. :)

 

Ne znam sta napravit a da zamjena bude pristupacnija, samo da ne skidam armaturu :D

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drz se onako kako je Tomas radio i polako. Kako si skinuo pretinac, jesi pazio na sedmi vijak ili ga je netko prije tebe vec sredio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drz se onako kako je Tomas radio i polako. Kako si skinuo pretinac, jesi pazio na sedmi vijak ili ga je netko prije tebe vec sredio?

 

Sredio ga je netko. U biti, mislim da je sedmi na samom pretincu, tako da onaj "novi" pretinac sto sam stavio je vec bio obezsarafljen, ne sjecam se kakav je moj bio, nemam ga pri ruci :)

Zao mi je sto je puknut, ali ne moram raskopat pol auta da maknem pretinac :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, to ti je vec pola posla, jer da se meni dogodi smola, morao bih krenut od rucne, skinut rukonaslon, plastku ispod rucne pa konzolu i tek sam tada dosao do vijka i pretinca. Slikaj sve kako radis pa mi posalji fotke jer me zanima. Sretno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, to ti je vec pola posla, jer da se meni dogodi smola, morao bih krenut od rucne, skinut rukonaslon, plastku ispod rucne pa konzolu i tek sam tada dosao do vijka i pretinca. Slikaj sve kako radis pa mi posalji fotke jer me zanima. Sretno ...

Eeee da. To sam prosao kod zamjene :) Sranje tesko.

Moze, probati cu sto vise. Pa se cujemo.

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni na passatu isto otišla dva motorića i nabavio sam za siću ovdje kod jednog meštra....uglavnom za 100-150kn se može naći ispravan motorić....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Tomaš je imao istu stvar na svom G4 i napravio lijep tutorijal kojeg je ostavio za buduće naraštaje. :) Može se to srediti samo hebeno sada po zimi petljat. Kupio je posebno motorić za neku siću i sam složio sve. U njegovoj temi str.3, #44. pa listaj, sve je lijepo objašnjeno tekstom i slikama pa nema nejasnoća. Inače, jedna od boljki kod G4 i zna se dogoditi pa je najveći problem sve raskopat a ovakav motorić bi trebao. 1J1907511A Für AUDI A3 TT TT Roadster VW Umschaltventil, Lüftungsklappen

 

Golf Mk4 1.9 TDI , Generation_str.3

 

Oko ponude od kolege Leica nemaš što razmišljat.

Nedavno kupio moj dragi touran i evo počeo me ljutiti ... prertao grijati .. cuju se neki kotacici i armaturi kako kvrcaju pa isao vidjet ima li antifriza ... a u posudi ispod min... kad sam otvorio čep izaslo puno zraka i nivo se vratio u normalu.. zna li netko sto bi to moglo biti ... pomoccccccc ljudi zima je

 

Čitam temu i ne mogu naći taj turatural ... možeš li mi pomoći

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutorijal od kolege Tomaša je ovdje dolje u njegovoj temi samo ne vjerujem da će ti pomoći oko tvog problema pa je najbolje da to u servisu provjere. Golf Mk4 1.9 TDI , Generation_str.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno kupio moj dragi touran i evo počeo me ljutiti ... prertao grijati .. cuju se neki kotacici i armaturi kako kvrcaju pa isao vidjet ima li antifriza ... a u posudi ispod min... kad sam otvorio čep izaslo puno zraka i nivo se vratio u normalu.. zna li netko sto bi to moglo biti ... pomoccccccc ljudi zima je

 

Čitam temu i ne mogu naći taj turatural ... može li mi pomoći

 

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

jeste rijeili kvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od gledanja se popravit neće, dijagnostiku vjerujem da nemaš pa je sve drugo nagađanje.

Najbolje otići do servisa pa vidjeti u ćemu je problem, Hrastinski, ovlašteni ili nešto po odabiru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2