1 1
lukaa

Tandem pumpa 1.9 TDI bkc Audi A3

Recommended Posts

Čini mi se da mi curi ulje na spoju tandem pumpe i glave, dakle ne pušta dizel nego samo ulje. Ima li neko iskustva sa setom za reparaturu iz Tokića (Hoffer ili tako nešto)?

160710_090612_peel_82vy-cnEpwq3S.jpg

Edited by lukaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti curi na spoju tandem pumpe i glave,a ne curi tandem pumpa onda ti triba samo ova brtva "metalna" šta liči na kartu hrvatske oko 70-80kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je sa tim gore navedenim setom, da li ga se isplati uzimati ako ti se pojavi problem s tandemkom i ima li razlike u tim setovima od nekih drugih proizvodjaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti curi na spoju tandem pumpe i glave,a ne curi tandem pumpa onda ti triba samo ova brtva "metalna" šta liči na kartu hrvatske oko 70-80kn

da, krivo sam se izrazio, ne curi tandem pumpa (bar mi se tako čini), nego samo vidim ulje na spoju s glavom.

 

 

Sto je sa tim gore navedenim setom, da li ga se isplati uzimati ako ti se pojavi problem s tandemkom i ima li razlike u tim setovima od nekih drugih proizvodjaca?

Nisam siguran da ima uopće setova drugih proizvođača
Edited by lukaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha onda ti samo triba ova brtva šta sam reka (ali ovisi kakva ti je tadem pumpa, ima 2 vrste i različite su brtve)

 

christian

ja koliko znam ovo je jedini set šta se može nabaviti (bar kod nas) za reparaciju tandem pumpe

e sad pumpe su ili bosch ili luk a ja nisam vidija "original set" nego samo ovaj

pa traje,ali mislim da reparaciju rade i bošisti al ne znam šta oni koriste i koja je cijena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na infu Šime,
ljetos sam baš očistio sve oko tandem pumpe jer bilo je neke masnoće pa sam nakon toga pratio stanje i koliko vidim sve je suho i čisto ali ipak dobro je znati kada se pojavi problem koje opcije imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bkc i recimo ajm il auy nemaju iste brtve a recimo tandemka novije tipe ki bkc moze ici na aym al uz limeni dihtung...

Pogledaj da nevlazi na strujnu letvicu.... od tamo se zna slijevat na tandemku

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1