0
alpacino

golf 7-nema struje u utoru upaljača

Recommended Posts

Jucer mi je u utoru od upaljača ostao jedan dio od punjača mobitela pa sam ga isao izvaditi serafencigerom. Pritom mi je zaiskrilo 2 puta.

Danas sam isao ukljuciti gps i ne puni se niti mu se upali kontrolna lampica da ima kontakta. Pretpostavljam da je prekinut dovod struje nakon sto je zaiskrilo.

Moje pitanje je mogu li sam to srediti, je li negdje osigurac iskocio i mogu li ga vratiti i kako ili nesto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes li malo detaljnije objasniti.

Gdje su smjesteni osiguraci, imam li rezervni u autu(ili je samo sklopka pa se podigne) itd..? :D

Dosta mi je bitno jer nisam u RH a treba mi dovod struje da mi radi gps, inace sam izgubljen. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli imas prirucnik od auta? Ako imas, prelistaj malo. Osigurace ako nemas u autu, ima ih na svakoj benzinskoj za kupit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje su smjesteni osiguraci, imam li rezervni u autu(ili je samo sklopka pa se podigne) :D

Ti se salis... ? ?

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne salim se, pitam ozbiljno. Bi li pitao da se salim? Molim ako ima netko odgovor od pomoci i bez glupih upadica. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je upućena meni... jer ne kuzim to ima ti opće tražiti osigurace ako misli da auto ima fidovu sklopku. Mani se toga i pravac servis, tamo jedva čekaju takve ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je upućena meni... jer ne kuzim to ima ti opće tražiti osigurace ako misli da auto ima fidovu sklopku. Mani se toga i pravac servis, tamo jedva čekaju takve

Tommek samo se podigne

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto Tomek, stiglo pojačanje, sad možete ruku pod ruku, al otvorite drugu temu, moju ne spamajte.

 

Za ostatak foruma, gledao sam u uputstvima radi se o f40 osiguracu, ako sam zapamtio dobro ATO model, zuta boja, od 20 ampera. Nalazi se u pretincu lijevo od volana, kolko sam shvatio treba ga malo jace povuci da se izvuce pretinac iz lezista kako bi se doslo do osiguraca.

Nisam shvatio dio sa nekakvom plasticnom polugom koja bi se trebala nalaziti prilozena kod tog pretinca. Njome bi trebao izvaditi pregorjeli osigurac? I novi staviti takoder sa njom ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tom plasticnom "pincetom" samo izvadis osigurac, jer ti ga je ovak prstima malo teze izvuc, ali ide i tak.. poslije drugi osigurac samo uguras prstima i amen. Da, taj zuti je. pise ti na svakom kolike je jakosti i svaki ima svoju boju, nemos fulat

Edited by lgoptimus_fk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0