0
zvwonimir_IM

1.8T u golfa II

Recommended Posts

Pozdrav vw ljupci

 

Dakle....planiram u dvojčicu ubaciti 1.8T iz golfa 4

Zanima me sta da napravim sa nosačima motora odnosno prihvatima između nosača motora, nosača getribe i trećega koji ide na most naprijed????

Dali odgovaraju sa nekih drugih modela vw-a ili ih treba izraditi iz nule???

I zanima me kako taj seriski 150 KS malo "nabildati" tako da se vozači tkz bavaraca malo zamise kada nesto pokusaju na semaforu :grrr

Zanači HELLLPPP!!!

Unaprijed hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javis se Belom s foruma a i Peru (RallyeVR6) i tu dobijes tehnicku podrsku,znanje i potreban spisak kombinacija... a i eto mogu ti i oni ugradit pa dobis gotov proizvod....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uu ova trojka je odlican auto,bio od kolege,dok je bio abf iso je ko budala,onda je prodo pa motor prolupo :/

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosace iskoristis svoje s golfa,mjenjac stavis od abf-a i opet ti pase nosac od tvog golfa,ovaj prednji na gredi isto mozda uz male prepravke.. ako nisi nikad slagao tako nesta nemoj se ni upustat u to

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjes komplet nosace od npr TDIa iz trice ili 2.0 motora (za druge ne znam) i prebacis ih na blok od 1.8T komplet i to je to i mjenjac sto jopa kaze od abf-a ili g60 i motor je na nosacima a dalje ima igranke pa pomalo sve pripasivat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javis se Belom s foruma a i Peru (RallyeVR6) i tu dobijes tehnicku podrsku,znanje i potreban spisak kombinacija... a i eto mogu ti i oni ugradit pa dobis gotov proizvod....

Hvala freak

 

Kombinacija ima.. Uglavnom lego vw kockice

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) I dr put doktore :) Jebg kome drugom s foruma se obratit neznamn..... znam da ste ti i pero toga nasložili da i u podne i u ponoca znadete sta treba i od kojeg vagena složit u slagalicu.... A onda slag na kraju struja i razne kombinacije s njom...

Da imam takav projekt u planu vjerovatno bi to vama dvoma dao...čisto zbog manjeg živciranja i nedostatka vremena...

 

Zvonimire eo odi imas preporuku kome dat pa najmirniji si s sistemom ključ u ruke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je to najjednostavnije ali mi je veći gušt nesto složit sam...."uz pomoć dobrih savijeta narvno" jer onda znas da je to vlastitih ruku dijelo


Ali imam ja već ponesto iskustva s tim......složio sam Lupa sa 1.9 tdi ASZ sa sest brzina mijenjacem.....


I naravno malo smo mu "nahranili" konje :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je to najjednostavnije ali mi je veći gušt nesto složit sam...."uz pomoć dobrih savijeta narvno" jer onda znas da je to vlastitih ruku dijelo

Ali imam ja već ponesto iskustva s tim......složio sam Lupa sa 1.9 tdi ASZ sa sest brzina mijenjacem.....

I naravno malo smo mu "nahranili" konje :grrr

Lupo ti je P&P prema duji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam kad vozit a 4to dijete na putu pa bih uzeo nesto s cim mogu okrenut koji euro ;)

Kad ces nam doci na jug?

Pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je ali je bilo dosta problema sa upasivanjem tog motora sa 6 brzina mijenjačem...premalo mista

I bilo je malo limarenja

Share this post


Link to post
Share on other sites
0