2 2
Deniz

Brušenje tvorničkih farova - xenon

Recommended Posts

Pozdrav, sve najbolje svima :D

 

a sad pitanje, negdje sam čitao ili načuo da netko radi brušenje stakla od farova. Navedeno mi treba radi postavljanja xenon u tvorničke farove, pošto ne mogu naći clear farove za vento. A pretpostavljam da bi mi sa ovim tvorničkim rezanima farovima xenon bio odrezan? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis stavljat lece u farove ili samo zarulje u obicne farove?

 

Ako stqvljas samo zarulje, onda stavi zarulje sa oznakom R, i imqt ces koliko toliko dobar rez, ne moras nista brusit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ići će komplet sa lećom, al se opet bojim da ih ovi farovi ne odrežu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.5" bixenon metalne lece sa okvirom 350kn

AC digitalni ballasti i AC CnLight zarulje (najkvalitetnije "kineske" zarulje) 4300k 35w 350kn

579cfa8d31f006ff26cbce36b0ac7156.jpg

fd05b98fe40ee05661fd8349600a18f5.jpg

36f10f8bea0969e7bc74cec9c0b5308f.jpg

d1d2571f03dcf011284d3774696136ec.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je razlika 2.5" i 3" kod leca, ne kuzim te stvari previse? Raxivan94 moze li se ovako sto ubaciti u golf 4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

velicina lece znaci 2.5"=63mm, a 3"=76m

uglavnom 3" daje bolju svijetlost i nekak ljepse izgleda veca leca :D al problem je jer ju je teže ugraditi zbog velicine.

evo ja se spremam ugraditi u svoju cetvorku na proljece, ide bez problema kolega jens je ubacio masu takvih leca u masu vozila.. univerzalne su pa pasu na sve

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod ugradnje tih leca najveci problem je skinuti staklo sa fara...a ugraditi lecu je toliko lagano da je smjesno hahaha....to su stvarno dobro osmislili svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod trojke i venta to je jos lagano, na novijim autima je malo zajebanije, zato velim jens rješava taj problem :)

 

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, vidim da nudiš Cnlight žarulje. Kaj misliš o njima u kombinaciji sa Hyluxtek balastima. Prvi put sam uzeo neke no-name i nisam nešto previše zadovoljan pa razmišljam dati skoro duplo love za ovu kombinaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, jens mi drugar pa cu to i kod njega sve radit. :D ali tnx ;-) dečec radi savršeno. Ništa mu nije nemoguće. :-) Moj jedini problem je staklo fara koje bi moglo stvarat probleme.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Edited by Deniz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, vidim da nudiš Cnlight žarulje. Kaj misliš o njima u kombinaciji sa Hyluxtek balastima. Prvi put sam uzeo neke no-name i nisam nešto previše zadovoljan pa razmišljam dati skoro duplo love za ovu kombinaciju...

sa hyluxtek ne mozes pogriješiti. ja koristim cnlight zarulje vec vise od godine bez problema, bez promjene boje ili slabljenja osvijetljenja, a dok sam koristio one jeftine max je bilo 6mj i vec su pocele mijenjati boju i gubiti svjetlinu.

ja za cnlight imam samo riječi pohvale i jedino njih i nudim u xenon setu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozeli preporuka nekoga ko prodaje xenon setove,planiram stavljat na auto, znam da je protuzakonito ali sam se namijenja ovih osramovih zarulja, pa cu pred reg skinit xenone a policija kod nas nije toliko alergicna na to ako je uredno i ne svitli na sve strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se Jensu. Dečko radi vrhunski a i poznat je po tome. Ja evo odradio to kod njega i full prezadovoljan...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Edited by Deniz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozeli preporuka nekoga ko prodaje xenon setove,planiram stavljat na auto, znam da je protuzakonito ali sam se namijenja ovih osramovih zarulja, pa cu pred reg skinit xenone a policija kod nas nije toliko alergicna na to ako je uredno i ne svitli na sve strane

Stavljati ksenon kit kao jeftini ksenon setovi od upitnih trgovina i usput stavljati u halogeni far i pritom ugrožavati promet ?

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vw_dokii sink.as ima tvornicki leće u farovima, samo što su žaruljice halogene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se Jensu. Dečko radi vrhunski a i poznat je po tome. Ja evo odradio to kod njega i full prezadovoljan...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Također... na mom autu je Jens nesto radio po farovima i posao je za 5. Corner led light...unutrasnjost fara u crno...biksenon...daylight led. Svijetli odlicno, rez kakav treba biti...far se ne rosi i ne pusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2