1 1
grga12

Golf 6 kvacilo struganje

Recommended Posts

(Golf 6 2.0 tdi 103kw)Pozdrav nedavno mi se pocelo desavat kad vozilo stoji nista se necuje sve super radi lipo cim idem stistnut kvacilo pocne kao strugati nesto zatim kad stisnem kvacilo do kraja sve okej.znaci samo na onom dijelu di odvaja struze.zamasnjak je minjan prije 10 000 km u ovlastenog .sta bi moglo bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili puklo pero na korpi ili zastitni lim

 

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli to veliki trosak .skroz sam slabo upoznat s vw vozilo sam kupio od prvog vlasnika te su mi u vw rekli da kad je minjao zamajac sve je prominio valjda to znaci da je minjao kvacilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to mjenjano u ovlastenom jel ne bi trebala bit neka garancija na to?

Ako imas garanciju odvezi nek rastave pa vide sta je

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Golf 6 2.0 tdi 103kw)Pozdrav nedavno mi se pocelo desavat kad vozilo stoji nista se necuje sve super radi lipo cim idem stistnut kvacilo pocne kao strugati nesto zatim kad stisnem kvacilo do kraja sve okej.znaci samo na onom dijelu di odvaja struze.zamasnjak je minjan prije 10 000 km u ovlastenog .sta bi moglo bit

Moglo bi bit svašta a ništa...

Kao što ti je već netko napisao gas u ovlasteni jer imas min. 1 godinu garancije na djelove tako da račun i servisnu i pravac servis di je rađeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se i meni tako cuje nakon sta sam mjenjao set na svom.. stavljao sam od sachs-a set cijeli.. kuplung fino odvaja, nis ne zapinje itd nego kad sam u leru i polako stiscem kuplung, jednostavno mi u odredenom polozaju pocne kao "strugat" ili zvuk nekako kao da je zamasnjak pri kraju, neznam bas opisat.. radi se o audiu a3 2.0 tdi bkd, 6 brzina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iman identičan problem, samo kod mene nije minjan zamanjak.Golf 6 1,6tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je se prije par dana pocelo dogadat to struganje kad polazim sa autom na nekoj uzbrdici pa kad kvacilo pri kraju otprustam malo zastruze

 

mk5GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram novu temu.

Zanima me kako doci do racuna koji je raden u vw u italiji.

Naime zamasnjak je minjan na 186 000 u 6 mjesec 2016.U vw split mi govore da garancija i dalje vrijedi 2 godine ali da im moram donijeti racun.

Auto je iz uvoza i nemam racun uz auto,nepreostaje mi nista nego trazit od vw servisa u italiji racun po fakturi ili se moze nac preko vw u hrvatskoj??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktiraj ih, ako od njih nema koristi pošalji mail Talijanu pa vidi da li ti može pomoći oko računa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ja znam ako je servis rađen u ovlastenom treba biti u njihovoj bazi ili se napise sifraracuna u servisnu knjizicu vozila i tako se provjeri.Ja kad sam kupio auto prilikom posjeta u sluzbeni servis tamo su izlistali sve racune i sve servise koji su bili rađeni na autu i sve sta je mjenjano jer je sve pohranjeno u njihovoj bazi.Za provjeru je dosta sifra racuna ili broj asije.

Edited by Valentino007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tocno tako. Racun je cak najmanji problem. Bitno je ono sto je upisao vwservis u povijest odrzavanja.

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mu onda u ovlastenom drugacije govore i da im fizicki donese racun, kada je ionako sve uneseno u racunalo a za pristup je dovoljan samo broj sasije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Račun je obavezan za sve reklamacije ( osim ako ti servis ne izađe u susret-duže servisiras kod njih pa nema problema ). Bez obzira što je zavedeno u servisu da je sve odrađeno u ovlaštenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1