1 1
TDI_<3

Golf IV tdi gubi vodu

Recommended Posts

Pozz ekipa,radi se o golf 4 tdi 96kw,frendov auto,odjednom izgubi vodu desava se vec cetvrti put,prvi put kad se dogodilo promjenio je termostat,nakon promjene termostata hladnjak mu propisa,stavljen novi hladnjak,i sve ok nekih 2,3 miseca u voznji upali lampu od vode,posuda prazna ali se nigdi ne vidi da je mokar,jutros mu se to dogodi ali je velika lokva vode ispod auta...ako ko ima iskustva ili takav kvar svaka pomoc dobrodosla

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ode kod mehanicara pa da mu neko to pogleda? Npr da stave auto na dizalicu i pregledaju sva crijeva i vodenu?

 

Mislim.. ili da mu ja preko interneta popravim to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja mozda pita da mu to neko popravi preko neta??ne moras tako bahato odgovarat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek on vidi jel mu se pusu crijeva rashl sustava... Dakle kad ga odvozi nek vidi dal su crijeva tvrda.... to je za pocetak....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja mozda pita da mu to neko popravi preko neta??ne moras tako bahato odgovarat

Pa može bit 100 različitih uzroka tog kvara. Kako drugačije očekuješ da ti odgovori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ja mozda pita da mu to neko popravi preko neta??ne moras tako bahato odgovarat

Pa brate mili ja kad imam neki problem s autom, onda PRVO odem do majstora, saslusam sto on ima za reci pa onda pitam na forumu da vidim jeli to to.

To mi logicno, a ne ic odma na forum trazit savjete i da mi onda ovdje pogadjamo sto je njemu s autom i zasto gubi vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije forum automehanicarska radnja i nismo mi vidovnjaci. Ako vec ne zna nista o autima onda nek ode kod mehanicara i neka mu popravi auto. Ako zna oko auta onda je mogao jutros otvoriti haubu i pogledati di je morko ili ako ne vidi od gore lijepo dignuti auto na dizalicu i sagnuti se od ispod i skinuti zastitnu plastiku i poslikati di je morko a sigurno je jer je lokva ispod i dat tebi da stavis sliku na forum pa bi netko mogao reci da je to mozda vodena pumpa ili crijevo ili nesto jer je tu mokro. Pa moze pustati na 648849 mjesta i 74609 razlicitih kvarova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvrni cep na posudi samo lagano odvrni, nek izadje pritisak ako ga ima, zavrni i idi se provozaj. Opipaj crijeva ako su tvrda znaj da ti je dihtung glave. Imas li grijanje? Provjeri da li gubi vodu negdje drugo npr racva vode.. Ne mora bit majoneza na cepa od ulja kao neki od simptoma loseg dihtunga glave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tester-ispitivanje-propustanja-rashladno

Mila majka! Ako ovo nemaš teško ćeš i naći uzrok problema.

 

Btw šta čovjeka odmah napadate. Ako znate neke karakteristične spojeve koji pucaju ili pišaju u Golfu onda recite, ako ne znate ne znam čemu se trudite pisati svaki put post ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek on vidi jel mu se pusu crijeva rashl sustava... Dakle kad ga odvozi nek vidi dal su crijeva tvrda.... to je za pocetak....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1