2 2
buljantin2006

2.0 tfsi

Recommended Posts

Pozdrav ekipa.

Naime imam u skodi 2.0 tfsi motor bwa

Novu turbinu sam metnuo, svijecice , semering radilice , sve dihtunge sam nove kupio, cam folower, pcv ventil onaj, izbio sace iz katalizatora, metnuo neuspeed usis i naime dogada se da auto zeza sa okretajima i ima snage pa nema ali nema 100% snagu , i uzasno baca benzin na auspuh e sada kaj bi moglo biti dali mozda nije u fazi novi zupcasti sam metnuo pa da nije u fazu metnut ? Maf nije oso dobar je.

Neznam vise sta da radim iskreno !

Ako ima neko pametnu !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam gospodin muha mi spojio . Bacalo zastopan katalizator veli to treba zadnju lambdu iskljucit i bogata smijesa kaze mijenjaj pcv ventil i to ti je to .. i dns oso kupit to sav sretan da promijenim i metnuo oso vozi oke drka i ponistili gresku i napravio krug i spojili opet nikakva greska nema .. ali kad napucas gas baci bengu na auspuh dim jel i sada neznamo jer moguce da je faza ili kaj 130 misljenja jos malo cu gume ici pumpat haha !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si kat izbio?

Jeli usis Dobro stavljen?

Provjeri ti Dobro cijeli sustav od Turbine do klapne gasa jeli ti negdje vuce fals zrak...

 

I po tvom tekstu gore si stavio novi pcv, i muha ti kaze stavi novi i ti si opet novi stavio?

 

A inace spoji Auto i izmjeri sve vrijednosti, u voznji, aktualne i zadane - a do tada malo smiri dozivljaje i ne pumpaj gume :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbio sam onaj kod turbind i onaj dolje zadnji kat .. usis je dobro stavljen a ovo fals zrak neznam kak bi provijerio ..

 

Nene muha je ocito i veli 2 greske su na pcv i da to zeza pa sam kupio novi i ponistili greske i iso se prevest i nazad spojili i nikakva greska ... vec 2 tj neznamo kaje

 

Smirit cu dozivljaju to je bila sala al dobro bez uvrijede

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam.jer mozda me zeza usis kaj sam.metnuo na auto pa.maf neocitava dobro... marka usisa je neuspeed !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam.jer mozda me zeza usis kaj sam.metnuo na auto pa.maf neocitava dobro... marka usisa je neuspeed !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Pa i ne mozes znat dok ne spojis na vcds. Adaptacija (dugorocna) ne bi trebala /ne smije ici preko 5%.

 

Imas li ti mapu neku na Autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam mapu muha mi je iscito mapu auto je serijala ... kak mislis adaptacina nesmije ici preko 5 % nekuzim to ... kao za maf nesto ?

A vcds nemam i nemam kog da vidi mozda treba sa kompom.nes ja sma.iz dubrave zg

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Pa i ne mozes znat dok ne spojis na vcds. Adaptacija (dugorocna) ne bi trebala /ne smije ici preko 5%.

 

Imas li ti mapu neku na Autu?

Pa i ko je spojio sam zna vidit greske i to je to ...

A ja neznam nikog iz zagreba ili dubrave ko bi znao to.vidit i ako je slozit !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije problem bas to kad se izbije da lambde blesiraju pa se meću varalice?

Probaj s hicom... on ti moze vise pomoc... nije samo mapiranje njegov posao neg i prerada na motoru.. bar kioliko sam ja upucen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije problem bas to kad se izbije da lambde blesiraju pa se meću varalice?

Probaj s hicom... on ti moze vise pomoc... nije samo mapiranje njegov posao neg i prerada na motoru.. bar kioliko sam ja upucen ;)

Muha je reko da lambda zadnja bacat moze samo gresku a meni nebaca gresku ona zadnja jel.. e sada kolko bi doslo to da neko pogleda i vidi dali je do lambde i ako je da ju iskljuci ili vralicu metne neznam iskreno vise sta napravit ....

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti se tunera, odi kod mehanicara da vidi kaj ti je s autom pa onda kad to sredis odi tunirat auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti se tunera, odi kod mehanicara da vidi kaj ti je s autom pa onda kad to sredis odi tunirat auto.

Ne nego muha mi iso vidit mapu da skine da vidi da nije nes drkano po mapi... al kazem niko nezna sta je auto mijenjo dosta toga i muci me usis da nezeza neznam iskreno ali treba vidit sa kompom dobro ili maf treba kalibrirat zbog veceg protoka zraka mozda

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas beda, covjek je stvarno kompetentan

 

Sretno u svakom slucaju

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam mapu muha mi je iscito mapu auto je serijala ...

Nemas mapu a izvadio si oba kata, eto vec jednog velikog problema na autu, onda nije ni cudo sto ti izbacuje gresku lambde i sto se tako ponasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas mapu a izvadio si oba kata, eto vec jednog velikog problema na autu, onda nije ni cudo sto ti izbacuje gresku lambde i sto se tako ponasa :)

Nebaca gresku lambde vise kad sam promijenio pcv ventil ... jer ima jedan isto auto ko ja i serijala mapa i isto povadio ko ja i auto normalan i sve ...

Ocito neam srece haha

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si skinuo samo prvi.. Nece bit gresaka na lambdama,

 

A auto treba dobro pologirat da bi se mogao dati neki zakljucak.. I to baca gorivo na auspuh ili ak je bogata smjesa moze biti iz vise razloga... I nemora zabiljeziti niti jednu gresku..

 

Koliko km ima auto?

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si skinuo samo prvi.. Nece bit gresaka na lambdama,

 

A auto treba dobro pologirat da bi se mogao dati neki zakljucak.. I to baca gorivo na auspuh ili ak je bogata smjesa moze biti iz vise razloga... I nemora zabiljeziti niti jednu gresku..

 

Koliko km ima auto?

 

Sent from Nokia 3310

Skinuo sam onaj prvi odma na turbini , tj izbili smo sace vam i skinuo sam onaj zadnji dolje katalizator isto ..

Auto ima 220 tkm

Sada sam metnuo novu turbinu, svijecice , sve dihtunge , camfolower,pcv ventil, semering radilice, zamasnjka novi, lamela nova, ovijes, ocistio u karteru sito ono , ulje u getribi novo, diskovi svi, kugle , krajnici , i zupcasti sam.mijenjo i kanalni remen... to je kaj se sjecam ...

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su oba katalizatora skinuta, mora biti greska.. Nece odmah doci... Nego moras voziti neko vrijeme

 

Sent from Nokia 3310

A sve sto si mjenjao neutjece na bogatu smjesu..

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec 2 tj nista

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Jedino ak ovaj moj nije varalicu metnuo ili nesto a da ja neznam

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varalica ti je extender na drugoj lambdi..

 

Treba se dobro pozabaviti s logiranjem.. Tek onda donosit zakljucke

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2