10 10
DeMit 0906M

Felge

Recommended Posts

Ja imam original 19". Moje su bas za VW, 19x8, et 50 i centralna 57.1

?

Tebi bi sigurno super pasale neke druge felge, ove rotor ti isfurane bzvz, bolje da ih das meni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je netko radio besramnu kopiju sa svim oznakama (iz vana i unutra - kopije to nikad nemaju a ne znam ni da li mogu bas tako dobro kopirati font i logo) i zeznuo u nazivu. Felge su cvrste i full lagane pa je onda i leguru kopirao :)

Ja mislim da su original ali eto, posto im nisam prvi vlasnik, nikad necu znati istinu.

 

Vjerujem da te sada to ni ne zanima pretjerano kada ih prodaješ ali mogao se napraviti upit prema tvornici pa vidjeti što oni misle. Šteta što vlasnik nije sačuvao račun ili nešto od njih a opet pitanje je da li ih je on kupio ili netko drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoguce da su felge Ultraleggere a da njima pise Superleggera. Tu nesto ne stima. Imao sam Ultre pa znam.

To su original felge, na prvim serijama je na ultrama pisalo superleggera.

 

Vec je bilo takvih setova u prodaji, jedan lik je cak pisao da prodaje superleggera pa kad sam mu napisao da su to ultre se javilo jos 10 ljudi koji kao znaju.

 

@Boky stizu mi nove felge u utorak pa cu vidjeti kaj s rotoricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre,
sada ćeš ih na brzaka prodat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su original felge, na prvim serijama je na ultrama pisalo superleggera.

 

Vec je bilo takvih setova u prodaji, jedan lik je cak pisao da prodaje superleggera pa kad sam mu napisao da su to ultre se javilo jos 10 ljudi koji kao znaju.

 

@Boky stizu mi nove felge u utorak pa cu vidjeti kaj s rotoricama.

 

Evo ovo je meni prvi info. Dakle da ih reklamiram kao limited edition? :)

 

Vjerujem da te sada to ni ne zanima pretjerano kada ih prodaješ ali mogao se napraviti upit prema tvornici pa vidjeti što oni misle. Šteta što vlasnik nije sačuvao račun ili nešto od njih a opet pitanje je da li ih je on kupio ili netko drugi.

 

Da mogao sam ali nisam nikad bio previse zabrinut oko toga :)

A sto se tice prodaje, da prodaju se ali ako se ne prodaju do proljeca idu nazad na auto jer su mi jako drage :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam 2008-e narucivao nove Ultre 19", nije bilo tih sema da pise na njima jedno a da su drugi model. Bili su i Ultre i Super u ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su original felge, na prvim serijama je na ultrama pisalo superleggera.

 

Vec je bilo takvih setova u prodaji, jedan lik je cak pisao da prodaje superleggera pa kad sam mu napisao da su to ultre se javilo jos 10 ljudi koji kao znaju.

 

@Boky stizu mi nove felge u utorak pa cu vidjeti kaj s rotoricama.

Pa kad skines rotorice pozovi da ih namontiram sebi da vidim kak mi stoje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotorice su skinute jos od početka zime :) A na svakom golfu izgledaju jebacki :) U utorak ak hoces, mozes ih probat kod mog vulkanizera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su od bratića felge koje su na Passatu, jel to čemu?

2015-04-2510.25.086juia.jpg

2015-04-2510.25.30xmu70.jpg

2015-04-2510.35f9uv5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odozada pise Passat, nemam fotku kao dokaz ali sumnjam da sam pogrijesio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je Jetta. Mogu i ja stavit na golfa da pise mercedes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ajoj. :)

Progooglaj Passat tih godina pa ces vidjeti zastoja ajoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotorice su skinute jos od početka zime :) A na svakom golfu izgledaju jebacki :) U utorak ak hoces, mozes ih probat kod mog vulkanizera.

Ma neda mi te se maltrat,kad mi ni 18 cola nece upisat kamoli 19 u prometnu haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd Leic, ne pretjeruj.

Moze bit da je, ne tvrdim ali eto nekako mi je ostalo u sjecanju da se radilo o Passatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je netko radio besramnu kopiju sa svim oznakama (iz vana i unutra - kopije to nikad nemaju a ne znam ni da li mogu bas tako dobro kopirati font i logo) i zeznuo u nazivu. Felge su cvrste i full lagane pa je onda i leguru kopirao :)

Ja mislim da su original ali eto, posto im nisam prvi vlasnik, nikad necu znati istinu.

 

Felge su Superleggera, nisu to Ultraleggera, razlika je u dizajnu i sirini krakova, a i super su teze od ultri, tako da ti cijena umjesto da raste, ona pada :)

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda si u krivu,ako pogledas dizajn i sirinu krakova iz aviona se vidi da je dizajn ultraleggera a pise na njima superleggera.

Ja odavno te pratim te felge jer su mi napete jos od vremena dok sam Rallya vozio tako da ih znam u detalje.

Na superleggeri se krak lomi na vrhu a na ultri vise prema sredini i na super krak ne ide do skroz do kraja falca felge kao na ultri.

 

 

Sad vidim da si i sliku stavio pa malo bolje pogledaj i vidjeti ces da si sam pobio svoju tvrdnju stavljanjem slike ;)

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rotorice su skinute jos od početka zime :) A na svakom golfu izgledaju jebacki :) U utorak ak hoces, mozes ih probat kod mog vulkanizera.

Koliko hoćeš za rotorice?

Ne znam kak bi moj traktor izdrža 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Felge su Superleggera, nisu to Ultraleggera, razlika je u dizajnu i sirini krakova, a i super su teze od ultri, tako da ti cijena umjesto da raste, ona pada :)

 

Gadno si se zeznuo :)

 

ovo je superleggera:

 

RefurbedSuperleggera-NSFront.jpg

 

ovo je ultraleggera:

 

oz_ultraleggera_s_pdpfull.jpg

 

pogledaj kako na superleggeri krakovi ne idu do kraja dok kod ultraleggere idu

 

A onda pogledaj moje felge:

 

KuvtVPn.jpg

 

sLtTSDw.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

8j i et 35 na b6 straga grebe naprijed ne i to je to. Iz tog razloga prodajem svoje ultraleggere

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

cedd0a7412964d7325884d4d07c9c219.jpg

42c11fe5d122019dbeb2bc5f6e5df552.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10