10 10
DeMit 0906M

Felge

Recommended Posts

Ja bi isao na 17 :)

 

A ove 16 su vjerovatno replike osim ako nisu sa Pola gti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao bi i ja 17, ali se bojim ovjesa i ovog svega ostalog da ne otide u 3 ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem ovdje....

 

Zanima me dali bi proslo 19" et35 8,5j na golf 7 gti na h&r oprugama ili eventualno bi moglo sa gewindama biti poravnato ako i tada?!

 

Citam na stranim forumima da mozda prolazi ali naknap, al nema nigdje slike da to potvrdi ili da je netko radio, ovo sa izracunima na kojekakvim tablicama sam radio i tesko je biti siguran tolko.

Ne narucuju mi se felge pa da kasnije vire van

Ja imam 8.5x19 ET 43 i to je taman uz rub.

Na Conti sc6 gumama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa 17" sigurno se nece nista destiti sto se ne bi desilo i na 15"

Jesi siguran?

Ja se ne razumijem pa zato trazim vas savjet ovdje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na polu imam 17, a tvornicke 14, i jos u 60-ak tis km nista na ovjesu nije otislo kpliko we vozim na vecim felgama...

 

A i ovjes je jeftin za njih, pa sta i ako ode koj selen ili jabucica, sve su to djelovi do 100 kn...

A ovjes im je stvarno kvalitetan i trajan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra vam ova kisna vecer...

Zna li tko di (ako) se mogu nabaviti Interlagos 7,5 x 18 ET 51 za G7 ED 40. Na autu su sad Dijonke 7x17 ET 49.

Ima nesto za Scirocco i Passat, ali je offset 41, tako da mi ne pase.

I jos me zanima da li se netko susreo s felgama marke MAK.. kakva je kvaliteta? Thnx :)

Edited by Roby ZD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam felge 17 cola et34 i trebam adaptere za njih da bi ih mogao staviti, e sad me zanima hoće li felga vriti van rubnjaka ako se stavi na adaptere?

Adapteri bi vjerojatno bili 20mm. Auto je Passat 3bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je problem stavit felgu na auto i vidit koliko ima do ruba mista i na temelju toga uzet adaptere???

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvonac-hoce, jer et34 je skoro poravnan sa rubom blatobrana, sa adapterom 20mm bi dosao na et14 i bio bi dobrano vani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Nasao sam povoljno NARDO original vw felge 17’’ bile na touranu. Da li mi odgovara dimenzija 7,0J x 17H2 et47 na passata b6 variant?

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvonac-hoce, jer et34 je skoro poravnan sa rubom blatobrana, sa adapterom 20mm bi dosao na et14 i bio bi dobrano vani

Hvala

 

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje...Htio bi kupiti originalnu felgu za golf 7 iz 2013 godine. E sad ono kaj mene buni je oznaka ET koja kod nekih felgi je 46, a kod neki 50 ili neki drugi brojevi u tom rasponu. Što je bitno kad se kupuje felga? Jel mogu na auto iz 2013 stavit felgu iz 2017 sa tim ET brojem 50? Znači u pitanju su originalne felge za Golf 7.

Edited by tibertov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj koji ET ti je na ostale 3 felge i kupi isti. ET nema veze s godinom a sto tocno znaci, guglaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam felge 17 cola et34 i trebam adaptere za njih da bi ih mogao staviti, e sad me zanima hoće li felga vriti van rubnjaka ako se stavi na adaptere?

Adapteri bi vjerojatno bili 20mm. Auto je Passat 3bg.

Evo isprobano i ne ide ni ovako bas a sa adapterima nikako. Felga ovako bez adaptera viri milimetar izvan rubnjaka, znači nema mjesta za adapter. fb85f2a3784953e8c49d1b590df317dd.jpg1d841cb8f379303864ccb4482a6a08a0.jpge5fb96b4e4804b4f1fdccce324aa194c.jpg

 

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te felge ionako nisu vrijedne truda i novaca (izrada ili kupnja adaptera...vijci...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvotao sam prastari post :)

 

Da, i meni nije jasno zasto bi se mucio za celicne felge...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinilo se kao dobra kombinacija za zimu. Felge dobio, a adaptere mogu dobiti za sitnu lovu.

Ali nazalost nista od toga. Ici ce felge na prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvorim topic pa bi vas htio pitat da li na passatu b6 bi isle felge naprijed 18x8,5 et 40 prednje s 215\40\18 conti pc 6 gumama kao i zadnje 18x9,5 et 40 s gumama 235\40\18?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni naprijed ni nazad? Pa u trgovini imaju taj najveci et... Nemaju veci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, naprijed bi vjerojatno islo

 

Naprijed: 235/40/18 8" i ET35 vs 205/40/18 8,5" i ET40.

https://www.willtheyfit.com/index.php?width=235&aspect=40&diameter=18&wheelwidth=8&offset=35&width2=205&aspect2=40&wheel_size=18&wheel_width=8-5&offset2=40

 

Nazad: 235/40/18 8" i ET35 vs 235/40/18 9,5" i ET40

https://www.willtheyfit.com/index.php?width=235&aspect=40&diameter=18&wheelwidth=8&offset=35&width2=235&aspect2=40&wheel_size=18&wheel_width=9%2C5&offset2=40

 

Nazad je i moj setup grebao, a ovaj bi jos vise virio van.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Razumijem. Malo cu pronjuskat dal postoji custom felge za auto... Idealan bi bio et 45? A za zadnje felge na 9.5 ne prolazi tehnicki jer nisu sve iste dimenzije ili? Gledam na kalkulator da na 9.5 za pozadi bi bio idealan et 50...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam bas, to bi ti bilo skoro 3cm prema amortizeru naspram mog setupa, mislim da bi lupalo o njega. Po meni je 9" maksimum. Ja sam na 9" jer je tako uletilo ali idealno bi bilo da je 8,5" naprijed i nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10