10 10
DeMit 0906M

Felge

Recommended Posts

235/45/17 ta guma ide na 7.5x17.

To su orginal dimenzije na audi b6/b7 S-line.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko preporuka felge ili ako ima za prodaju... Vw Polo 1.6tdi 2010... Zanimaju me od polo gti felge... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, jel mogu na Golfa VI 1.6tdi ic felge 17 sa gumama 225/45, i kolko jota bi onda trebala bit felga? i kako bi se auto ponasao na tim felgama sad imam 15 sa 195/55, jel bi se spustio mozda, podigao ?

i kako je kod upisa jel ide to bez problema samo u stanici tehnickog ili treba platit nesto? posto imam upisano samo R15 i R16

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, D1N0 said:

Pozz, jel mogu na Golfa VI 1.6tdi ic felge 17 sa gumama 225/45, i kolko jota bi onda trebala bit felga? i kako bi se auto ponasao na tim felgama sad imam 15 sa 195/55, jel bi se spustio mozda, podigao ?

i kako je kod upisa jel ide to bez problema samo u stanici tehnickog ili treba platit nesto? posto imam upisano samo R15 i R16

A zasto ne bi mogle ici felge 17"?

Ljudi voze 19-20"  hahaha

Pa nije to stojadin haha

Od jota ti je bitniji et koji treba biti od 51-45

Upisi a sad na koji nacin ovisi od stanice do stanice...idi i pitaj najbolje. Auto ce ti se podic mrvicu s tim felgama pa bi ga trebalo bar malo spustiti s oprugama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, ljubobj said:

A zasto ne bi mogle ici felge 17"?

Ljudi voze 19-20"  hahaha 

Pa nije to stojadin haha 

Od jota ti je bitniji et koji treba biti od 51-45

Upisi a sad na koji nacin ovisi od stanice do stanice...idi i pitaj najbolje. Auto ce ti se podic mrvicu s tim felgama pa bi ga trebalo bar malo spustiti s oprugama. 

ma znam da mogu ic, nego mi nije bilo jasno koje dimenzije felgi treba bit kad ih je pun k, koji jot pa et i to, da nebi pogresne kupio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li tko da prodaje Salvador 7,5x18 ET51

Tamnija verzija poželjna i da su bez greske i ostecenja. 

Hvala i pozzz 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje sve dimenzije guma i felgi mogu ić na pola iz 2008.?

 

ove 165 su pretanašne koje su propisane

Share this post


Link to post
Share on other sites

One koje ti stoje upisane u prometnu. Amen.

A fizicki ide ovo;

185/55 R15 6Jx15 ET43
185/60 R14 6Jx14 ET43
195/55 R15 6Jx15 ET43
205/45 R16 6.5Jx16 ET43
205/40 ZR17 7Jx17 ET38

Rupe su 5 x 100, a CB  57.1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, stavio sam na Passata 3BG original Phoenix felge 7J ET 37 s gumama 225/45 R17, stavio bi distance da dođu što više van, ali bez rolanja blatobrana, koliko sam uspio izmjerit, napred bi išlo cca 15 mm, a nazad 20 mm.  Zna li netko točno koje max distance mogu gore, a da guma ne struže. Ići će Eibach opruge, ako to išta znači. Unaprijed hvala. 

 

Phoenix.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imama pasata karavana 2017g. I nabavio felge 19*8j ET45 i nekako mi male dijeluju :( Da li bi bilo šta bolje kad bi stavio ET41 i dali se ta razlika od 4mm uopće primjeti? https://imgur.com/a/0GNS0Fk

Edited by branet

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET samo govori koliko ce felga bit uvucena ili izbacena. Uz sam promjer fegle i profil gume, sam izgled felge moze povecati i smanjiti felgu na pogled a i bome visina auta isto ostavlja drugaciji dojam. Da spustis auto, bolje bi to izgledalo jer ovako imas veliku rupu oko kotaca a kao sto i vjerojatno sam znas promjer kotaca ne bi trebao niti se preporuca mijenjati.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjer kotača ne mjenjam. Da li netko zna iz prve ruke dali ET41 ili ET40 stane bez problema na pasata karavana 2017? Negdje sam našao da je orginal ET41 negdje ET42.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju ET40 i ET41 je doslovce 1mm sto je potpuno nebitno.  I ET jako ovisi o sirini felge. Dakle nije isto ET 40 na 7,5" ili na 9" sirine. Trebas naci OEM kotac, pogledati oznake i na temelju toga ces moci izracunati koja sirina i koji ET ti treba ako zelis malo izbaciti felgu van makar tu je uvijek najbolje naci dimenzije koje te zanimaju i traziti da li je netko vec stavljao i da li sjeda pod blatobran bez grebanja. No opet, mislim da ti ET nece nimalo pomoci da ti felga izgleda vece nego samo spustanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je netko ima na Passatu karavanu ili vidio (2017) 19 cola Talladega ili Lugano? Neznam koju da uzmeme.  Može i mišljenje koja bi bolje stajala. I dali bi stala felga 8,5Jx19 ET38?

Edited by branet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, hoće ovo valjati za Golfa šesticu?

Racing Line

 

SrbHEBo.jpg

 

zUnP5R6.jpg

 

qyHIcHW.jpg

 

AsUUEX8.jpg

 

TwCF0LI.jpg TwCF0LI.jpg

 

 

ohG7OrG.jpg

 

RMprr3c.jpg RMprr3c.jpg

 

bArkFfH.jpg

Edited by marijogjulic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kolika je razlika u udobnosti? Zasto da covjek uzme 18" i onda pazi na svaku rupu, neravninu, itd.

Uzme covjek 16" ili 17" i miran je...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10