10 10
DeMit 0906M

Felge

Recommended Posts

Sta god da vozim pazim na rupe i na lezece..isti ti je vrag..sad bi se jebb a da vam ne ude ? hahha

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za puteve u EX-YU je maksimum 225/45 R17 na hečbekove, sve preko toga je previše i mora da se mnogo pazi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

vidim da ste se dotaknuli kopija pa me zanimaju vasa iskustva s njima, koliko je to uopce kvalitetno?

gledam za golfa 7 fl, 17ke

da li ima tko iskustva s japan racing felgama i mozda preporuku nekog webshopa gdje inace gledate/kupujete i koji dostavlja (s obzirom da je ponuda kod nas ajmo reci siromasna)?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Da li itko mozda zna da li bi na polo mk5 odgovarale 14" ET38 6J za 175 70 R14, 1.6tdi motor?

 

Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/7/2019 at 9:04 PM, simest said:

Pozdrav,

Da li itko mozda zna da li bi na polo mk5 odgovarale 14" ET38 6J za 175 70 R14, 1.6tdi motor?

 

Hvala

 

isprike na quoteanju,ali da li itko zna odgovor na ovo pitanje,malo je hitno?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se mogu uklopiti ali će ti felna malo razvući tu gumu.

Optimalno je 195 na 6J točku, a minimum 185.

Na tu felnu bi valjalo 185/65 R14

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na odgovoru

najvise me brinuo et,i hoce li virit van blatobrana

mislis da ce je previse razvuc,da bi na tehnickom bilo problema

ako se ne varam 185 65 ,kao niti 185 60 r14 nisu podrzane/homologirane dimenzije na polu?

Edited by simest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poydrav,

 

Da li je itko stavljao 18" felge na golf (konkretno golf7 comfortline) bez spustanja istog (auto je novo pod garancijom pa se ne bi igrao dok ista traje)?
Imam trenutno 16ke na njemu i mislim se da li bi za ljetne stavio 17 ili 18, cini mi se prihvatljiva razlika u cijeni, da li ce 18 biti preveliko i pretvrdo za stock ovjes?

Ako tko ima kakvu sliku kako to izgleda molim vas dodajte, ako tko ima kakav prijedlog za felge ili webshop di uzeti slobodno napisite

Zasad su mi ove zapele za oko 

hvala
 

Edited by simest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo s 18" na oem oprugama auto nece nikako izgledat i to ne bi radio ni pod razno..tako da zaboravi bolje ili kupi 16 ili max 17"

Drugo nece bit pre tvrdo za ovjes nego za tebe..tak da ga jebaj onda hahaha

 

Trece nemoze to bit nikako pre veliko za taj auto. Meni osobno je jos uvijek 18" malo za mk7.

Sad je na tebi da se odlucis sta ces...oces se vozit i izbjegavat svaku rupu i pazit na sve ili samo gas i  cekat da nesto nahebe od osvjesa i onda budu felge krive.

Ja vozim 19" na gewindama na mk7 golfu i nema problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam frenda vozi 7icu na 18 cola na stock oprugama i ima dosta lufta između blstobrana i gume tako da nije bas lijepo za vidit, 225 40 18 je sama po sebi tvrda tako da ako roknes opruge nece nista tvrđe bit od stock a puno ljepse ce bit

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/9/2019 at 11:12 PM, nightwalker93 said:

Imam frenda vozi 7icu na 18 cola na stock oprugama i ima dosta lufta između blstobrana i gume tako da nije bas lijepo za vidit, 225 40 18 je sama po sebi tvrda tako da ako roknes opruge nece nista tvrđe bit od stock a puno ljepse ce bit

Mozda puno trazim,ali imas mozda sliku kako to izgleda? problem mi je garancija,ako budem nesto modificirao naravno da ce to "utjecati" na reklamaciju

sto se tvrdoce tice,mislim da nece biti problema,imao sam prije golfa fabiju na 205 45 16 pa sam donekle i navika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok,

 

@nightwalker93 ako mozes kad stignes poslat sliku?

Poceo sam gledati 17ke za ljetne, i dobio ponudu za nove borbet cw2 (konkretno ove https://www.borbet.de/en/cw2-black-rim-polished),dimenzije 17x8 ali dva razlicita et-a 35 i 45

pretpostavljam da ce et35 viriti puno?

da li moze 17x8 et45 na golfa (225 45 gume), vidim da je oem 7j et49?

ima tko iskustva sa ovim felgama?

 

hvala

Edited by simest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sry zaboravi sam na tebe, bas sam se danas vozio s njim :D definitivno uzmi 8J et 45 idealno za golfa i dimenzijama 225, et35 nikako jer ce virit van ruba i zajebavat ce te na tehnickom i ako budes u buducnosti spustao auto bit ce problema na prednjoj osovini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ljudi, uzeo bi si neke 17ice za svog passata b8. Stavio bi i eibach pro kit, sad me zanima od vas iskusnijih ovdje bi li to licilo na nesta. Nebi isao na vecu felgu i krace opruge radi udobnosti. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/23/2020 at 7:22 PM, tinostp said:

Bok ljudi, uzeo bi si neke 17ice za svog passata b8. Stavio bi i eibach pro kit, sad me zanima od vas iskusnijih ovdje bi li to licilo na nesta. Nebi isao na vecu felgu i krace opruge radi udobnosti. 
 

Ja imam karavana B8 i zimske 18 i ljetne 19 i uopće ne osjetim neku razliku u udobnosti. Auto vozi i zena, vozimo djecu i niti malo nije neudoban. Jedino nisam stavljao kraće opruge jer imam DCC i to ne funkcionira s kraćim oprugama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...trazim si nekakve felge za golf 6 gtd pa da nebi uzeo nesta krivo da vidim s vama koje tocno dimenzije mi pasu...

ugl uzeo bih 18" sad koja sirina i ET od do ako netko slucajno zna...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ddaky8 said:

pozdrav svima...trazim si nekakve felge za golf 6 gtd pa da nebi uzeo nesta krivo da vidim s vama koje tocno dimenzije mi pasu...

ugl uzeo bih 18" sad koja sirina i ET od do ako netko slucajno zna...hvala

8inca sirina et 51-45

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 02. 03. 2020. at 9:10, ljubobj said:

8inca sirina et 51-45

hvala na info...

a kakve su tomason felge?kvalitetne ili da izbjegavam....za oko mi je zapala tn22 

tn22.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, ddaky8 said:

hvala na info...

a kakve su tomason felge?kvalitetne ili da izbjegavam....za oko mi je zapala tn22 

tn22.png

Odlicne felge. Ako ti se svidaju samo daj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, ddaky8 said:

eto narucio sam ih...nadam se da ce mu stajati

hvala na info

Budu dobre da. A kako ce stajati. Ovisi o ukusima nekome su dobre i svidaju mu se nekome ne. To je normalno. Aku su tebi ok stavljaj haha

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, ljubobj said:

Budu dobre da. A kako ce stajati. Ovisi o ukusima nekome su dobre i svidaju mu se nekome ne. To je normalno. Aku su tebi ok stavljaj haha

hahahah o ukusima se ne raspravlja....haha

nikad nisam ni gledao ovakav stil felgi a reko mogu probati nesta drugacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako na slici izgledaju malo kicasto no uzivo, sa gumama i na autu mozda to bude druga prica. Mi ti budemo rekli da li nam se to cini dobro ili lose ali na kraju krajeva slazes auto za sebe a ne za nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 10