1 1
ana2017

koji od ova 2 auta kupiti?

Recommended Posts

bok svima

nasla sam 2 auta koja su mi zanimljiva pa vas molim za savjete

https://www.neostar.hr/rabljena-vozila/detalji?uvjet=7660

ili

https://www.dasweltauto.hr/d/detail#brand=Vlc*&carId=1155301004&carIndex=2&garantie=false&maxPage=1&modelgroup=Vld8VlcgUGFzc2F0IFZhcmlhbnQ*&privat=false

 

u weltautu je cijena 130 000kn dok je ovaj u neostaru 120 000 kn no nema alu felge, nema kozu no ima parking senzore

ovaj u neostaru je iz uvoza

 

jel ima nekaj kaj bi posebno trebala gledati?

svaki savjet je dobrodosao

hvala! :)

Edited by ana2017

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije uvjet passat, frend ima sedmicu karavana i auto je doslovno nov. Ima kozu, navigaciju, parking senzore prednje i zadnje, auto se sam parkira, bas ono top auto i znam da ima stvarnih 40 tisuca km i mlađi 2 godine za tu negdje iste pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tnx :)

jel mogu vjerovat neostaru i weltautu da su auti ispravni? ono..da nisu kocnice skroz istrosene il unistene il da ne moram odmah radit neke velike popravke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje da povedes nekog tko se malo kuzi u aute pa da ti to pregleda prije kupnje...bar kocnice i takve stvari ako nista drugo, platis nekog mehanicara da ide s tobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

a morat cu nekog odvuc tamo..

zaboravila sam tamo pitati pa mozda vi znate- koji je onaj plasticni vrag iznad pretinca za rukavice? u weltauto

Share this post


Link to post
Share on other sites

a morat cu nekog odvuc tamo..

zaboravila sam tamo pitati pa mozda vi znate- koji je onaj plasticni vrag iznad pretinca za rukavice? u weltauto

misliš neostaru?držač za mobitel

bolje ovaj iz weltatauta ima više opreme

al sad po slikama nemoš viditi stanje općenito

najbolje da povdeš nekog ko se razumi

al opet kad kupuješ auto moraš biti sprreman na trošak bar ove potrošne djelove(gume,servis) jer ako je auto dobar, a loše gume ti ćeš sad odustati od kupnje :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti nije uvjet passat, frend ima sedmicu karavana i auto je doslovno nov. Ima kozu, navigaciju, parking senzore prednje i zadnje, auto se sam parkira, bas ono top auto i znam da ima stvarnih 40 tisuca km i mlađi 2 godine za tu negdje iste pare.

bas bi passat al puno hvala na info

Share this post


Link to post
Share on other sites

nudi mi se za istu cijenu od 130 000 kn audi avant a4 iz 2011 god sa isto tak 120 000 km

motor 143ks

odrzavanje audia vs passat? jel to sve ista stvar?

obzirom da je cijena tu negdje jel bolje uzet audi u neostaru?

 

sorry decki na gnjavazi al nemam di drugdje pitati :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se a4 cinio dosta manjim od passata. Mislim da je odrzavanje iata stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

audi je dosta manji od pasata (mislim prostor u unutrašnjosti)

a i održavanje je uglavnom skuplje,ne mislim sad ulje i filter nego drugi dijelovi i + šta i dalje ima onaj ovijes sa puno ramena (kao na 3b pasatu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si u mogučnosti odi i pogledaj s nekim obadva auta,i vidi koji je u boljem stanju i koliko se možeš cijenkat


mene više vuče highline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim passate no mozda je malo preskup..

 

Budem sutra jos otisla pogledat pa smislit nes

 

Audi je 7cm kraci od passata

Share this post


Link to post
Share on other sites

bok svima

nasla sam 2 auta koja su mi zanimljiva pa vas molim za savjete

https://www.neostar.hr/rabljena-vozila/detalji?uvjet=7660

ili

https://www.dasweltauto.hr/d/detail#brand=Vlc*&carId=1155301004&carIndex=2&garantie=false&maxPage=1&modelgroup=Vld8VlcgUGFzc2F0IFZhcmlhbnQ*&privat=false

 

u weltautu je cijena 130 000kn dok je ovaj u neostaru 120 000 kn no nema alu felge, nema kozu no ima parking senzore

ovaj u neostaru je iz uvoza

 

jel ima nekaj kaj bi posebno trebala gledati?

svaki savjet je dobrodosao

hvala! :)

Pazi se samo rent-a-car auta a passat je vjerojatno bio u najmu ... golf mozda nije radi opreme ali ni jedan ni drugi ne izgledaju nesto.

 

Probaj traziti dalje i naci auto od prvoga vlasnika jer svi trgovci muljaju dok auto ne platis a kasnije te odjebu ....

 

Trazi povijest odrzavanja te vlasnika , mada i to mogu zakamuflirati.

 

Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi je audi ! Kvaliteta iznutra neusporediva sa bilo kojim pasatom a neostar hmm meni sijebali auto tak da to kaj pise odrzavan i to kaje promijenjeno ja bi promijrnio svasta rade ti tamo ! Ali opet nemora biti !

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kuzim..

Mozda mi netko uspije provjeriti btoj sasije audia pa cu onda mozda lakse odlucit

Hvala svima na komentarima!

Edited by ana2017

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečki previše pljujete po autima, a nemate pojma o njihovoj povijesti, nego sve paušalne ocijene. Auto se nikad tako ne kupuje...

To su noviji auti i 99% takvih je servisirano u ovlaštenom sa poviješću u koju čisto sumnjam da je namještao. Pogotovo je postoji trag na serveru VW bez obzira što piše u servisnoj knjižici.

Ne radi se o ragama koje imaju 20 godina, i da je prešlo preko ruku 20 vlasnika.

 

Govoriti o Passatu Higlhline koji prodaje Štasni da nema nikakve opreme je smješno.

A zapravo je smješno da mi hrvati kad kupujemo uzimamo u većni slučajeva osnovne modele doslovce bez ičega..dok je vani totalno suprotna priča,nemoguće naći auto, a da nema neku opremu.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti pricu, na autima koji su kupljeni da tucu kilometre je sve dogovoreno, ide se uvijek u isti servis, dogovori su u nabavi i odrzavanju, auti se odrzavaju po servosnom intervalu, ali se ne registriraju svi servisi, tako da u servisnoj budu cisti, a ne regu idu tek nakon 2 god gsje se opet sve dogovori...

 

Tako da je za neke aute nemoguce znati koliko su presli...

 

Bolje gledat stanje auta, nego stanje brojcanika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da se gleda cijeli auto, a ne samo servisna...

 

Sumnjam da se jednom Štasniju da ovako ''varat'' potencionalne kupce.....

Auti koje sam ja gledao su mu full uredni, i izloženi u salonu. I ako ima kakvo oštečenje isto ne skriva.

 

Najbolje onda da nist ne kupi, jer pesimizam u hrvata nema granice. :)

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto ima 235/45 r17 zimske gume.. koje bi jos dimenzije guma mogla staviti na te iste felge?

jel bas moram tu velicinu il mogu recimo 225/45/17?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1