1 1
ana2017

koji od ova 2 auta kupiti?

Recommended Posts

e pa zato bi baš voljela znati koje bi još mogla imati pa da odmah upišem u prometnu

nis im ne fali no sigurno bi pogledala cijene tih razlicitih dimenzija (ak je ista stvar kaj se tice voznje i sigurnosti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes na tehnicki i pitas sta sve ide i nek ti upisu. 120 kn kosta ili pri registraciji besplatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je kao sa insigniomnnece ti sve upisat jer ih ima previse

mene su bas trazili da im kazem koje tocno zelim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove zimske skinem i tu stavila ljetne a za zimske kupiš 16 i stavila 205/55 te ih upišeš u prometnu

 

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

na njemu su nove zimske pa ne trebam kupovat nove

za ljetne me zanima no ak nejde drugacije uzet cu 4 nove ljetne i mirna sam par god ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok iskoristiš te zimske i onda se za koju god prebacio na 16 zimske i mirna

 

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok potroši zimske gume ima vremena za razmišljanje

dali kupiti još jedne felge 16 ili 17 cola

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to kaj kazete ;)

auto nema rezervni kotac, navodno ako mi pukne guma trebala bi na potrganoj gumi voziti do vulkanizera (?!) no u Stasniu su mi rekli da si ipak kupim kotac i dizalicu

tak da-koji mi savjetujete da kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma obavezno kupit,i ja isto moram uzet za svog rezervni

 

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to kaj kazete ;)

auto nema rezervni kotac, navodno ako mi pukne guma trebala bi na potrganoj gumi voziti do vulkanizera (?!) no u Stasniu su mi rekli da si ipak kupim kotac i dizalicu

tak da-koji mi savjetujete da kupim?

Pa moraš imati onaj set za krpanje guma bočica sa tim sredstvom za krpanje i kompresor mali za napumpati gumu i vozis do prvog vulkića.72bb59476a55bce9f9c927f6c315a84a.jpg

Iskreno rezervna guma je zakon ....ali pravih dimenzija...

Nadam se da te neće netko nasamariti pa da skupo platiš jednu čeličnu felgu dizalicu (koja je u VW već 25 godina ista a mozda i duže ) i komadić stiropora u koji se ugura dizalica i ključ (ako nisi perfekcionistica može se smislit nesto i bez tog ležišta)

Sretno!

Njuškalo i traži a ima netko i na forumu tu sigurno koji set raspareni pa da ima 1 zdravu felgu s ok gumom za rezervnu....

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj na felgama sarafe dali imas onaj drukciji vijak protiv kradje.ako da dali imas onaj nastavak za skidanje.da nebi bilo nezeljenih situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas te sigurnosne, odmah kupi 4 obicna i mirna si. Ja sam tako sebi uzeo 4 obicna i nema vise sekiracije di je nastavak i jesam li ga zagubio ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj tko ide krasti nosi sa sobom uz ključ i nastavak, tako da ako je suđeno ukrasti će ti s tim sigurnosnim ili ne. Po meni isto nemaju smisla kao i auto bez rezervne gume i dizalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakom autu prvo skinem sigurnosne i stavim obicne. Jos kad vulkanizer seljak zategne sigurnosni ko obican, pa ti provrti onda si naj sretniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da nece sad bit jebade ako ima sigurnosne,a nema tog nastavka.to ce se morat izbijat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da nece sad bit jebade ako ima sigurnosne,a nema tog nastavka.to ce se morat izbijat.

Nikakav problem, ja sam svoj izgubio i otisao u ovlasteni, zamolio decke da mi posude na minutu sigurnosni koji je po mojoj sasiji izbacio i odvidao i stavio obicne vide. Imaju u ovlastenom set svih sigurnosnih i nikakav problem osim ako nisu neki aftermarket u sta cisto sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kolega imas cjenu u markama u kunama to je blizu 106000 kuna koliko sam ja izracunao samo registrovati treba i vozi,racunao sam i ovaj izadje jeftinije od oba ta gore navedena

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1