3 3
glogi

VAG DPF android apl. Za ELM327

Recommended Posts

Evo naleti na aplikaciju za android elm327 adapter (u mene je neki kineski)

Ali izgleda da radi! :)

Naime koliko sam skonta aplikacija čita trenutno stanje dpf filtera, tj;prati koliko grama ćadji se stvara i koliko kilometara se napravi do iduće regeneracije?!

Ja sam baš danas napravila regeneraciju, i SAD sam iša napravit jedan djir i aplikacija prikazuje koliko kilometara sam prešao od zadnje regeneracije, koliko je grama cadji.

SAD vidi cu kad za jedno 300km mi se upali regeneracija šta ce pokazat!?

Ovo je Fred verzija (pa se mora osvježavat ručno)

Javim dalje šta bude ;)d3992af04dae7b538e96a2b292c0ee07.jpg

61e995d34cd0ae6b09c679e24716554f.jpg

 

Aplikacija se zove vag dpf.

(Y)

 

PS;uzea sam full verziju 33kn. Ima viš parametara!

Budem vidia dalje kako šta? :)

a8b5f97f286cb34318d51dc6013c9ec4.jpg

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di je kolega Marko.. ko kaze da nema danas jos jedna nova tema??? ???

 

Dpf, bluetooth i kineski citac su nesto novo..kao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam! :) nisam vidia da ima o ovoj aplikaciji!!? :))

Sory ako je nepotrebna :(

 

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem kolega da je nepotrebna, ali ima već tema o DPF-u pa si tamo mogao to isto napisat. Onda je sve na jednom mjestu kad netko hoće citati o tome. Kuzis, ista je tematika..VAG DPF..

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di je kolega Marko.. ko kaze da nema danas jos jedna nova tema???

 

Dpf, bluetooth i kineski citac su nesto novo..kao..

Nema veze. Mora jedna bit. Neka ljudi nek pisu nase je da citamo i ucimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem kolega da je nepotrebna, ali ima već tema o DPF-u pa si tamo mogao to isto napisat. Onda je sve na jednom mjestu kad netko hoće citati o tome. Kuzis, ista je tematika..VAG DPF..

 

Lp

Sve ok , na tapaltak ku sam, pa nisam uspio nać temu o dpf.

Ok ok.

Ma vamo sam se preko vagcom-a mučia da dodjem do podataka o stanju dpf.a

Nisam uspio, pa mislim da je ova aplikacija zanimljiva ako pokazuje parametre i stanje samog dpf.a.

Naime kad sam kupio golfa 6 tdi, 2010g pre 4 god, regeneraciju sam radio

Svaki cirka 380-400km gradske vožnj!

Sad zadnj par regeneracija radim na svaki 320 otprilike!!! ( relacija je uglavnom ista)

I prije sam radio nekih 10km vožnje po magistrali, sad mi se produžila na nekih 15tak!!

Zato se malo "brinem" o stanju dpf.a

 

 

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ok , na tapaltak ku sam, pa nisam uspio nać temu o dpf.

Ok ok.

Ma vamo sam se preko vagcom-a mučia da dodjem do podataka o stanju dpf.a

Nisam uspio, pa mislim da je ova aplikacija zanimljiva ako pokazuje parametre i stanje samog dpf.a.

Naime kad sam kupio golfa 6 tdi, 2010g pre 4 god, regeneraciju sam radio

Svaki cirka 380-400km gradske vožnj!

Sad zadnj par regeneracija radim na svaki 320 otprilike!!! ( relacija je uglavnom ista)

I prije sam radio nekih 10km vožnje po magistrali, sad mi se produžila na nekih 15tak!!

Zato se malo "brinem" o stanju dpf.a

 

 

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk

Izvadi ga vanka i tjt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pun mi ga je q. Svako malo aj na obilaznicu, gledam da ga, do sad sam ga redovno odradjiva regeneraciu,

Ali dopizdilo mi više! Kreneš negdi, i taman da dodješ ono se upali smece, i aj sad kroz cili grad,semafori, gužve, pjesaci, probijaj se van grada i onda vozi, u naj boljem slučaju treba ti 45min ili ura cila.

Ici ce on sigurno vanka, čim krenu problemi s njim ( mada su i ovo problemi) :D

Kaj nisu mogli napravit "normalni" filter koji se puni i nakon 10-15tkm kad je redovan servis da se i to promjeni!

A ne vako! Moraš ga ka pasa vodit u šetnju na pišanje ;((

I kažu manje troši!!! Hahaha pa kad radiš regeneraciu potrošis to što si uštedio izmedju dve regeneracie ;))

 

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam cemu tolika sekiracija oko tog dpf-a. Ja jos nikad nisam s namjerom isao da radim tu regeneraciju. A provjerim stanje jednom u 2-3 mjeseca kod kolege na vcds-u. I po ocitanjima, filter je super! Bas zadnji put kad sam bio prije jedno 3 tjedna, pisalo je da je regeneracija obavljena prije 17km. Nisam ni primjetio! ??

Neda mi se jos i zbog toga zivcirat, dok radi radi, kad pocne zejebavat ide van i to je to. A jbt..nije on mene kupio nego ja njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam cemu tolika sekiracija oko tog dpf-a. Ja jos nikad nisam s namjerom isao da radim tu regeneraciju. A provjerim stanje jednom u 2-3 mjeseca kod kolege na vcds-u. I po ocitanjima, filter je super! Bas zadnji put kad sam bio prije jedno 3 tjedna, pisalo je da je regeneracija obavljena prije 17km. Nisam ni primjetio!

Neda mi se jos i zbog toga zivcirat, dok radi radi, kad pocne zejebavat ide van i to je to. A jbt..nije on mene kupio nego ja njega!

A gle meni isto ide na živce jer žena u Zg ima relacije max 9km i traje to po 45 min cca ta vožnja stani kreni i hrpa semafora a ona ne kuzi kad pocne regeneracija i nek me nema par tjedana a zna se dogoditi zbog posla i ako neidemo nekamo dalje van grada zapunit će se to sranje...

Barem mislim a o egr neću ni razmišljati...

Euro norma i ekonomičnost na štetu potrošača tj vlasnika vozila kad krepa glupi egr ventil ili se taj glupi filter zaštopa...

A opet ako to sve počupaš van ako počnu na tehničkom spajati se preko Obd na vozilo bude bilo sranja....

Joj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je da nemože gluplje bit!

Zamisli kad ideš na posao i to ti se upali par minuta prije posla!

Kao što kažeš par puta moš odgoditi i ugasiti auto, ali kad se to ponavlja, svaki put ostaje sve više i više cadji,, leti ce on vanka čim bude "viška love ;)

Nevirujem da ce to tako brzo na tehnikom uvest, koliko sam ubra toga nema ni u njemačkoj, tako da ;)

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me upravo sa regeneracije! ;)

Nepamtim da mi je vako u kratkom vremenu pokrenulo regeneraciju!

zadnji put mi je bilo na nekih 320 predjenih kilometara po gradu,

#ovo je scren nakon 39km od završene regeneracije

dcd21e8bb423dfec699a1f0a0e51e939.jpg

 

I u među vremenu bi se tu i tamo spojio na DPF i pratio malo ovu aplikaciju ..

ova žuto zelena crta bi se lagano dizala svako dan za 1-2%

I evo večeras se baš svojim( mada nisam očekivao regeneraciju do tamo negdi 300 predjeni km, gledam koliko sam prešao 232km, kad vidim u aplikaciji ovaj donji red se aktivirao (post injektion) i krene regeneracija.

705144a00901b71bf394e4e727bd9774.jpg

 

Ove ostale parametre baš i nekužim!?

Jedino ovaj EGR koliko je zatvoren,

;\

Snimio sam zaslon mobitela i programa

Tokom regeneracije! Kreće regeneracija nakon 01:05sec.

Pa ako koga zanima. .

Da i primijetio sam da mi je SAD smanjila

Ovu zelenu crtu (% postotak) na manju postotak nego na predzadnjoj regeneraciji?!

 

Evo video.

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prati cu situaciju još,, ali sve manje i manje imam volje ga vozit na regeneraciu ;(

 

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovdje ne vidis stanje dpf-a? Ili ja ne kuzim. Dakle vidis kad radi regeneraciju tj. na koliko prijedjenih kilometara i kolika je zapunjenost u g. Ja sam sada svog gledao s besplatnom verzijom. Zadnja regeneracija prije 335 km i sad je na 20.11g. Kako iz tih podataka mozes znat da li je dpf dobar ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A izgleda da nemoš! Ili bar ja nekužim sve parametre :/

I kod mene prikazuje oko 25gr. Po minuti. Neznam. Ovo je jedino dobro za "žene' da vide kad im se pokrene regeneracija..

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se radi regen svakih 300-400 km. Citajuc po netu to nije preucestala regeneracija. Pa je valjda jos ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekidan sam kupio skodu yeti, 2012. 2.0 TDI 110 ks sa 188000 km imam odb2 adapter koji je wifi i radi ok. Skenirao sam sustav opcento sa torque pro i odb car doctor pro apk i nema nekih anomalija.

Ali imam i vag dpf aplikaciju free i pro i kad sam ju ustekao i pokrenuo i skenirao, naisao sam na ove parametre.. jel zna netko koliki moraju biti i ovih 90% bilo je prije 2 dana 89%, koliko to jos moze ic i tko u zg najpovoljnije i najbolje prazni dpf i iskljucuje ga jer nemam sad para za drugi..

Ak ims neka druga tema molim da me preusmjerite, hvala..

4f56ac05f89903b3ccf6908f5e1835eb.jpg00ae52bb91167e996d9159639270dabc.jpg

76a35f5d65e511badb0a216aaeeee37f.jpg

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što ti pokazuje 98% to ti je, da uskoro počinje regeneracija! Znači odradi regeneraciju, i onda ce ti pasti na 20-30%

 

Kad ti se upali ovaj auspuh u crvenu boju! Onda je pokrenuta regeneracija, odi na magistralu i odvozaj 10-15 km, i taj postotak će se smanjit ;)

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx..

A neznam sad kak cu tempirat da se bas upali lampica i onda idem na autoput.. idem na poso i s posla kroz guzvu. Jednom mjesecno idem na autoput jer putujem poslovno. negdje sam citao da se reg moze pokrenuti i sama pod odredjenim uvjetima

Svugdje nalazim oprecne upute za regeneraciju.

U 4.brz, 70 na sat na 3000 okr, pa u 5.brz 60 na sat na 2500 okr..

Rezervar mora bit prek polovice, ok.

Koji parametar da uzmem? 5.brz, 3000 okr?

Znaci da idem sutra do krapinskih toplica i nazad..

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx..

A neznam sad kak cu tempirat da se bas upali lampica i onda idem na autoput.. idem na poso i s posla kroz guzvu. Jednom mjesecno idem na autoput jer putujem poslovno. negdje sam citao da se reg moze pokrenuti i sama pod odredjenim uvjetima

Svugdje nalazim oprecne upute za regeneraciju.

U 4.brz, 70 na sat na 3000 okr, pa u 5.brz 60 na sat na 2500 okr..

Rezervar mora bit prek polovice, ok.

Koji parametar da uzmem? 5.brz, 3000 okr?

Znaci da idem sutra do krapinskih toplica i nazad..

Ja cu ti rec iz iskustva pasaat b7 2.0 tdi. U vasnistvu treca godina i cca 40kkm. 99% vremena sam u gradu. Radi regeneraciju kada se zapuni dpf, kod mene je to cca 400km. Ne pali ti nikakvu lampicu pri regeneraciji. Regeneraciju moues skuzit iz vise parametara, upali se 2. brzina ventilatora, okretaji u leru se dignu na 1000 (makar na 1000 se dignu i kada je vani vruce a ti si unutra pod klimom ili kada je vani hladno a ti se unutra grijes) i meni najvjerniji pokazatelj je preporuceni stupanj prijenosa na ekranu. Kada se vozis normalno vec ti na cca 1400 okretaja sugerira da saltas visu brzinu, kada je regeneracija u tijeku to se pomica na cca 1800 okretaja. Ja kad skuzim da je u regeneraciji a u gradu sam saltam kasnije nego inace a ako imam mogucnosti vozim se u 3. cca 60 km/h kakvih 5km i to mu je dosta da se regenerira. U teoriji se moze regenerirati i na leru ali to bi trajalo tko zna koliko dugo. Pokazatelj nasilno prekinute regeneracije je taj kad ugasis auto ventilatori ti ostanu radit da bi ohladili dpf.

 

EDIT: Koliko vidim tvoj dpf je na 100% zapunjenosti nakon prijedjenih 235 km sto bas i nije neka sreca. Ali nemoj se odmah plasit, redovito ga regeneriraj i redovito radi servise pa se mozda i taj interval produzi. I probaj vidjet koliko se uspije regenerirat. Dakle poslije regeneracije vidi pomocu te aplikacije postotak zapunjenosti. Moj je trenutno na 21%. Mislim da je to jedini pokazatelj koliko je dpf zdrav i u kakvom je stanju.

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje se vidi 100% zacepljenost, ne kutim ove parametre soot mass i koliko treba ona biti? Mislim ic sutra u krapinske toplice na kupanje. imam ravnu snitu autoputa cca 35 km.. Znaci vozim se u 4.brz ili 5.brz na 2200+ okr sa upaljenom ovom aplikacijom i pratim razvoj situacije?

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacepljenost je 89%. I ne mozes nacinom voznje potaknuti regeneraciju. Ona se upali kada ovaj postotak dodje do 100%. Mozda ce se upalit sutra a mozda i nece. Kada krene regeneracija vozi na okretajima vecim od 2000, nebitno u kojoj brzini i koliko km/h.5f65114b00fed12e9f0def93b5525898.jpg

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u golfu 6, 1.6. Čim se pojavi ova mala ikona crvena, je znak da ce za 1-2 km krenuti regeneracija, a to mi bude otprilike svaki 380km predjwni Po gradu, postotak bude oko 90%

odem na magistralu, i SAD za moj golf su parametri vožnje sl: 3 brzina, 2600 ok/min

I ako nije gužva upalim tempomat i vozim se oko 15tak km, i postotak padne na oko 20-23%, i to je to.

 

Ps:mislim da se tebi već pokrenula regeneracija! Na tom postotku, možeš je "potaknut"! Na ravnoj cesti stisnu gas u trećoj brzini i malo ga razvući ;). I onda se upali regeneracija malo ranije.

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Meni u golfu 6, 1.6. Čim se pojavi ova mala ikona crvena, je znak da ce za 1-2 km krenuti regeneracija, a to mi bude otprilike svaki 380km predjwni Po gradu, postotak bude oko 90%

odem na magistralu, i SAD za moj golf su parametri vožnje sl: 3 brzina, 2600 ok/min

I ako nije gužva upalim tempomat i vozim se oko 15tak km, i postotak padne na oko 20-23%, i to je to.

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Kako mislis da su tvoji parametri 3. brzina, 2600 okretaja? Gdje ste to procitali i tko vam je to rekao???

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3