3 3
glogi

VAG DPF android apl. Za ELM327

Recommended Posts

Iskreno do sada mi nikada nije upalio ovu lampicu ali evo što kažu VW stručnjaci...

Moj 1.6 tdi evo već 50oookm ga vozim i ima dosta grada tj ima perioda da bude 3mj samo u gradu na relaciji max 10km i samo kad skuzim da radi regeneraciju nastavim voziti na oko 22oo okretaja i to je to ne brinem bas previse kad sam ga kupio pazio na to sada ni ne kad skuzim da radi malo odvezem duzu rutu i to je to...

Žalosno da su to tak glupo napravili....d617667218d59f13c9ef6b12f43ca5e2.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mislis da su tvoji parametri 3. brzina, 2600 okretaja? Gdje ste to procitali i tko vam je to rekao???

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ovo su idealni uvijeti za moj tip motora!

Zavisi koji motor! Nisu svi isti,

 

Ukucaj regeneracija i vrstu tvog motora CAYC ili koji već, u Google, pa malo potraži.

Koji točno parametri su naj bolji za odraditi regeneraciju!

Može on i u gradskoj vožnji, ali ti recimo neče očistiti do kraja! do recimo 20-30% , nego će odraditi duplo manje, i tako svaki put ostaje sve više i više čadji, i onda ti se zaštopa, da ni regeneracija neppmaže! ;)

Zato je dobro svaki put ako to uvijwti dozvoljavaju, da odradiš po PSu.

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koji motor! Nisu svi isti,

Ukucaj regeneracija i vrstu tvog motora CAYC ili koji već, u Google, pa malo potraži.

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Ja i dalje ne razumijem sto ti zelis rec. Da li zelis rec da ti svaku regeneraciju moras napravit kako si gore napisao? Ako mislis da je tako onda si jako u krivu. Ono sto si ti gore opisao se radi kada se regeneracija nasilno prekine par puta i upali se zuta kontrolna dpf lampica na instrumentnoj ploci. Tada radis taj postupak koji si opisao. Ako se lampica ugasi tada je sve ok, ako i nakon takvog postupka lampica i dalje svijetli ili je pocela svijetliti crveno, moras u servis. Kolkp kuzim decko koji je imao pitanje nema upaljenu nikakvu dpf lampicu vec se radi o obicnoj regeneraciji.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno o običnoj regeneraciji i Pričamo :)

Nemiran svaku, ali ja gledam da svaku odradim po ps.

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno o običnoj regeneraciji i Pričamo :)

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Tada sam uvjeren da, 99.99% radite nepotrebnu stvar. Auto kada upali regeneraciju moze se regenerirat dok stoji u leru. Nikakva voznja nije potreba dok se radi regeneracija. Provjereno 100X pomocu aplikacije na svom autu. Pratim redovito ponasanje dpf-a.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi za koje auto! Kod novijih dizelaš je to tako, za ovaj moj golf 2010god 1.6 je preporučljivo da se odvozi, dok za godinu dana mladi model može u mjestu kao što kažes, da odradi regeneraciju.

Zato sam napisao neka pogleda u knjigu ili na Google za svoj tip motora.

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala vam svima, carevi ste. budem ga na autocesti pokusao regenerirati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ga regenerirati kod mehanicara sa kutnom brusilicom i aparatom za varenje.

I koju kunu u dzep stavit radi otkupa metala.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kojem se tocno metalu radi? I treba ga pretpostavljam iskljuciti u dijagnostici. A to planiram ak bu me ovak svakih 350 km zezao.. A egr ventil? On je stavljen novi prosle godine.. njega isto iskljuciti, blindirati?

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3