1 1
neer

safe chip tuning novi sad iskustva?

Recommended Posts

kakva su iskustva s deckima iz novog sada.Dali je kvaliteta kao cijena ili su stvarno dobri u tome sto rade -----remap na 130 ks s dyno testovima 60 evrića ...par alfista mi je reklo da su jako zadovoljni e sad kakva su iskustva s fauveima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi mogao ovo pitanje postavit u xy tema o chip tuningu koje su već otvorene?! Jeli treba JOS jedna ista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg pitao sam za odredenu firmu ...jasno mi je sve o remapu ali bas ta ekipa iz ns-a me zanima.


evo pretrazio sam forum i nitko ne pise o njima nista ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nema veze sto je neka "nova" firma. Isto ovo si mogao pitati u postojecim temama i tamo bi dobio odgovor ako ga neko ima. Nisu teme za chipanje otvorene za svaku firmu posebno, u jednoj temi raspravljamo o svim tunerima u HR i sire.

 

Ali nema veze..kako god hoces.. Ovo je samo savjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve štima .ali nije isto dati meni da ti radim remap ili dati nekome tko se bavi takvim stvarima par godina.Iskustva me interesiraju.mozda je netko bio ili zna nekoga tko je bio kod njih i te šeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa druze jeli ti citas sto ja pisem ili ne? Jeli kuzis sto ti hoću reć?

 

Postavio si pitanje o chip tuningu ili ti ga mapiranju. O toj temi postoji već xy otvorenih topica. I ti si u bilo kojem od njih mogao postavit ovo pitanje koje si postavio. Nisi morao jos jednu novu temu otvarati. Mi već godinama komentiramo raznorazne firme koje se bave s tim, i ako je neko imao iskustva s tim likovima iz Novog Sada, napisat će ti. Nije potrebna JOS jedna tema za istu stvar.

 

Jeli sad razumijes? Da nacrtam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da radi dobro decko. Imas ga i na fb pa prelistaj malo. Uglavnom su italijani alfe i fiati ali radi i ostale. Ja sam prije mjesec dana kod Simanica u Sarajevo cipovao i sa valjcima je bilo 75e sto je isto povoljno. Zasad sam prezadovoljan

Edited by limp19

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1