1 1
vwpassat35i

Auto izbacuje antifriz ugasen

Recommended Posts

Ekipa molim pomoc..u pitanju je passat 92. god 1.8 90ks..imam problem koji se pojavio prije nekih tjedan i pol prvi put..danas opet ali jos gore nego prvi put..znaci nakon duze voznje auto nakon gasenja pljune vecu kolicinu antifriza na onom odusku od ekspanzione posude..dok je upaljen sve je ok..odvrnem cep sve je u redu ne baca vodu i nedize se razina vode..kad ga ugasim odmah pod haubom cujem kao da kuha i samo krene curiti na odusak..usto lampica temperature u kabini non stop blinka cim ga upalim neovisno hladan ili na radnoj temperaturi..ne pregrijava se i ventilator uredno pali..usto crijeva su kao malo tvrda dok se ventilator ne upali,cim se upali omeksaju..ispricavam se na dugom postu ali sam htio sve u detalje objasniti..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je cep od ekspanzione otisao..kad ga ne zavrnem bas do kraja nego malcice slabije ne izbacuje vodu van ni tijekom voznje a ni nakon gasenja

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem izgleda rijesen..senzor temperature je krepao pa zato lampica blinka..a curenje vode sam rijesio promjenom cepa..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjeruj mi da je ovo vec treci senzor u 4 mjeseca..nije originalni sigurno hehe..javio sam se lagerosu da vidi kod sebe original pa da kupim..dosta mi ovih jeftinih zamjenskih..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zamjenski su dibri, ali od provjerenih proizvodaca. Osobno sam imao cep ekspazione posude od Toprana te od prvog dana ne radi dobro. A FEBIev super radi vec nekoliko mjeseci. Naravno od lagerosa nabavio febi

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cep sam uzeo od kolege jednog original ali polovni..funkcionira zasad dobro ali novo je ipak novo..a senzori su dosad samo krepavali jedan za drugim..dodem u tokica i svaki put uvale neko govno od senzora kao odlican je..za 40 kn nemoze biti toliko dobar sigurno heh..a vidim da svi od lagerosa kupuju i da su prezadovoljni tako da cu i ja odsad poceti od njega sve nabavljati hvala na savjetu kolega

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Lageros. Kolega je fer i korektan, radije njemu dat koju kunu vise i dobiti nesto kvalitetno + brdo savjeta nego u tokic dodi uvale ti ono prvo sto moraju i nemaju bas vremena za tebe jer je red i jos x stvari. Dobar je i Tokic, ali vise preferiram Lagerosa sad ( iliti Anđelko ) ;)

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam za to uvaljivanje u Tokicu al nema veze sad hehe..ma nikad nisam isao na taj dio sa lovom..bolje mi je dat duplo vise samo da je kvalitetno i da nemoram razmisljati kad god sjednem u auto dokle cu stici il ce me negdje usput skupljati po asfaltu..a vidio sam da ga svi hvale i da ne preporucuje drugima nista osim kvalitetnog materijala

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je kao u svakoj trgovini autodijelova, servisu...

imaš jednog ili dva sta se razumiju i znaju sta prodaju

a ovi svi drugi su tu tek tako da upotpune broj :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovdje je bio jedan u tokicu koji je doslovno znao sve sto valja i dok je on radio s gustom sam isao po dijelove..onda je on otisao dalje raditi a neka dva mlađa dosla i sve je otislo naopako doslovno..od krive bobine,prednjih lezajeva,senzora itd da ne nabrajam..al sta je tu je sad

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako

ako promjeni firmu i ode prodavati autodijelove kod drugog

onda i ja na to mjesto idem kupovati.

jako bitna stvar dali je Tokic , Auto Krešo ili neka druga firma

ja radim sa ljudima, kad zovem na telefon razgovaram sa prodavacem od kojeg kupujem

ne sa nekim tko je došao jucer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nije rjesen..napuhuje crijeva,ne kuha,izbacuje antifriz ugasen kad mu dode ne svaki put,izvadio termostat da vidim ponasanje bez njega ista stvar s njim il bez njega,provjerio hladnjak ima dobar protok,nije zacepljen ni zaprljan iznutra,crijeva sva prohodna nemaju zacepljenja nikakva..neznam vise sta raditi..ventilator pali uredno..ako se lagano vozikam crijeva su meksa i ne izbija vodu kod gasenja..cim ga se malo stisne u brdo ili kod obilazenja poslije gasenja ispljune van vodu..molim bilo kakav savjet lud sam toliko da cu ga zapaliti vise..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Glupo pitanje i znam da je sve moguce ali me zanima postoji li mogucnost da vodena pumpa pravi te probleme? Mozda motor nema dovoljan protok vode ili nesto tako?

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj onu cjev sta ide od posude vode na hladnjak

i pipac na hladnjaku vode gdje ide ta cijev da nije zacepljen.

možda zeza pumpa vode....

nemoj odustati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ta tanka cijev ide sa racve gdje je senzor temperature pa na bocu..crijevo protocno..morat cu znaci nju provjeriti onda

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam bio po forumima iz srb i bih trazio rjesenje i naletio sam na covjeka kojem su se isti simptomi dogadali..rjesenje je bila vodena pumpa..navodno je na nizim okretajima sve bilo dobro a na visokima da je nabijao pritisak jer je vodena proklizavala tj. krilca na osovinici..znaci probat izvaditi vodenu pa cemo vidjeti

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvadi pumpu, rastavi sva crijeva

i sve dobro isperi i provjeri jel je prohodno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije vodena onda je brtva. Iste simptome ima moja druga duja.

isto sam mislio cep pa promjenio, pa antifriz i termostat drugi ( to je bilo red da radi nevezano za problem ), pa onda odzracivanje sustava... itd.. I surfam te dodem do dosta misljenja da je brtva glave otisla. Nisam se jos bacio u istrazivanje jer ceka ljeto i slaganje.

Kad je cep gore onda ne izbacuje ali napuhuje crijeva. Kada stisnem gas voda se kao sto vidis povuce ( na pocetku videa ) cim pustim onda se dize razina vode.

I ne razumijem logiku ovog oko vodene. Ako tvz proklizuje kod visih okretaja, ne bi li to trebalo znaciti da se manje krilca okrecu = manji protok vode.. ?

 

 

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod tebe bas dobro vodu izbacuje..meni kad radi u mjestu sve je super..i kad dajem gas voda na istok mjestu bez obzira jel cep gore ili ne..ali kad ga ugasim sa zatvorenim cepom i onda cep odvrnem izbije vodu van bas momacki i naravno crijeva budu napuhana..a motor sam radio prije 3 mjeseca generalno..samo sam vodenu staru ostavio jer je bila jos dobra..izgleda da je ona onda odradila svoje

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Pa po onom sto sam procitao navodno da se krilca sporije okrecu i nemogu tjerati dovoljno vodu kroz sistem da se hladi..pa se u gornjem dijeli sistema zadrzava vrela voda ili antifriz a u donjem dijelu motora hladnija tekucina..i onda kod gasenja valjda prilikom hladenja dode do sirenja ove vrele vode po cijelom sistemu i nabije pritisak i pocne vodu izbacivati..ako sam dobro skuzio..isti slucaj ko i kod mene..ako se lagano vozim do 2500 okretaja otprilike sve je ok..ali ako ga krenem stiskati i ganjati onda kod gasenja izbije vodu..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd bas vidi za vodenu, ako je to onda cu i ja sebi isprobati posto do tako nekog misljenja nisam naletio nego evo tek od tebe prvi puta. Ovaj covjek od kojeg sam kupio auto je radio generalku na motoru i stvarno super pali i ide, pa bi mi bilo zao da je brtva vec otisla ako je ona. Nadam se da je vodena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedjeljak cu skinuti vodenu..javio sam se Andelku pa cu u ponedjeljak naruciti novu vodenu..sve ti javim cim saznam..a i meni je tako..slozio sam ga bas tip top i sad bas nakon 3 mjeseca da je brtva otisla cisto sumnjam..ne divljam sa autom nit ga trgam..slagao sam ga za gustanje i tako ga i vozim pa bi mi bilo cisto nelogicno da tek tako progori brtva ili glava da ode..

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi tu odradio Co test rashladne tekucine.... Kad je vodena pretezno se i pregrijava al ovdje to nije neg nabija tlak. Ako je povrat ok onda ima virkulacije.

Isto sve sam imao na svom pd motoru i uzrok je bila brtva glave... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povrat mi je dosta oslabio..to me prvo zacudilo da sporije antifriz ide natrag u bocu kroz tu cjevcicu a crijevo ni onaj pipak nisu zacepljeni..zbog toga i sumnjam najvise u vodenu jer mi se cini da se smanjio protok vode cak i kad sam stiskao gas da vidim hoce vodu baciti van

 

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

99% je brtva glave,al ocito na kompresiji a ne na uljnom dijelu ako nemas ulja u vodi

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1